Şimdi Ara

Silkroadın Yeni Durumu Hakkında Bilgi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    herhangi bir sorun görmedim server adına girip eğlenilebilir zaten sürekli bottasın kasılmak için ong, penon pt falan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-60C02BD09

Bu mesaj silindi.
    Nick 'Nicole' benim bottayım genelde ben DH'den diye yazda dalgınlığıma gelmesin :D level kaçtı senin?
  • ilk önce >>>>>https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/142229993

şu sıralar isro oynayanlarda bir moda var : 6 yada 1 yeni server açılıyor. 100cap sonuna kadar server canlı gibi oluyor (bak gibi diyorum) sonra herkes charları satıp yeni açılan sw'ye gidiyor oradan devam ediyor.

100cap'ın sonuna kadaar "canlı gibi" demekteki kastım da şu: yine yaklaşık 1 avuç Türk olarak zibilyon tane gold partisi açıyor, item kasıyor, sonra "wtb pvp semer south-wtb pvp dw south" diye global atıp kimse karşısına gelemeyince "i m kinggg u noob" diye global basıyoruz. eğer bu insanların açtığı gold botlardan fırsat bulabilir de oyuna girebilirsen kendi ayarında insanlarla biraz oynayabliyorsun. örnek olarak her gece 4 grade dimenson bulup fgw gidebildiğim bir guildim var. tabiki yabancı guild. baba (38)-oğul(9) oynayanlar falan var guild de.

ve hepsi bu. onlarda işler sarpa sarınca 100+ cap'da gidiyorlar. gidilmiş yarı ölü bir sw için celeus'a bu entryde yazdıklarım için ise eris sw'lerine bakabilirsin.

son tahlilim oynanmaz, o parayla daha fazla zevk alınacak birşeyer yapılabilir. bakmayın siz bana.

işte bu da bizim guildin son Hotan FTW videosu orada da belirtmiş adam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-675C938D1 -- 1 Mart 2020; 21:18:19 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.