Şimdi Ara

Sinemia Ayda 3 Sinema günü Elit Paket (Çift Kişilik) 56.99₺ (IMAX-4DX-3D-2D Dahil) - BATTILAR!!! (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.075
Cevap
38
Favori
203.196
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • normal gişeden alınana mı yoksa ileri tarihli alınan bilete mi komisyon alıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeMiVaR

normal gişeden alınana mı yoksa ileri tarihli alınan bilete mi komisyon alıyorlar.
    Her şeye alıyorlar hocam ayırma yok. Hatta 10 gün bilet almadığın zaman "sen hayırdır koçum niye bilet almadın at bi 2.99 tl" ücreti de kesebilirler yakında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben dün gişeden bilet aldım 2d film 28 tl artık karttan çekldi ekstra birşey ödemedim
  • Enpara banka kartım sistemde kayıtlı bu ek ücretler için illa ki kredi kartı numarası girmek mi gerekiyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün kullandım ve 4 lira katkı payı kesti haberiniz olsun arkadaşlar.... Uygulamayı güncellenmesis olsa yine keser miydi acaba

• İstinye park da 2 kişilik sinema için 70 tl tuttu ve karttan geçtim sorunsuz şekilde check-in de yapıp..

• quote:

Orijinalden alıntı: şopcu

İstinye park da 2 kişilik sinema için 70 tl tuttu ve karttan geçtim sorunsuz şekilde check-in de yapıp..
    katkı payı istedi mi?
  • HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Ustam hiç anlamadım ki 34,5x2=69 çekti sadece karttan

• Muhtemelen Cinemaximum'da katkı payı alıyor diğer sinemalardan daha almaya başlamadılar. Başka sinemaya gidip para ödeyen oldu mu ekstradan?
  • Ben anlamadım bu işi şimdi:) gişede alınınca katkı payı alınmıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: şopcu

Ustam hiç anlamadım ki 34,5x2=69 çekti sadece karttan
    katkı payını sinemia karttan değil aylık ücreti ödediğin kredi kartından çekiyorlar hocam. Bir kontrol et derim.
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Gişede alınca katkı payı alıyor benden bugün aldı 4 lira kesti karttan

• Kutuzov K kullanıcısına yanıt
    Yukarıda bir iki kişi kesilmediğini söylüyor:/

• Sinemia pişmanlıktır

• HmB_SaL kullanıcısına yanıt
    Sanal kart ile almıştım onda da limit yoktu 😋

• 33₺ ödedik elit paket aldık ama ciddiyim hiçbir şey anlamadım. para sinemia premium kartın içinde mi kredi kartında mı ücret nereye yatıyor nereden çekiyorlar ben böyle karmaşık sistem görmedim anlamadım da zaten. sinema kapılarında abuk subuk şeyler yaşamak istemiyorum bilen biri varsa para akışı nereden nereye oluyor anlatabilirse sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • [Birde biz suçlu olduk iyi mi :) sinemaya girdiğimde check-in yaptım sonrasında kartı verdim ödeme için red yetersiz bakiye dendi. Şimdi ben sözde check-in’i iptal etmişim check-in’i yapan bir kişi nasıl uygulamadan iptal ediyor ri beni aydınlatabilir mi acab
    Sinemia Ayda 3 Sinema günü Elit Paket (Çift Kişilik) 56.99₺ (IMAX-4DX-3D-2D Dahil) - BATTILAR!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GknKyc -- 24 Mart 2019; 20:36:31 >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Sinema dan sinemaya fark ediyor bence o zaman.. Ben İzmir Kipa Balçova da denedim kesti kredi kartına baktım hemen çekmiş

• GknKyc kullanıcısına yanıt
    Resim gözükmüyor bende hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutuzov

Resim gözükmüyor bende hocam
    Düzenledim hocam uygulamanın dandikliği yüklemiyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.