Şimdi Ara

Silkroad-R hakkında soruuu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Silkroad-R ye geçilmiş tamamda eski çarlar tamamen silindimi ? bütün paralar falan gittimi? lütfen cevap yazın.

• Rsro ayrı bi clent. isrodaki herşey duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baronet

Rsro ayrı bi clent. isrodaki herşey duruyor.

tam olarak anlamadım ama çarlar gitmedi dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxozgurxxx

quote:

Orijinalden alıntı: Baronet

Rsro ayrı bi clent. isrodaki herşey duruyor.

tam olarak anlamadım ama çarlar gitmedi dimi

Gitmedi.
  • Yok olur mu öyle şey yeni beta sw açmışlar bakalım neler olucak ileride ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mass_Effect

Yok olur mu öyle şey yeni beta sw açmışlar bakalım neler olucak ileride ..

acanarkadaşım sro-r de açtığın yeni çar silinecekmiş 1 lwl den tekrar başlayacan( öyle söylüyorlar)
    sro şuan açıkmı bilmiyorum ama isrodaki çarlar duruyor istersen onu oyna istersen bu yeni oyunu
    adı üstünde yeni oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamakalam

quote:

Orijinalden alıntı: Mass_Effect

Yok olur mu öyle şey yeni beta sw açmışlar bakalım neler olucak ileride ..

acanarkadaşım sro-r de açtığın yeni çar silinecekmiş 1 lwl den tekrar başlayacan( öyle söylüyorlar)
    sro şuan açıkmı bilmiyorum ama isrodaki çarlar duruyor istersen onu oyna istersen bu yeni oyunu
    adı üstünde yeni oyun

Arkadaşımla beraber oyuna yeniden başlayacağız ama iSRo'dan değil R'den.Ama beta sürümü diye kararsız kaldım,tekrar patch gelir falan yeniden yükleme olayları.Ama beta olduğu için deneyeceğiz zevk alırsak oradan devam ederiz İSRo'nun b*ku çıktı artık...

• sro r nin ne farkı olcak sanıyorsunuz

botu çıkmış bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: effsane_61

sro r nin ne farkı olcak sanıyorsunuz

botu çıkmış bile

Botu mu çıktı bku mu çıktı bilemeyecem artık.
  • open beta testteki bir oyun da karakterler silinmez. bu oyunda, bu kuralı değiştireceklerini sanmıyorum. oyun şuan open beta bundan sonraki aşama oyun normal olarak açılacaktır. bu iki aşama arasında belki bir süre oyun kapalı kalır ancak açıldığında eski karekterinizle oyuna devam edeceksiniz. test de realm sayısı benim oyuna başladığımda 1 di şuan 2 tane ingiliz server var. böle dil ayrımı yaptıklarına göre galiba almanca fransızca....da olacak. maşallah sözüm ona ingiliz serverda... türkler bastı oyunu, heryerde biz varız

bu saatten sonra oyuna bulaşmak pardon başlamak istemiyorum. test için 3 karakter denedim sword ve okcu ii miş, beğendim.. bu işe bunca yıl sonra başlamak bana saçmalık geliyor. oyunun öncesini bilmediğimden neler yeni neler eski pek anlayamadım. yıllar önce 3 yıl ko oynadım zor bıraktım. bulaşmamak en iyisi

herkese iyi oyunlar.

• Bot çıkmış mbot ve ibot çalışır durumda
    En iyi çar blade ve bow
    En iyisi başlamamak
    Anlaşılan çarlar silinmeyecek tşk cevabınız için
    Tekrar söylüyorum başlamayın oyun şimdilik zevkli ama bot çıkarsa...(biliyorsunuz)
  • Bence botuda yapan oyunuda yapan joymax bu oyunun amacı para değil mi botta para oyunda kısacası ticaret

• bot çıktı coktan tavsiye etmem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.