Şimdi Ara

SINAVA HAZIRLIK - ARKADAŞSIZLIK VE ÜST KOMŞU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 19 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hedefim20k (3 mesaj) Leader of Birmingham. (1 mesaj) bysinavci (1 mesaj) brosbeforehoes (1 mesaj) Random7 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> SINAVA HAZIRLIK - ARKADAŞSIZLIK VE ÜST KOMŞU
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    6 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Malum pandemiden dolayı herkes evinde ve üst komşunun çocuğu yine durmak bilmiyor.
    4 kişi ayrı ayrı uyarmasına rağmen en son gidişimde "e o zaman evi satıyım gidiyim" ve "bi daha bu kapıya gelmeyin" şeklinde cevaplar aldım.
    Bununla beraber arkadaşlarımla aram da limoni artık eskiden buluşur ederdik en azından görüntülü konuşurduk fakat bu imkanım da artık yok sadece YouTube'dan komik dizi ve programlar izliyorum (işler güçler, crossover vb.) fakat bunların da bitmesiyle kaçış rampam da tükendi. Kafa dağıtmaya yönelik tavsiyeleriniz nelerdir var mı durumu benim gibi olan?

|
    |
  • Er
    9 Mesaj
    Üst komşu gerçekten çok ses yapıyorsa polis çağır. Ciddiyim bu arada. Cezası var belli ses sınırını aşıyorlarsa. 155’e bir telefonuna bakar. Muhattap bile olmazsın.
    Arkadaşlarını salla. Demek ki arkadaşın değilmiş.
    Daha kaliteli mizah kanalları takip et(kamusal mizah vs.)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Er
    6 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

hocam crossover talks'da zaten Özgür Turhan (Kamusal Mizah), Volkan Öge (batesmotelpro), Yorekok ve Can Türkdoğan (Geekyapar!) var
    |
    |
    Random7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 23 gün cezanın, 22 gün 21 saat 11 dakika kadarı kaldı.

Herkeste var hocam arkadaş mevzusu. Kimse kimseyle görüşemiyor ki. Sizin netleriniz zaten mükemmel, az daha sıkın şu dişinizi, sonu çok güzel bitecek.

Üst komşu mevzusunu yukarıda söylemişler, bir telefona bakar gerçekten de. Ama sıkıntılı aileyse problem yaşanabilir sonrasında.

Ben genelde sıkılınca müzik dinliyorum, trendlere bakıyorum YouTube'da, gündemi takip ediyorum.

|
    |
  • Teğmen
    137 Mesaj

Bağımlılık yapmayan oyunlar oynayabilirsiniz hocam ya da kitap okuyabilirsiniz.

|
    |
  • Er
    6 Mesaj
    Netleriniz nasıl hocam?
    Üstteki arkadas iyi deyince merak ettim
  • Çavuş
    46 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    jasonhudson304

ne polisi yaa los angeles mı zannettiniz burayı. aynı dert vardı hocam 2 sene önce. ciddi manada kanlı bıçaklıydık. polis falan hikaye taşınmaktan başka çare yok

|
    |
  • Er
    6 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

tyt 105-85 gidip geliyor denemeden denemeye değişiyor ayt için çok fazla denemeye girmedim ama 60 bandında
    |
    |
    bysinavci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Ko Cuce
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.