Şimdi Ara

Silverstone Tundra TD02-E İncelemesi - [Jaws II] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
7.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap geç gelince bekleyemeyip Corsair aldım. Çıktı aradan o da :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vedo54

Bence o kadar fiyat farkı vermeye gerek yok. Onun yerine ekran karti ve işlemciye bütçe eklesen daha iyi olur.

Bu arada hayirli olsun dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Darth Vader

quote:

Bence o kadar fiyat farkı vermeye gerek yok. Onun yerine ekran karti ve işlemciye bütçe eklesen daha iyi olur.

Teşekkür ederim.Onları önceden almıştım son 2 parça monitör ve soğutucu kalmıştı.Onlar da bitti yakın zamanda takıcam inşallah :)
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkür ederim.Onları önceden almıştım son 2 parça monitör ve soğutucu kalmıştı.Onlar da bitti yakın zamanda takıcam inşallah :)

Parçaları dikkatli takmak çok önemlidir, beceri ister. Ve en güzel yanı ise acaip keyiflidir :))

• Arkadaşlar TD02-E mi almalı sizce yoksa H100i V2 mi ?
  • quote:

quote:

Corsair Hydro H100i GTX mi almalıyım yoksa TD02-E mi? Cevap sonrası sipariş edicem.

Bence TD02-e tercih etmelisin. F/P :)

Tundra td 02 var i7 6700k 4.7 ghz stabil o.c de maximum 72 derece oyunlarda 55 dereceyi geçtiğini görmedim.belki 5.0 ghz de bile stabil calistiririm işlemciyi hiç denemedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Arkadaşlar TD02-E mi almalı sizce yoksa H100i V2 mi ?

Corsair h75 ve thermaltake water 3.0 kullandım.arka montaj plakası plastik silverstone tundra td 02 kullanıyorum full metal montaj yerleri i7 6700k Asus ranger VIII anakart ile 4.7 ghz stabil oyunlarda maximum 55 derece hatta 5.0 ghz e bile stabil calistiracagimi düşünüyorum işlemcinin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

quote:

quote:

Corsair Hydro H100i GTX mi almalıyım yoksa TD02-E mi? Cevap sonrası sipariş edicem.

Tundra td 02 var i7 6700k 4.7 ghz stabil o.c de maximum 72 derece oyunlarda 55 dereceyi geçtiğini görmedim.belki 5.0 ghz de bile stabil calistiririm işlemciyi hiç denemedim.

Iyimis hocam
    Bende h110i gtx almaya karar verdim. Bunu zalman z11 plus a sokmayi beceremezsem eger h100i gtx alicagim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ULTRASLAN_06

quote:

quote:

Iyimis hocam
    Bende h110i gtx almaya karar verdim. Bunu zalman z11 plus a sokmayi beceremezsem eger h100i gtx alicagim

Kesinlikle silverstone tundra td 02 düşün derim ben çok memnunum performansı güzel.

• Silverstone tundra td 02e mi yoksa corsair h80i gx mi alsam yardımcı olursanız sevinirim biraz acil ama ;-)

• Arkadaşlar, ben bu soğutucuya corsair air af140 fan taksam uyarmı yardım güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: ZaibatsuTURK

Arkadaşlar, ben bu soğutucuya corsair air af140 fan taksam uyarmı yardım güncel

Radyatör 120MM. Yani 120MM fanlara bakmanız gerekiyor. SP120 gibi.
  • Zalman neo kasa ile 4790k 4.6ghzde voltaj 1325te hyper 212 evo almıştım oyunlarda öğlen sıcağında 73 derece oluyor ama oyunlarda ortalama 65 70 arası gidiyor. 1 yıldır kullanıyorum sıcaklıklar hoşuma gitmiyor sıvı soğutma bakıyordum bu konuya denk geldim. Tecrübeli arkadaşlardan tavsiye ve fikir alabilirmiyim? 300liraya kadar paraya kiyabilirim bu sogutucuyu gördüm 300tl yazıyor kimi yerde ancak stok yok. Ne yapmalı ve ne almalıyım eğer 50,55 derecelere düşerse çok iyi olur. İşlemcinin sitesinde max sıcaklık 74 derece yazıyordu. Bu 212 evo ile kullanmak sıkıntı olurmu bilemiyorum.
    Ekleme; akasa sogutucu çıkarmış ama hicbir yerde inceleme göremedim akasa venom a20 bilgisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord.Blade -- 4 Ağustos 2016; 11:45:53 >
  • 4 fan takıcam nasıl takıcam anlayamadım birisi yardımcı olabilir push pull yapamadım bir türlü vidalar boyu yetmiyor üst fanlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: safüzyon

4 fan takıcam nasıl takıcam anlayamadım birisi yardımcı olabilir push pull yapamadım bir türlü vidalar boyu yetmiyor üst fanlarda

Orijinal vidayla birlikte hırdavatçıya giderseniz uyan vida bulursunuz ama radyatörün her iki kısmına takılan vida uzunlgu aynı olur fan kalınlığı değişmedikten sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OneTreeHill

quote:

Orijinalden alıntı: safüzyon

4 fan takıcam nasıl takıcam anlayamadım birisi yardımcı olabilir push pull yapamadım bir türlü vidalar boyu yetmiyor üst fanlarda

Orijinal vidayla birlikte hırdavatçıya giderseniz uyan vida bulursunuz ama radyatörün her iki kısmına takılan vida uzunlgu aynı olur fan kalınlığı değişmedikten sonra.

Şaka gibi eksik olmayan vida bunun sorumlusuda satıcıdır akortek yazdım bu vidalar için 35 tl istediler türkiyedeki müşteri memnuniyeti anlayışı
  • Hortlamak olucak ama fx 9370 bunu mu almalıyım cm masterliquid 240mm mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Squiadtr

Hortlamak olucak ama fx 9370 bunu mu almalıyım cm masterliquid 240mm mi

http://www.eteknix.com/cooler-master-masterliquid-240mm-aio-cpu-cooler-review/5/

İki soğutucunun burada karşılıklı incelemesi var. Aslında iki soğutucu da birbirine oldukça benziyor. Rakipleri gibi fason ürünler değil. Radyatör ve pompada kendine özgü tasarımları var. Bu yüzden ben tercih etseydim aradaki benzerliklerden dolayı seçim önceliğini fiyat olarak belirlerdim.

• eline sağlık hocam dünyanın en iyi soğutucu incelemesi diyebilirim. Dark AquaForce W240 da ekleyebilirmisin performansını merak ediyorum fiyatı en düşük 240 mm sıvı soğutucu almayı düşünüyorum
  • HOCAM KEŞKE DARK AQUAFORCE 120 YERİNE 240 OLSAYDI O ZAMAN ANLARDIK ÇÜNKÜ PİYASADA EN UYGUN 240MM SOĞUTUCU İMKANIN VARSA EKLERSEN KARŞILAŞTIRMAYA SEVİNİRİM
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.