Şimdi Ara

Silkroad Awrupa Charı Acıcakların Buluşma Noktası (15 kişiyiz)büyümeye devam (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
0
Favori
4.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben kimse açmaz diye cleric açtım int charlar cok ezigtir . tek saldıra kasmazler hemen yatarlar str charlar az vursalarda kolay kolay ölmezler..... olmazsa wizardın bri cleric olsun eb warior olurum ksroda lvl40 vardı
  • Ben Warrior açmayı düşünüyorum . Warrior hakkında bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.Hangi skiller açılmalıdır ? Hangi tip silah kullanılımalıdır ?vs. vs. Şimdiden Teşekkürler.. !
  • Ya arkadaşım belli ki sen hiç Cleric'le oynamamışsın. Cleric Buf'larını kendisine de atabiliyor ve de kendisine de Heal atabiliyor(can basabiliyor). Yani tekte falan ölmessin merak etme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ibrekka -- 20 Haziran 2007; 18:44:58 >
  • cleric ile oynadım aga lvl36
  • SANKİ BANA SHİELD DAHA SAĞLAM GELDİ ONE HAND SWORD KULLANILIYOR BİDE ARKADAŞLAR BELİRLİ SAYIDA POT ALABİLCEKMİŞİZ BU DOĞRUMU DOĞRU İSE NORMAL SROYA DEVAM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi accseller -- 20 Haziran 2007; 19:46:01 >
  • O zaman sen sadece kasmışsın Skill kullanmamışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ibrekka -- 20 Haziran 2007; 19:45:52 >
  • aga cok komiksin skilleri kullandım ve kolay kolay kimse yatıramıyordu.ben te atışta yatar die wizarda diyom awrupanın en saglam int charı clericdir ama int charı strların daha saglamdır.
    nuker sana gelince almada sınır yoksa istersen cantayı tavşanı varsa ful pod al ama kullanırken bi bot türünden bastıgın zaman tekra basmka için 20 sn beklemek zorundasın.bu awrupa kareklerin dez avantajı ama str yada int de olsa awrupa karekterler chine karekterlerin 2katı atc ve defansıları vardır.ben lvl36 full str two hand sword ile lvl44 maymunlarda rahat kasıyordum. ama chine hiç bir karekter lvl 36 iken 44 canvarlarda kasmaz ama 2-3 tane keser
  • Aga başladı update gelince party please buff please de başlıcak
  • quote:

Orjinalden alıntı: korsan06

arkadaşlar awrupa karekteri kasmak istiyorsak kalabalık olmalıyız belirli bi serverde kasmalıyız
    awrupa karekteri acıcak arkadaşlar toplanırsa daha başarılı oluruz

msjlarınız bekliyom fazla bekletmeyin

Ya gelmeyin yaa yeni server mutlaka açılır bence oraya gidin
  • Hayır öyle bir yazmışsın ki Cleric gibi anlaşılıyor. Bir de pot basma sınırı 15 sn. Ne fark var demeyin çünkü o 1 sn. beni çok fazla 1 candan döndürdü
  • benide ekle bende wizard açcam çünkü ben wizard csro'ta deneyip gördüm bu yüzden wizard açcam
  • ben str olurum en sağlam char hangisi ise bana bilgi werin...yeni gelicek update lerle pek bişi anlamıyorum.
  • bende başlıyorum rogue oluyorum avrupa serverı olduğu için bağlantı daha iyi olur diğerlerinde olduğu gibi
  • full sTr WizarD

mütiş oldu

"full str nuker" gibi (alexanderda öle bi Türk var)
  • bu yeni gelicek uptede den sonra bot la kasabilecekmiyiz
    ?????***?????
  • quote:

Orjinalden alıntı: SoNSuZ_Tr

ben str olurum en sağlam char hangisi ise bana bilgi werin...yeni gelicek update lerle pek bişi anlamıyorum.

tank item ları yapıp warr olacaksın
  • saol
  • arkadaşlar bu gelecek update ile ilgili bilgisi olan eklesin lütfen...char lar hakkında bilgi almak istiyorum lütfen yardım edin... foto91@hotmail.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: se[R]pentine

full sTr WizarD

mütiş oldu

"full str nuker" gibi (alexanderda öle bi Türk var)

Evet habire tg kesiyo tg beklerken o ordaysa kesin bi tartışma çıkıyo.

Bide listeye benide yaz eğer yapabilirsem cleric+warlock yapcam.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.