Şimdi Ara

Simcity Buildt kayıt geri getirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
13.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Huawei P9Lite kullanıyorum. Bugün sistem güncellemesi yaptım ve oyun kaydım silindi. Oyuna girince sıfırdan başlattı. Oysaki 500bin nüfusa ulaşmıştım. Kaydı nasıl geri getirebilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürler.

• Oyunu oynarken normal de Google Play den otomatik giriş yaptırmış olması gerekir.Eğer giriş kaydın varsa oyun Bulut depolamada kayıtlıdır.Seçenekler kısmından Google Play diyor oradan oynadığın hesaba giriş yapıcaksın ve sonra bu yeni şehir den mi yoksa asıl şehir den mi diye devam etmeni isteyecek,sende seçeceksin 500 bin nüfuslu şehiri.
  • Seçenekler kısmı neredeki? Ben oyunu açınca direk yeni şehirden başlıyor. Daha açık anlatır mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben daha önce face ile de bagliydim. Şimdi de girmek istediğimde resimdeki gibi uyarı veriyor. Ne yapmalıyım?

• Seçenekler kısmını bi 10 dk oynayınca veriyor.Play Oyunlardan SimCity başarımınız varmı diye kontrol ediniz.
    Var ise seçeneklerden Google Play den giriş yapın.Bunla %99 girmesi gerekir çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mfyildiz -- 22 Haziran 2017; 4:3:59 >
  • Play Oyunlardan kontrol ettiğimde Simcity başarısı hiç görünmüyor. Ancak Ben neredeyse bir yıldır bu oyunu oynuyorum ve çok başarının açık olması gerekirdi. Daha önce hem googleplay hem de facebook bağlantım vardı. Play böyle yapınca Facebook üzerinden girmek istedim. Oyuna girdim 10 dk kadar yeni şehri oynadım. Daha sonra oyunun içindeki ayarlarda Play ve Facebook aktif hale geldi. Ben de play de bu sonucu görünce face üzerinden denemek istedim. O da size attığım fotodaki uyarı verdi. Ne yapmalıyım? Bir an önce girmeliyim ki sezondayım aynı zamanda
  • Google Play girişi deneyiniz,illaki otomatik bağlamışsnızdır oyun açılırken daha önce Hoşgeldiniz ve leveliniz yazıyor muydu ?
    FaceBook aynı şekil böyle olması gerekir ama ilginç bir şekilde reddetmiş :/
    Anlıyorum sezonu kaçırmak istemiyorsunuz.
    Tek çare Google Play gözüküyor
    Olmassa artık Geliştirici firma ile iletişime geçin
  • Evet level yazıyordu. Hem face hem de olay üzerinden bagliydim. Zaten bu hesap başka bir şehre bağlı demesi de halen benim sehrimin var olduğunu göstermez mi? Geliştirici ile nasıl iletişime geçebilirim? Onlardan önce başka bir yol kalmadı mı? Çok uğraştırdım sizi özür dilerim

• Mesajınıza geç cevap veriyorum,kusura bakmayın.Kırklareli'ndeydim,internet yoktu maalesef

help@eamobile.com

buradan iletişime geçebilirsiniz
  • Çok teşekkür ederim deneyeceğim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.