Şimdi Ara

Sınava neler sokabileceğimizle ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler biliyorum hepiniz şu an tutuşmuş vaziyettesiniz ama benim merak ettiğim soru; sınava akbil, madeni yada kağıt para sokmakta bir sorun yaşar mıyız?
    Var mı daha önce tecrübesi olan bunlarla ilgili?

• ben akbilimi ayakkabımın içine saklayıp gireceğim inşallah yakalanmam, yakalanırsam iptal olur sınavım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dursun1071

ben akbilimi ayakkabımın içine saklayıp gireceğim inşallah yakalanmam, yakalanırsam iptal olur sınavım

Böyle gereksiz aksiyona girmeyin, büyük ihtimal orada bir emanetçi olacaktır oraya bırakırsınız.
  • İsteyen 7 sulalesini sokar akbil mi sokamiycaksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kagit para sokuluyodu GALIBA
    bisey diycem, mat, geo arasinda ne kadar bosluk var
    Kalem acip seker yiyip su icebilir miyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇukulatabideDomates

Kagit para sokuluyodu GALIBA

teker teker yaparsan olur kardeş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

hiç süre yok mat bittiği gibi hoca diyor matematik kitapçıklarınızı kapatıp sıranın kenarına koyun. Hepsini topluyolar teker teker.
  • Beyler Nuttertools yazıp bile girebilirsiniz.

Kağıt para veya akbil sınav için herhangi bi sorun oluşturmuyor özellikle benim gibi sınava tek gitmek isteyen olursa mecburen cebinde taşıyacak. Girişte çıkarttırmazlar merak etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keiraknightley

quote:

hiç süre yok mat bittiği gibi hoca diyor matematik kitapçıklarınızı kapatıp sıranın kenarına koyun. Hepsini topluyolar teker teker.

kitapçıkları dağıtmak toplamak vs bunlar süre alır ama bunları da mı hesaba katmıyorlar

• quote:

mat kitapçıklarını alıp geo kitapçıklarını dağıtana kadar 1-2dk geçiyor o ara yersin

konuyu açan arkadaşa gelince kağıt paraya bir şey demiyolar ama bozuk parayı almiyolar içeri, benim geçen sene otobüs kartımı sokmamıştı içeri, tabi seni arayan kişiye de bağlı biraz, bazıları sadece elliyo cebine bazıları iyice araştırıyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keiraknightley kullanıcısına yanıt
    Toplarken seker yeriz kardes
    K5 k5

• Beyler deneyip onaylanmış olursa daha sağlıklı bilgi alabiliriz. Mantık olarak bakarsak bir sorun olmaz ama bu sınav sisteminin ne kadar mantıksız olduğunu bildiğimiz için ne yaparlarsa evet diyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chealin

quote:

Orijinalden alıntı: keiraknightley

quote:

kitapçıkları dağıtmak toplamak vs bunlar süre alır ama bunları da mı hesaba katmıyorlar

Siz mat çözerken son 5 dakika kala kitapçıkları sıranızın yanına koyuyolar. Sınav biter bitmez poşeti yırtıp üstündekileri dolduruyorsunuz.Hatırladığım kadarıyla o kitapçığında numarası vardı. Matematikten farklı olarak.

ORtalama 1 dakika sürüyor matla geo sınavı arası. Zaten bizde görevliler hızlı olmamızı istemişti. 1 dakika içinde şeker yersin kaleminide açarsın zaten :D
    2 kalem veriyolar 2 ucunu da aç o sana rahat yeter daha kalem traşla uğraşmazsın.

Geçen seneki sınav çok dehşetti valla psikolojisi yemişti bizi tam hatırlamıyorm neler oldu diye :D O matematik sınavından sonra 2 dakika kendime gelemedim. Hatta arkadaşım geometri sıanvına girmeden çıkmış gitmiş :D

• keiraknightley kullanıcısına yanıt
    Geoya girmeden cikmak yasak 15 dk bekliyosun

• quote:

Geoya girmeden cikmak yasak 15 dk bekliyosun

Tamam işte çözmeden çıktı
  • quote:

ben akbilimi ayakkabımın içine saklayıp gireceğim inşallah yakalanmam, yakalanırsam iptal olur sınavım

Aksiyona hiç gerek yok ben usb yi cebimde unutmuşum bahçede çimlerin arası koydum sınavdan sonrada aldım.Bizim bir arkadaşda saatle girmiş normalde saat kesinlikle yasak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ogzhn.bygl O kullanıcısına yanıt
    Bi arkadasim anlatti, saatle giren birinin sinavi iptal olmus
    Saatle girdim, bisi olur mu diye sormus sinavda

• quote:

Orijinalden alıntı: ogzhn.bygl

quote:

Aksiyona hiç gerek yok ben usb yi cebimde unutmuşum bahçede çimlerin arası koydum sınavdan sonrada aldım.Bizim bir arkadaşda saatle girmiş normalde saat kesinlikle yasak.

mümkün değil abi daha geçen gün 70 lira verdim aylık yaptırdım. bırakamam öyle çimene emanetçiye falan.
  • dursun1071 kullanıcısına yanıt
    dostum böyle risklere girme illa tek mi gideceksin sınava arkadaşın konun komşun birini götür bari
  • peçete sokuluyor mu?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.