Şimdi Ara

Silkroad Download Problemi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, 2 gündür Sro' yu indirmeye çalışıyorum her yolda bir hatayla karşılaşıyorum. Yoksa bu aralar genel bir sıkıntı mı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: canbalci

Arkadaşlar, 2 gündür Sro' yu indirmeye çalışıyorum her yolda bir hatayla karşılaşıyorum. Yoksa bu aralar genel bir sıkıntı mı var?

Aynen benimde öyle , 3% geliyor ve hata veriyor :D sırf o yüzden mecbur private oynuyorum
  • İlk olarak 1 numaralı siteden v1.400'ü indirip kur. Kurma işlemi bittikten sonra, 2 numaralı bağlantıya tıklayıp indir. Sonra onu da kur.

• quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

İlk olarak 1 numaralı siteden v1.400'ü indirip kur. Kurma işlemi bittikten sonra, 2 numaralı bağlantıya tıklayıp indir. Sonra onu da kur.

İşte sorun orada 1 numaralı bağlantıyı indiriyorum ama kuramıyorum %99 olunca tıkanıyor. Ben sorun benim PC de mi, yoksa genel mi diye merak ettim.

• Bence bilgisayarında bir problem var. Farklı bir internet tarayıcısıyla indirmeye çalış, bilgisayarına format at, başka bir bilgisayarda indirip flash bellek ile kendi bilgisayarına yükle. İlk aklıma gelen çözümler bunlar.
  • Peki, teşekkürler.
  • başka siteden indir gezginler gibi sonra update yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: suleyman204

başka siteden indir gezginler gibi sonra update yap

Gamershell' den indirdim, bakalım bu sefer olacak mı?
  • inşallah olur
  • Herkese teşekkür ediyorum. Galiba oldu, muhtemelen sitede bir hata vardı düzelttiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canbalci

Arkadaşlar, 2 gündür Sro' yu indirmeye çalışıyorum her yolda bir hatayla karşılaşıyorum. Yoksa bu aralar genel bir sıkıntı mı var?

Bana kalırsa netişnizde kısa kopmalar yaşadığınızda ötürü indiremiyorsunuz. mozilla kesinti yapsada kaldığı yerden
    devam ediyor. mozilla ile indirebilirsiniz diye düşünüyorum.indiği halde açılmayanlar ise eksik programlardan ötürüdür.

Www.GamePowerBazaar.Com dan Ekrem AKÇA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yahshi -- 19 Temmuz 2013; 21:05:17 >
  • Tamam, artık sorun yok. 2-3 gün yükleyemedim ama bugün yüklendi.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.