Şimdi Ara

Silkroad Legend 13 Arabian Nights geliyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
6.476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Silkroad Legend 13 Arabian Nights geliyor.

Silkroad Legend 13 Arabian Nights geliyor.

• ırk falan mı geliyor anlamadım
  • kaynak ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nahrime313

kaynak ?

http://kr.joymax.com/silkroad/

kaynak resmi site.
  • Yok mu şu sayfayı çevirecek yahu. Yıllardır beklenen update bu değil miydi işte.
    Chapter 1 filan yazıyor yeni bir tema getirebilirler oyuna hayırlısı bakalım belki de silkroad tekrardan eski günlere döner.
  • Resimlerde crosbow var büyük ihtimal yeni level veya bölge geliyodur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bunun İçin Üye Oldum

Resimlerde crosbow var büyük ihtimal yeni level veya bölge geliyodur.

anladığım kadarıyla yeni ırkta gelcek.
  • 10 yıldır konuşulan müslüman ırkımı acaba :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

10 yıldır konuşulan müslüman ırkımı acaba :D

10 yildir konusulan arap irki zamaninda gelse etkili olabilirdi simdi bi anlami yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: goflet12

quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

10 yıldır konuşulan müslüman ırkımı acaba :D

10 yildir konusulan arap irki zamaninda gelse etkili olabilirdi simdi bi anlami yok

kesinlikle herkes oyunu bıraktıktan sonra ırk getiriyolar :@
  • Bu ırkı 3 4 sene evvel getirsen hem oyuncu sayını kaybetmez hem bizde aldıgımız zevki kaybetmezdik kendinide bitirdin bizim oyun zevkimizide kaçırdın be joymax
  • Irk ekleneceğini hiç sanmıyorum. Oyuncularının 3/4'ünü kaybetmiş olan bir firma; yeni ırk, yeni skill'ler, yeni item'ler için uğraşmaz. Bağdat eklenir, level sınırı 125 olur, CH-EU şeklinde devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Irk ekleneceğini hiç sanmıyorum. Oyuncularının 3/4'ünü kaybetmiş olan bir firma; yeni ırk, yeni skill'ler, yeni item'ler için uğraşmaz. Bağdat eklenir, level sınırı 125 olur, CH-EU şeklinde devam eder.

şu güzelim oyunu ne hallere soktular.

bir firma nasıl batırılır diye örnek arasalar aha bu ... laklar çıkar.
  • 120 cap'te olması gereken item'ler 12D'dir. Bu her zaman böyle olmuştur. Şu anda iSRO 120 cap ve yaklaşık 2 senedir 13D item'ler oyuna eklenmiş bulunuyor. 130 cap'in silahı kullanılıyor yani. 12D-13D item'lerin alchemy sistemini bilmeyen yoktur. Tamamen para tuzağı. Şöyle ki; bir item'i +12 yapabilmek için 2K silk harcayanları biliyorum. Yani 200$ tutarında bir fiyat, yalnızca 1 adet item'i +12 yapabilmek için uçup gidebiliyor.

Çeşitli forumlarda, oyundan uzaklaşan, yıllardır oynamayan arkadaşların kafalarına göre yazdıkları yorumlar var. "Joymax artık para kazanmıyor. Herkes tek tıkta oyuna girebiliyor, premium plus almıyor." gibi. Eskiden server'lar doluydu, ama çoğu goldbot ve bebebeliklerden oluşuyordu. Bunların 10 silk aldığı bile yoktu. Geriye kalan birkaç yüz oyuncu (server için bahsediyorum) 290 silk ile premium plus, 48 silk ile pet uzatma alıyordu en fazla. Şimdi ne oluyor biliyor musunuz? 12D veya 13D item'e +1 denerken bile kaybolma riski var. Her artı denediğinde, silk ile proof stone alınmak zorunda. Artı da öyle kolay tutmuyor. Yani adamlar deli gibi para kazanıyor. Belki de eskisinden daha fazla.

Bunları neden anlattığımı soracaksınız. 14D item'leri 125 cap ile, ya da 125 cap eklendikten kısa bir süre sonra oyuna dahil edeceklerini düşünüyorum. Başka bir yenilik getirmez bu paragözler. Anca silk satışı, başka bir şey yok.

• Merhabalar öncelikle söyle bi bakınırken güncel bir konu gördüm ve atladım.

Ksro joymax resmi sitesinde duyrulan yeni Legend 13 (isroda 9 olacak) ile ilgili bir kaç netleşmiş bilgi vereyim dedim öyleki korece bilenmiz yok.Ama bazı yabancı kaynaklı sitelerden okuyarak toparladıgım bilgilerden bahsedecegim..

Yeni Güncelleme öncelikle 2 aşamadan oluşuyor. Chapter 1 ve devamında gelecek olan Chapter 2 .

Chapter 1 125 cap ve gelecek özellikler..

* 125 Lvl
    *Yeni bagdat şehri yeni Kasma alanları
    *Yeni eu ve cHn skilleri
    *2 yeni dungeon (forgettan yada jupiter temple tarzı düşünebiliriz)
    * bu noktada notlarda geçen yanlız bizimde yabancı oldugumuz yeni bir sistem degişikligi geliyor.
    - Yeni Guild sistemi;
    # Yabancı kaynaklı forumlarda okudugum bilgiye göre kr.joymax.com/silkroad resmi sitesinde 4.sıra resminde 2 aşamalı olarak gösterilen küçük FW tarzı guild alanları olacakmış. buralar fet edilecek ve koruma süresi zarfında o guilde kalacakmış. FW gibi oldugunu düşünmesemde tahminim bunlar belli kasma alanlarının guild alanları ve orayı fet edecek guild bu bolgede sadece kasacak ve belli süre zarfı içerisinde buralar saldırıya acık olacak (günde 1 defa gibi) (guild sistemi gelecegi KESİN BİLGİ/ TİP uygulama benim okuduguklarımdan çıkardıgım kendi tahminimdir)

Arab ırkı ahh şu efsane arab ırkı:) Sadece Silkroad wallperlarına dayanarak ortaya atılmış zeminin bile belli olmadıgı tamamen oyun efsanesi olarak kalmış bir tez:) Bence böyle bir ırk olamayacak çünkü efsanenin artık son sehri olan bağdat yükleniyor ve ırk yok. egerki olacaksa veya yapılmadıda yapılacaksa oda joymaxın son kozu olur.
    Oyuna başladıgım senelerde ne oyun ne orjinal isro bu halde degildi ve ozaman hikayesini okudugumda 150 Capin hikayede son oldugunu okumuştum. Joymax için durum içler acısı ve uzun süren yenilik aralarının ardından çok fazla can kaybetti serverler birleşti vs... Rsroyu (artık devir akıllı telefon ve tabletlerin devri artık yüksetme yapmayacagız artık wegame sirketimizle birlikte tablet ve telefon oyunlarına yönelecegiz gibi bir açıklama bitirdiler..)

Gerçi ben isronun bu kadar para kazanırken kapanacagını asla düşünmüyorum . mtcgame joymax türkiye dispiritorü hala joymaxtan aylık 250.000 silk epini çekerken ve bu sadece türkiye ayagı aylık 25.000$ . 50.000bin TL ve bunun diger uyelerini paypal satışlarını ve diger ülkeleri düşünecek olursak bu parayı bırakıp gitmezler tahminim.Tabi eski zamana göre bu rakamlar bi hayli azaldı.

neyse konuya dönelim

Chapter 2 de ise okudugum ve anladıgım kadarı ile 130 cap 14 dg itemler. yeni dungeonlar gelecekmiş.

bazı soru işaretlerini kaldırdıysam ne mutlu ..

• quote:

Orijinalden alıntı: raydeeen

Merhabalar öncelikle söyle bi bakınırken güncel bir konu gördüm ve atladım.

Ksro joymax resmi sitesinde duyrulan yeni Legend 13 (isroda 9 olacak) ile ilgili bir kaç netleşmiş bilgi vereyim dedim öyleki korece bilenmiz yok.Ama bazı yabancı kaynaklı sitelerden okuyarak toparladıgım bilgilerden bahsedecegim..

Yeni Güncelleme öncelikle 2 aşamadan oluşuyor. Chapter 1 ve devamında gelecek olan Chapter 2 .

Chapter 1 125 cap ve gelecek özellikler..

* 125 Lvl
    *Yeni bagdat şehri yeni Kasma alanları
    *Yeni eu ve cHn skilleri
    *2 yeni dungeon (forgettan yada jupiter temple tarzı düşünebiliriz)
    * bu noktada notlarda geçen yanlız bizimde yabancı oldugumuz yeni bir sistem degişikligi geliyor.
    - Yeni Guild sistemi;
    # Yabancı kaynaklı forumlarda okudugum bilgiye göre kr.joymax.com/silkroad resmi sitesinde 4.sıra resminde 2 aşamalı olarak gösterilen küçük FW tarzı guild alanları olacakmış. buralar fet edilecek ve koruma süresi zarfında o guilde kalacakmış. FW gibi oldugunu düşünmesemde tahminim bunlar belli kasma alanlarının guild alanları ve orayı fet edecek guild bu bolgede sadece kasacak ve belli süre zarfı içerisinde buralar saldırıya acık olacak (günde 1 defa gibi) (guild sistemi gelecegi KESİN BİLGİ/ TİP uygulama benim okuduguklarımdan çıkardıgım kendi tahminimdir)

Arab ırkı ahh şu efsane arab ırkı:) Sadece Silkroad wallperlarına dayanarak ortaya atılmış zeminin bile belli olmadıgı tamamen oyun efsanesi olarak kalmış bir tez:) Bence böyle bir ırk olamayacak çünkü efsanenin artık son sehri olan bağdat yükleniyor ve ırk yok. egerki olacaksa veya yapılmadıda yapılacaksa oda joymaxın son kozu olur.
    Oyuna başladıgım senelerde ne oyun ne orjinal isro bu halde degildi ve ozaman hikayesini okudugumda 150 Capin hikayede son oldugunu okumuştum. Joymax için durum içler acısı ve uzun süren yenilik aralarının ardından çok fazla can kaybetti serverler birleşti vs... Rsroyu (artık devir akıllı telefon ve tabletlerin devri artık yüksetme yapmayacagız artık wegame sirketimizle birlikte tablet ve telefon oyunlarına yönelecegiz gibi bir açıklama bitirdiler..)

Gerçi ben isronun bu kadar para kazanırken kapanacagını asla düşünmüyorum . mtcgame joymax türkiye dispiritorü hala joymaxtan aylık 250.000 silk epini çekerken ve bu sadece türkiye ayagı aylık 25.000$ . 50.000bin TL ve bunun diger uyelerini paypal satışlarını ve diger ülkeleri düşünecek olursak bu parayı bırakıp gitmezler tahminim.Tabi eski zamana göre bu rakamlar bi hayli azaldı.

neyse konuya dönelim

Chapter 2 de ise okudugum ve anladıgım kadarı ile 130 cap 14 dg itemler. yeni dungeonlar gelecekmiş.

bazı soru işaretlerini kaldırdıysam ne mutlu ..

güzel bilgi bekliyoruz bakalım

• isro oynamayalı 2-3 sene önce gecen bi arkadasın charıyla bakayım dedim garip garip taslarrr itemlerim isimleri falan cok degisik geldi arap efsanesi cidden efsane kalıcak veya degisik bir ırk gelebilir joymax keske bir sey yapsa artık
  • Şuraya oturup güzel şeyler yazmak isterdim ama zor be...firma belli oyun belli..yeni güncelleme hayırlı olsun..
  • oyunda sıkıntı yok firmada sıkıntı.

yoksa çok değil şu item sistemi değiştirilse yeni harita ve çarlar eklense oyun adam gibi bişi olur.
  • 125 cap gözüküyor ırk ile alakalı birşey yok gibi.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.