Şimdi Ara

Sınava kadar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
2
Favori
1.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim ilk mezun senem. Sınava artık çalışasım gelmiyor. Aslında bu zamanlarda çalışmam gerekiyor ama çok fazla sıkılıyorum soru çözerken.
    Geçen seneye kıyasla verimim %50-60 kadar düştü desen doğru olur.
    Sıkılınca da bilgisayarda eu4 falan giriyorum o da bitmek bilmiyor zaten.
    Lafın kısası ne yapmam gerekiyor bu sıkıntıyı üstümden atmak için. Kalan yaklaşık 5 ayda öyle bir gaz lazım ki hiç bitmesin ama o yok işte.
    Yorumlarınızı bekliyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Vallahi ben çalışıyorum ama yeterli gelmiyor kendime bana da bir gaz lazım. Bu da burda dursun belki yazan olur.
  • Ben 3 günlük ara verdim hocam sonra tekrar eski tempoma döncem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak şöyle düşün çalışmazsan ilerde çok oyun oynarsın 7/24 ama çalışırsan kaliteli oynarsın. Buradaki anlamı da anlarsın herhalde :d Ben geçtiğimiz senelerde günde en az 3 saat oyun oynayan birisi olarak temmuzdan beri oyun yüzü açmadım hiç özlemiyorum bile birden bıraktım öyle alıştıra alıştıra da değil. Yapmak isteyen yapar önemli olan yapmak istiyor musun?
  • Bendeki hırsı kesen geçen seneyle hala aynı tyt netlerini yapmam.
    Geçen sene tyt 100k sayısal 44k oldum sırf tyt yüzünden arkadaşlarımla aynı ayt yapmama rağmen istedğimmyere gidemedim.
    Hala aynı tyt netini yapmak işte koyan mesela.
    Tüm enerjimi , motivasyonumu bitiriyor

• Ryuga Waga Teki Wo Kurau kullanıcısına yanıt
    Hocam mesela ben 2-3 saat çalışıyorum,sonra dönüp bakıyorum ne yaptım 2-3 saatte diye ve çok verimsiz geçiriyorum gibi geliyor.Daha iyisini yapabilirdim,daha iyi değerlendirebilirdim bu süreyi diyorum hep.Bu his çok kötü.
  • 37debdeb37 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle mesela ders çalışıyorum. Mantığımla bunu kavrayabiliyorum ama içimde öyle bir his oluşuyor ki böyle sanki hic bir şey yapmamışım. Özellikle geceleri çok oluyor. Bazen yataktan kalkıp çalışasım geliyor.Böyle günüm nasıl geçti diye düşünüyorum. Aklıma hep çalışmadıgım anlar geliyor ama aslinda biliyorum onlaron disinda çalıştığımı. Cidden kötü

• quote:

Orijinalden alıntı: Elward

Ben 3 günlük ara verdim hocam sonra tekrar eski tempoma döncem
    kesin dönersin kardeşim
  • Alan Carvalho kullanıcısına yanıt
    Trol liseteme birini daha ekliyim

• meriç1210 kullanıcısına yanıt
    Dostum ben de tyt 70k sayısal 50k dan mezunum. Aynı sorun bende de var. Bence normal bu sıralar herkeste olan bir şey. O yüzden kafaya takmamak lazım. Bu arada bence çok iyi çekmişsin 100k dan 44k ya. Ayt de kaç net yapmıştın?

• 59.5

• Hocam çok sıkıldıysan kendine 3-4 gün zaman tanı tatil yap. Bu 3-4 günde hiç ders düşünme sadece oyun,film,eğlenceye aban sonra da bunların hepsini unutup derse başla.
  • Her şey üstüne gelip, seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde, sakın vazgeçme! Çünkü orası kaderinin değişeceği yerdir. Mevlana

• meriç1210 kullanıcısına yanıt
    Hocam benim de canımı sıkan durum buydu.12.sınıfım ve tüm arkadaşlarımdan önce başlamıştım tytye ve döneme netlerim yüksek giriş yapmıştım ama bir baktım hala aynı seviyelerde sürünüyorum ve herkes bana yetişmişti.Kendinizi yalnız hissetmeyin böyle tıkanıklar oluyor.Bunu aşmak için her gün en az bir tyt denemesi çözün ve tyt ile yüzleşin,sıkı fıkı olun aranızdan su sızmasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.