Şimdi Ara

Şimdi Axess’li olmanın tam zamanı! 250 TL kaybolmayan chip-para hediye! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
10
Favori
6.541
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Seyid Battal Gazi

Öğremnci onaylanırsa yine başvururum onu aktif etmeden. o zaman sayarlar herhalde.

en kötü durumda 2 kartım olacak. en iyi durumda öğrenciyi vermeyip axess gold verir.

öğrenci verip axess gold vermezse kötü olacak asıl :(

Alıntıları Göster
    axess öğrencidede % 5 veriyor zaten üstelik int ulaşım harcaması ise 2 kamp birleşip yüzde 10 vermiş oluyor yıl sonuna kadar max 180 tl kazanabiliyorsun ( sadece %5 lik int kamp için ) en azından axess öğrencinin kart ücreti daha az 150 yerine 34,50 ödersin. geçtiğimiz aylardada axess öğrenci kart çıkar kampanyası vardı o zaman alsaydın keşke kampanyaları birleştirirdin.ayrıca 150 tl klasik kart için gold değil. gold 167,50 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dosya16

Kurallara yazılmamış ama aynı işyeri ilk ödemeye chip para geldi ikinciye gelmedi dikkat edin !!
    Belki 2 gün içinde yatar bilmiyorum ama birincisi anında yattı. İkincisi yatacak olsa o da anında yatardı.
    bende şu bankaların mantığını anlamıyorum. ya hadi market kampanyası yapıyorsun misal 375 tllik harcama yapıp 125*3 şeklinde çektirip 3 kez puan kazanmasın 1 kez kazansın diye bunu yapıyorsun anlıyorum. la bu kampanya herşeyden önce internet kampanyası zaten harcamasını aynı anda 3 parçada çektiremezki zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brownness

Valla ben kart ücreti yansımadan aradım geçen gün hiç öyle teklif sunmadılar maalesef.
    7 gün içinde sizi arayıp kartınızı kapatmayın puan vs verelim derler bence yazarsın kaptığın puanı :P
  • quote:

Valla hocam biraz tuhaf olacak ama söyleyeyim. Kartı şubat gibi almıştım. Kampanya detaylarında yazan mesajı attım katılım sağlandı

Alıntıları Göster
    o yüzden gelmemiştir :D kartın aktiflik tarihinin 01.05.2020 den sonra olması gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akigo35

Free kartim var basvurdum axess kart gelince free kart iptal olluyor mu?
    hayır olmaz 2 ayrı kartın olur gerçi limitleri aynı olacak tek kart gibi düşünebilirsin. free kartını çağrı merkezini vs arayarak iptal ettirmen gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FOCUSSTYLE

Axess kartm var sms attm cevap yok 😀
    kartın 01.05.2020 ve sonrasında oluşturulması lazım kamp için.
  • aliyildizim7 A kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi tahmin ediyordum ama olmadı. Dün aradım kartın kapandığını söylediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Free kartimi kapatmak istemiyorum axessi kullanmam iptal edeyim ozaman

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyildizim7

o yüzden gelmemiştir :D kartın aktiflik tarihinin 01.05.2020 den sonra olması gerekir.

Alıntıları Göster
    O işleme kadar, ondan önceki işlemlerde puan yatmıştı. Bu puan yatmayan işlem için kayıt oluşturdum puanı yatırdılar

• quote:

Orijinalden alıntı: brownness

Bende sizin gibi tahmin ediyordum ama olmadı. Dün aradım kartın kapandığını söylediler.
    kartı başvuru esnasında kapatıyorlar zaten ama 7 gün sonra komple iptal ediyorlar
  • quote:

O işleme kadar, ondan önceki işlemlerde puan yatmıştı. Bu puan yatmayan işlem için kayıt oluşturdum puanı yatırdılar

Alıntıları Göster
    bence yanlışlıkla manuel olarak yatırıyorlar :P
  • quote:

Free kartimi kapatmak istemiyorum axessi kullanmam iptal edeyim ozaman
    ilk başta amacın axess çıksın free otomatik iptal olsundu :D caydın sanırım
    Free karttan memnunum axesese aidat isterse kapatirim

• quote:

Free karttan memnunum axesese aidat isterse kapatirim
    aynen öğrenci hariç 150 den başlıyor alıyorlar malesef ama kartı alıp kullanmadan kart iptali için ararsan puan verirler kapatmayın diye hemde kampanyadan yararlanırsınız.
  • Kredi kartına başvurdum, verecekler ama diğer banka kartlarımın limitini düşürürsem :-D

Geçen ay birini düşürmüştüm, yine göndermediler, aynı zamanda düşürdüğüm bankanın limiti bana zarar oldu.

Bu konuda ne yapılabilir? tecrübeli , yol gösterecek kimse var mı ?
  • Son 4 hanesi XXXX olan Kartınızla, 261.0 tutarındaki harcamanızdan 0.00 TL Chip-para kazandınız! B001

Son 4 hanesi XXXX olan Kartınızla, 125.25 tutarındaki harcamanızdan 1.52 TL Chip-para kazandınız! B001

Harcamaya bak gelen puana bak geçende 110 tl ye 0.00 verdi kayıt oluşturarak 11 tl yi aldım. Bunlar içinde kayıt oluşturdum muhtemelen yatacaktır. Benzer sorunu yaşayanlar var mı ?

• brownness kullanıcısına yanıt
    hocam aynı durumdaymışız, bende geçen yıl yukarıda anlattığım gibi söz vererek aidatı ödemedim. bir ay öncede kapatılması için aradım, dediğiniz gibi teklifler düşüktü, kartı kapattırmıştım. bu sene için eğer söze karşılık aidatı iptal etmiyorlarsa yeniden başvurmayı düşünmüyorum. bir de bazı arkadaşlar geri aidatı aldığını yazmış, bence chip para kazanımları incelenerek teklif sunuyorlar ki eğer sizi bağlayan bir durum varsa fazla chip vermiyorlar. örneğin gecen 0,60 liralık aylık harcamaya chip verdi ama 6 ay bizi bağlamak ve o 6 ay içerisinde kart ücretinin geldiği aya denek geldiyse kartı kapatsan aldığın chipi de geri alacaklar, kart ücreti de yansıyacak zaten kapatmaz diye az teklif geliyor ama kartı düzenli kullanıp, limit düşürmeye, çıkarmaya, arada çıkan sözlere karşılık :) chip almıyorsanız gelen aidatın hepsini de iade edebilirler. uzun oldu kusura bakmayın
  • quote:

Son 4 hanesi XXXX olan Kartınızla, 261.0 tutarındaki harcamanızdan 0.00 TL Chip-para kazandınız! B001

Son 4 hanesi XXXX olan Kartınızla, 125.25 tutarındaki harcamanızdan 1.52 TL Chip-para kazandınız! B001

Harcamaya bak gelen puana bak geçende 110 tl ye 0.00 verdi kayıt oluşturarak 11 tl yi aldım. Bunlar içinde kayıt oluşturdum muhtemelen yatacaktır. Benzer sorunu yaşayanlar var mı ?
    evet. sistemde bir hata var.

• Son 4 hanesi 3932 olan Kartınızla, 101.00 tutarındaki harcamanızdan 0.00 TL Chip-para kazandınız! B001

Arkadaşlar harcama yaptım bu şekilde mesaj geldi. Siz nerelerden yapıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: #002#

Son 4 hanesi 3932 olan Kartınızla, 101.00 tutarındaki harcamanızdan 0.00 TL Chip-para kazandınız! B001

Arkadaşlar harcama yaptım bu şekilde mesaj geldi. Siz nerelerden yapıyorsunuz
    150 ust siniri var

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.