Şimdi Ara

Sinema 3d gözlük

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sinemadaki 3d filmlerde kullanabileceğim 3d gözlük arıyorum.

Forumda arattım ama gerekli konuyu göremedim yada ben bulamadım.

Kullanabileceğim modelleri yazarsanız sevinirim.

• Kardeş bi film sitesinde yazıyordu Faber Castell bi mavi bi kırmızı alın filan gösteriyodu Kırmızı-mavi idare edebileceksen et ama gözümü acıtıyor full siyah lazım diyosan satın almak şart heralde merceklerinde özel bi yapı vardır bu 3D'lerin. Teknosa'da Televizyon'ların yanında veriyolardı tek tek veriyolarsa ve bulunduğun yerde varsa alabilirsin ama fiyat veremem 1,5TL olabilir 50TL bile olabilir yani hiç bi bilgim yok bu gözlüklerin fiyatı konusunda. Bana mesaj at veya alıntıla mesajımı ben bildirimden direk buraya yönelirim zaten
  • Biz arkadaşlarla akşam 9'da sinemaya gittik film bittiğinde saat 11di.Kimse gözlükleri almaya gelmeyince biz de cep yaptık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cinéma

Biz arkadaşlarla akşam 9'da sinemaya gittik film bittiğinde saat 11di.Kimse gözlükleri almaya gelmeyince biz de cep yaptık.

hep öyle oluyo adamlar gece bırakıp gidiyo.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElessaRx

Kardeş bi film sitesinde yazıyordu Faber Castell bi mavi bi kırmızı alın filan gösteriyodu Kırmızı-mavi idare edebileceksen et ama gözümü acıtıyor full siyah lazım diyosan satın almak şart heralde merceklerinde özel bi yapı vardır bu 3D'lerin. Teknosa'da Televizyon'ların yanında veriyolardı tek tek veriyolarsa ve bulunduğun yerde varsa alabilirsin ama fiyat veremem 1,5TL olabilir 50TL bile olabilir yani hiç bi bilgim yok bu gözlüklerin fiyatı konusunda. Bana mesaj at veya alıntıla mesajımı ben bildirimden direk buraya yönelirim zaten

Valla bana şöyle güzel bi gözlük lazım.

Her sinemaya gittiğimde gözlük parası alıp çıkışta geri istiyorlar ya sinirime dokunuyor.

Bende kırıp koltuğun üstüne bırakıyorum.

Fiyat önemli değil 70-150 TL arası gözlük bakıyorum.

• Kardeş böyle bazı 3D filmler 2 ekranı birleştirip tek ekranda muhteşem görüntüler elde ediyo ama senin dediğin kırmızı-mavi mi yoksa siyah mı siyah tercih edilen olduğu için hem gerçekçi hem de pahalıdır. Aynı zamanda denenmiştir(ben tarafından )
  • 01nisan 0 kullanıcısına yanıt
    cinemaximum un 2 tl lik soygunu sinirime dokunduğundan altta linkini verdiğim paketi aldım.ben alırken 49 liraydı.temiz temiz kişiye özel kullanıyorum.

http://www.electroworld.com.tr/p/lg-3d-gozluk-5-li-parti-paketi/
  • quote:

Orijinalden alıntı: CuCuK

cinemaximum un 2 tl lik soygunu sinirime dokunduğundan altta linkini verdiğim paketi aldım.ben alırken 49 liraydı.temiz temiz kişiye özel kullanıyorum.

http://www.electroworld.com.tr/p/lg-3d-gozluk-5-li-parti-paketi/

Hocam bunlar nasıl performans olarak? En son cinema pinkte bir gözlük verdiler.2 sahne dışında alakası yoktu 3d ile.
  • cinemaximum da bir sorunum yok hocam.verdikleri dandik gözlüklerden daha kaliteli.

hala varmı bilmiyorum ama eski nesil ağır,büyük,pilli gözlükle seyredilen sinemalar dışında her yerde kullanırsınız bunları.
  • Anladım.Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.