Şimdi Ara

Silkroad Revelations - 90 cap / FTW / Jg Cave / Bot Yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
4.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Serverin özellikleri;

Server Files VSRO
    Races EURO/CN
    Level Cap 90
    Skill Cap 90
    Mastery Cap 300
    Exp/SP rate 20x
    Party Exp/SP rate 30x
    Gold/Item drop rate 10x/30x
    SoX drop rate 5x
    Alchemy rate 2x
    Job rate 80x

Başlangıç ~
    Start Skillpoints 500.000
    Start Gold 200.000
    Speed Potions 10 pieces
    Rabbit Scroll 3 days

BOT ve HİLE YASAK

Server yenilendi. Fortress war dahil bir çok özellik eklendi. İlgilenenlere duyurulur.

http://silkroad.re/

http://www.elitepvpers.com/forum/private-sro-advertising/1903325-oasis-90-cap-japanese-files.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ledlebi -- 27 Ocak 2013; 15:22:34 >

• Hala yeni oyuncuları bekliyoruz.
  • Kidemonas, 95 level

• Gün aşırı unique eventler ve yardımsever insanlar... Herkesi bekliyoruz.

• 95 level custom unique, Terminator

• Müjde, servere gelecek olan bir update ile artık fortress war ile birlikte bir çok yeni özellikler eklenecek. Yakında..
  • İndiriyorum, bakalım.
  • İlk defa Silkroad'ı müziklerini kapamadan oynuyorum!
    Fakat mob isimleri kısmı biraz küçükolmuş sanki. bahsinin geçtiği gibi, "bot yok" ise, mükemmel! Fakat kullanıcı eksikliği hissediliyor.
  • Volkan'la geldik, hiç tanımadığımız bir adam geldi bize kasarken yardım etti :)
    Sonra, ben Str tablet arayan adama pm attım . buralarda academy'sini kasan elemanlar yok mu? Diye sordum. Adam böyle bir kaç arkadaşım var dedi. Sonra lv'imi sordu. Kendimin ve Volkan'ın Lv'ini söyledim. Hotan'a gel. dedi. Gittik, kastı bizi. Hem de elle!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umbaba -- 9 Aralık 2012; 18:34:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ledlebi

Hala yeni oyuncuları bekliyoruz.

Burayada bak arada.
    Bugün sinir oldum. Ben saatlerce kastım, sonra notice geçti "jangan south unique event" tadında... Gittim. Bir de ne göreyim! 1 lv herif, benim lv'imi geçmiş. Ula biz saatlerce kasmışız, etmişiz, herif 2 dakikada beni geçti. Yok böyle bir şey. Deli oldum. Üzüldüm. Oyundan çıktım. Girdim, "pandora" açmışlar, beni de çağırdılar sağolsunlar, otura otura exp kazandım. Elemanın biri 250m verdi. Arkadaşa kuçu kuçu alayım dedim, 50m'miş, vazgeçtim.
    Server boş. Çok boş. Fortress'lara daha çok var. GM David, "sizi başka servera atacaz gençler" diyor, Litvanya'lı bir de, ben pek hoşlaşamadım. Adama dedim, botta yok, exp de zor. Atladı arkadan biri, "zor mu?" he, dedim zor. "sen hiç isro oynamadın mı dingil" dedi bana, ingilizce dedi bunu. "sen de hiç isro'yu botsuz oynayacak kadar aklını kaybettin mi" dedim. kaldı öyle. baktı baktı gitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

quote:

Burayada bak arada.
    Bugün sinir oldum. Ben saatlerce kastım, sonra notice geçti "jangan south unique event" tadında... Gittim. Bir de ne göreyim! 1 lv herif, benim lv'imi geçmiş. Ula biz saatlerce kasmışız, etmişiz, herif 2 dakikada beni geçti. Yok böyle bir şey. Deli oldum. Üzüldüm. Oyundan çıktım. Girdim, "pandora" açmışlar, beni de çağırdılar sağolsunlar, otura otura exp kazandım. Elemanın biri 250m verdi. Arkadaşa kuçu kuçu alayım dedim, 50m'miş, vazgeçtim.
    Server boş. Çok boş. Fortress'lara daha çok var. GM David, "sizi başka servera atacaz gençler" diyor, Litvanya'lı bir de, ben pek hoşlaşamadım. Adama dedim, botta yok, exp de zor. Atladı arkadan biri, "zor mu?" he, dedim zor. "sen hiç isro oynamadın mı dingil" dedi bana, ingilizce dedi bunu. "sen de hiç isro'yu botsuz oynayacak kadar aklını kaybettin mi" dedim. kaldı öyle. baktı baktı gitti.

Roman tadında yorum yazıyorsun.Her yazığını okuyorum:D

• quote:

Orijinalden alıntı: Speed Step_2

quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

quote:

Burayada bak arada.

Roman tadında yorum yazıyorsun.Her yazığını okuyorum:D

• kayıt olamadım bi türlü :s
  • Evet, bot yok. Ancak server şu an biraz cansız, çünkü gm'ler şu an serveri taşımakla meşgul olduğudan pek fazla oynayan yok. Çoğu yeni serveri bekliyor. Sanırım bir hafta içinde yeni servere geçecekler. Eski oyuncular itemlerini geri alacak ve gold'un bir kısmını. Leveller büyük ihtimalle sıfırlanacak.

Ayrıca exp/sp rate'i düşürmüşler. Sanırım artık rate'ler 20x ya da 30x

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ledlebi -- 16 Aralık 2012; 16:10:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byzazaby

kayıt olamadım bi türlü :s

Nerede sorun yaşıyorsun, ayrıntılı anlat, belki yardımcı olabilirim
  • server açık mı şuan ?
  • Arkadaşlar server yenilendi. Vsro dosyalarna geçtiler. Fortress war (kale savaşları) dahil bir çok özellik eklendi. Hala 90 cap, çin ve avrupa.

En önemlisi de bot ve hiçbir hile yok. Hilesiz temiz bir oyun arıyorsanız gelin oynayın. Açılalı iki gün oldu, başlamak isteyen arkadaşlara duyurulur.

Yılbaşı olduğu için iki günlük 2 katı exp var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ledlebi -- 1 Ocak 2013; 17:01:21 >
  • Artık akşam vakitleri 60-70 kişi online oluyor. Eskisi gibi boş değil server. Gün geçtikçe daha da kalabalık olacağını düşünüyorum.

Ayrıca nedense hiç Türk yok. Gelin de biraz ortam şenlensin

Yeni serverdan bir kaç resim;

• 13 Ocak'ta gerçek para ödüllü pvp turnuvası yapılacaktır.

Birinciye 10 avro,
    İkinciye 7 avro
    Üçüncüye 3 avro.

Geç kalmadan katılın.

Üye olmak isteyenler bu linkten üye olabilir. (benim davet linkim)

http://silkroad.re/invite/6727/
  • pff ben gelene kadar item yapana kadar adamlar moonları sunları dizer boşver tam yeni acıldıgında haber verseniz gelirdim
    oyun acıldıktan 1 gün fazlaysa sıkıcı oluyor herkes faklı slotta eglence olmuyor adamlar ptle kasıo sen yetişemiyorsun boşa sıkılıyorsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.