Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sinemia iyidir kötüdür tartışılır ama mac fit marsgate ait olması lazım onda bile adamlar iletişimini mail yoluyla sağlıyorlar. Telefon numarası olsa belkide bir çok arkadaşımız hiç ulaşamıcak. Mickey arkadaşımız kod satışı yapan birisi ama ben kötü niyeti olduğunu düşünmek istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mickey

Burada mağduriyetler olduğu halde halen ve halen Sinemia'yı savunan kişiler; dolandırıcılığa yardım ve yataklık etmektedir. Bu oluşumun illegal olduğu en başından beri Mars Grubu tarafında sürekli söylendi, bildirimler yayınlandı. Şimdi mağdur olan kişilerin yorumlarına karşı yorumlar yazılararak Sinemia'nın başka insanlarıda dolandırması için elinizden geleni yapıyorsunuz. Sözün bittiği yerdeyiz gerçekten, ben hayatımda böyle bir ikiyüzlülük görmedim.

Bu konu içersindeki insanları mağdur ettiği halde Sinemia'yı savunan insanlar gerçekten iyiniyetli ise onları mağdur arkadaşların mağduriyetini gidermeye davet ediyorum aksi takdirde bu dolandırıcılığa sizlerde ortak olduğunuz için sizlerde dolandırıcısınız.

Hadi gelin şimdi benim bu mesajımı yerden yere vurun, vurun ki Sinemia daha fazla insanı dolandırsın..

"Burada mağduriyetler olduğu halde halen ve halen Sinemia'yı savunan kişiler; dolandırıcılığa yardım ve yataklık etmektedir."

• İlk başlarda sinemaya sık gitmek kulağa hoş gelsede, ben açıkçası tiksindim. Ayrıca, çok yoğun olmaya başlamış filmleri izleneye gidemeyeceğimi düşündüm. Daha önce iptal etmek istedim, "kişiye özel bir uygulama" diyerek reddettiler. Paranın üzerine kondular mı iptal etmek imkansız. İptal söz konusu olduğunda triek taraflı kurnazlığa kaçarak davrandılar. Kim ne derse desinler, burda açık ve seçik bir düzmece var, bazı şanslı kişilerin üyeliklerini uyduruk bahanelerle iptal edip, zarar etmemeye çalışıyorlar. Sözleşmede iptal etme durumu konusunda birşey görmedim kayıt olurken ve üyelik sayfasında "üyelik iptali" linkini görünce, gerektiğinde iptal etme hakkına sahip olduğumu düşündüm. Ancak, sadece üyelik devam etmesin ve sizden habersiz kartınızdan para çekmemeleri için konulmuş bir seçenek!

• benim merak ettiğim; iptallerin hepsi donanımhaber üyeleri mi? yada mağdur olanlar derdini anlatacak kimse bulamadığı için mi donanımhabere geliyor? forumdaki kullanıcıları teker teker fişleyip ilk fırsatta sepetliyorlar mı yani?
  • Gerçekten mağdur olduğunu düşünen kim varsa en kısa sürede Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuru yapsın, haklıysanız 1-3 ay içinde olay sonuçlanır paranızı alırsınız.
  • arkadaşlar bilet almadığım, sinemaya gitmediğim ve check in yapmadığım halde uygulamada kulanım hakkım kullanılmış görünüyor. "ayrıcalığınızı aktif ettiniz özel ödeme kartınızı gişede kullanabilirsiniz" diyor. buradaki iptal mesajlarını gördükten sonra uygulamaya girdim ve böyle bir uyarıyla karşılaştım. böyle bir saçmalıkla karşılaşan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

arkadaşlar bilet almadığım, sinemaya gitmediğim ve check in yapmadığım halde uygulamada kulanım hakkım kullanılmış görünüyor. "ayrıcalığınızı aktif ettiniz özel ödeme kartınızı gişede kullanabilirsiniz" diyor. buradaki iptal mesajlarını gördükten sonra uygulamaya girdim ve böyle bir uyarıyla karşılaştım. böyle bir saçmalıkla karşılaşan var mı?

Dolandırıcı olduklarından olmasın Siz yinede desteğe msj atın. Olur ya sistemsel bir sorun varsa sizi bir ihtimal mağdur etmeyebilirler

• quote:

benim merak ettiğim; iptallerin hepsi donanımhaber üyeleri mi? yada mağdur olanlar derdini anlatacak kimse bulamadığı için mi donanımhabere geliyor? forumdaki kullanıcıları teker teker fişleyip ilk fırsatta sepetliyorlar mı yani?

Şikayet sitelerini de kontrol edebilirsiniz. Ortada herhangi bir muhattap yok. Sanki aynı cevabı vermeye programlanmış bir robotla muhattap olduğunu düşünürsünüz. Burda tek çözüm Tüketici Hakem Heyeti'dir, ordan da birşey çıkmazsa üzerine bir soğuk su içmek kalır. Önemli olan sözleşme yapıp da bir dayatma yapmak değil, bu sözleşmenin tüketici haklarını ihlal etmemesi de gerekir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7gün25saat kullanıcısına yanıt
    İninal hesabiniza bakin yukleme harcama vs olmusmu

• what_tha kullanıcısına yanıt
    İninal karttaki son hareket 3 gün önce. Eğer sistem kod vermiş olsa ekrana o kodu yansıtırdı zaten. Mail attım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 31 Mart 2016; 20:29:25 >
  • Takip edemiyorum da üyeliği iptal edilen yarbay hesap veya üstü var mıdır? Şu Mickey denen şahsı görünce her ihtimal aklıma geliyor da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mickey

Burada mağduriyetler olduğu halde halen ve halen Sinemia'yı savunan kişiler; dolandırıcılığa yardım ve yataklık etmektedir. Bu oluşumun illegal olduğu en başından beri Mars Grubu tarafında sürekli söylendi, bildirimler yayınlandı. Şimdi mağdur olan kişilerin yorumlarına karşı yorumlar yazılararak Sinemia'nın başka insanlarıda dolandırması için elinizden geleni yapıyorsunuz. Sözün bittiği yerdeyiz gerçekten, ben hayatımda böyle bir ikiyüzlülük görmedim.

Bu konu içersindeki insanları mağdur ettiği halde Sinemia'yı savunan insanlar gerçekten iyiniyetli ise onları mağdur arkadaşların mağduriyetini gidermeye davet ediyorum aksi takdirde bu dolandırıcılığa sizlerde ortak olduğunuz için sizlerde dolandırıcısınız.

Hadi gelin şimdi benim bu mesajımı yerden yere vurun, vurun ki Sinemia daha fazla insanı dolandırsın..

Mars Grubu tarafından kime söylendi?

Nerede bildirim yayınlandı?

İlk günden beri karın düşünce kötülemeye başladın, sistemin güzel gittiği anlaşılınca uçtun gittin bir iki sahte hesapla suç atmaya geldin, gene olmadı. Şimdi gene gelmişsin. Böyle oluşumları kötüleyip sinemaseverleri değil de sadece kendi karını düşünüyorsun ya ne söylesem az.

• Ama itiraf et gayreti takdire şayan dimi
  • quote:

İninal karttaki son hareket 3 gün önce. Eğer sistem kod vermiş olsa ekrana o kodu yansıtırdı zaten. Mail attım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Mail den sonra güncelleme yapmışlar bugünki hakkımı eklemişler geri. Kullanabilirsiniz diye cvp geldi. Neden böyle oldu, sebebi hakkında bilgi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7gün25saat -- 31 Mart 2016; 20:52:31 >

• Sinemiayla ilgili bulabildiğim tek şikayet sitesihttps://www.sikayetvar.com/sinemia ve orda da üyelik iptaliyle ilgili toplamda 3 veya 4 konu var. En yakın tarihli normal şikayet(iptal olmayan çünkü iptallerin tarihi çok eski 2015) 29 Mart'ta birisinin ödemeyle ilgili yaptığı şikayet fakat ona şikayet demeye bin şahit ister. Şikayet ödemenin yapıldığı halde üyeliğin başlatılmaması, sinemia ile görüşüldüğünde öyle bir ödemenin olmadığını söylemesi ve para iadesi istemesi. Şikayet eden kişi bir de ekran görüntüsü paylaşmış, ekran görüntüsünde de ödemenin bekleyen provizyonlar kısmın olduğu görülüyor yani sinemianın dediği gibi sistemlerine herhangi bir ödeme gelmemiş. Bu şikayetten önceki şikayet 2 şikayet de çözülüp şikayet sahibi tarafından teşekkür edilerek sistemden kaldırılmış. Yani şikayet sitelerinde bile muhattab yok dediğiniz o siteler hangileri merak ettim doğrusu?
    Yapılan bazı hatalarda sinemianın direkt olarak iptal etmesine ben de karşıyım önce uyarılması gerekiyor fakat aklıma şöyle bir soru da takılmadı değil. Dünden beri iptal olayları biranda patlak verdi herkesin hesapları teker teker iptal edilmeye başladı ve Mickey isimli arkadaşımız en son bu konuya 2 ay önce girmişken bu olaylar ortaya çıktığı anda biranda ben size demiştim diye ortaya çıkıverdi. Üstelik tüm üyeliği iptal edilenler nedense hep donanımhaberde ve genelde ya hesapları yeni açılmış ya da 30-40 mesajları olan kişiler. Hiçbir şikayet kanalında üyelik iptalleriyle ilgili bir durum yok. Tamam gerçekten sinemia iptal ediyor da olabilir şuanda onları savunmak için yazmıyorum bunları ama az önce belirttiğim şeyler kafama takıldı. Nasıl her şey biranda böyle olup PNR kodu satıcısı sadece bizim iyiliğimizi düşünen arkadaşımız 2 aylık sessizlikten sonra biranda böyle ortaya çıkabildi gerçekten enteresan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KentorKhiron -- 31 Mart 2016; 20:44:27 >

• Valla kimse ağlayıp sızlanmasın. Adamlar size baştan kuralları belirtti mi belirtti unutmaman gereken tek şey Check in yapmak bunu da unutma bir zahmet alarm felan kur. Sistem 10 numara 5 yıldız işliyor. Filmimi izliyorum ben. Bu yazdıklarım kural dışı davrananlar için geçerli diğerlerine inanmıyorum zaten şu dolandırıcı Mickeynin yan hesaplarıdır kesin

• Dragon Fighter kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Bir de sahte hesap açıp kendi konusunda kendinin güvenilir olduğundan falan bahsediyor. Ne garip insanlar var yahu.
  • şartsız ve gözükapalı markayı savunan fanboylar da türemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: exterminant

şartsız ve gözükapalı markayı savunan fanboylar da türemiş

Birinin konuyu kendi çıkarı için manipüle etmesi sorun değil, ona cevap vermek mi fan boyluk oluyor Burda aslında sorun sinemia filan da değil açıkcası benim için en azından. feyk hesaplar ve mickey mause'un aşırı insani insanları bilinçlendirme çabası bana fazlasıyla yapay geldi okadar

• Dragon Fighter kullanıcısına yanıt
    e hadi ikisi fake olsun bütün sorun yaşayanlar fake varsayılıp sorunlar görmezden geliniyor büyük resme odaklanın :)
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.