Şimdi Ara

Silkroad'a başlamalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Silkroad'ı 2006 - 2007 senelerinde az oynamıştım ondan sonrak knight'a devam ettim. Steamko duyuruldu. Girdik heryer koxp arkadaş, savaşta bile tren açanı gördüm 65 level de bırakmaya karar verdim Şuan online oyun arıyorum. Blade and soul'u buldum bilgisayarım muhteşem ötesi olmadığından oyunda adam akıllı birşey yapamıyorum - zevk alamıyorum. Silkroad'a başlamayı düşünüyorum sizce başlanır mı? Zaten oyunu pek bilmiyorum müziği felan hoşuma gitmişti. Oyundaki asıl amacım eğlenceden ibaret olacak ve zamanımın çoğunu geçirmeyeceğim yaklaşık günde 2-3 saat felan.

- Oyunda hileci var mıdır?
    - Steamko gibi yaklaşık 1 ay'ımı yatırdıktan sonra pişman olurmuyum?
    Oyun resmen kara borsa tren hesap açıp 70 levelde tanesini 20 tl ye satanlar, O kadar combo yaparak daldığın adam sana tek atması mı dersin, 'Aha oyunda hile olmayacak , NTT bu soruna kökten çözüm bulacak' diyip kendini hipnotize edip her zaman düş kırıklığına uğramak mı, Eslantta 's.a krdş k0xp yoksa partiden atacağım kb' diyenler mi, neyse anladınız beyler
    - Oyunda takılacabileceğim birilerini bulurmuyum?

Eğer oynanmayacaksa online oyun önerilerine açığım (moba,fps olmasın ömrüm sabır ile geçti)
    Şimdiden Teşekkürler

• Aradığın eski 80 cap serveri sizlere tekrardan sunuyoruz
    PionSRO 80 Cap Sadece CH

Eski cap sistem ve geliştirilmiş trader sistemi ile sıkılmadan vakit geçireceğin 80 cap serverın tek adresi

Geliştirilmiş uniq sistemi ve Profesyonel GM Hergün düzenli olarak yapılan eventler sizleri bekliyor

Topla arkadaşlarını ve guildini kur Jangan Fortress seni bekliyor.

www.pionsro.com
  • Başlama sakın, oyunda 125 level harici için eğlence falan yok. Tüm serverlardaki oyuncuların çoğu ya 125 level dayalı döşeli karakterlere sahip(minimum 500tl'lik karakterler), ya da parti char açıp gold satarak oyundan para koparma derdinde. Bu arkadaş daha fazla ayrıntı versin sana...
  • consumeobeydie kullanıcısına yanıt
    Cevabın için teşekkürler şuan guild wars 2'ye ilgim arttı. Hazır onu indirirken sro'ya bakmak istiyorum
  • başla kardeşim ama silkroad r ye başla merv serverindeyiz bekleriz
  • Silkroad-R'yi önerebilirim. Daha aktif olduğunu düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1- oyunda pwplerde direkt hileci yok. ama çarı kasarken bot şart. botta paralı. çarı kasmak için partylere botla alıyorlar.
    2- silkroad-r başla. orası iyi. isro gercekten anlattıkları gibi..
    3- evet bulursun. millet takılıyor. yabancılarda var. oyunu oynuyor ve öğrenyorlar. ben gobi serverindeyim memnunum
  • Silkroad oynayacaksan hiç kasmakla falan uğraşma, direk git 120 level soyuk bir char al ve onu düz.
    Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki sıradan bir charı 120 yapmaya ayıracağın zaman ve harcayacağın bot, premium vs. parasıyla üstüne legend set düzebilirsin.
    Zaten soyuk charlar çerez parasına gidiyor.
    Uğraşmazsın en azından.

Ben kendi charımın hatırlamadığım bir eventte verdikleri Skill ve Stat sıfırlayıcılarını halen saklıyorum.
    İstek halinde kullanmak için.
    Satın alacağınız charda bunların olmasına özen gösterin. Ona göre bir araştırma yapın.

Nacizane tavsiyem budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuthlessRiu

Silkroad oynayacaksan hiç kasmakla falan uğraşma, direk git 120 level soyuk bir char al ve onu düz.
    Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki sıradan bir charı 120 yapmaya ayıracağın zaman ve harcayacağın bot, premium vs. parasıyla üstüne legend set düzebilirsin.
    Zaten soyuk charlar çerez parasına gidiyor.
    Uğraşmazsın en azından.

Ben kendi charımın hatırlamadığım bir eventte verdikleri Skill ve Stat sıfırlayıcılarını halen saklıyorum.
    İstek halinde kullanmak için.
    Satın alacağınız charda bunların olmasına özen gösterin. Ona göre bir araştırma yapın.

Nacizane tavsiyem budur.

Hangi serverda oynuyorsunuz?
  • consumeobeydie kullanıcısına yanıt
    Chronos
  • Halihazır League of Legends Euw ve CSGO oyunlarını oynuyorum silkroad eskiden oynardım rev6da 3500 kişi yani çoğu serverın full olduğunu gördüm şuan başlanabilir mi? bir de silkroad ve silkroad r mi silkroad r hala paralı mı giriş farkları neler?
  • Korean Mechanics K kullanıcısına yanıt
    Paralı derken anlamadım hocam ,70 lvla kadar herşeyin npcden alabiliyorsun bedava şunuda söyliyim sana SilkroadR normal silkroaddan kat kat iyi forumdaki arkadaşların dediğine göre ..

• Korean Mechanics K kullanıcısına yanıt
    İki oyunu da oynuyorum. Normal Silkroad'a girmek çok zor. Server'da da herkes 120+. Silkroad-R'ye giriş yapmak o kadar sıkıntılı değil. Yeni başlayan oyuncu sayısı da fazla. Ben Silkroad-R'yi öneriyorum.

• Başla dostum yeni açılan serveri oynamanı tavsiye ederim.
    100 cap
    onlıne:chines
    bol bol eventli
    uzun soluklu ve emek server kapanma riski yok.
    uzun bir aradan sonra seni doyurabilcek bir server

web site:http://nortonsilkroad.com/index.php
    facebook:https://www.facebook.com/NortonSilkroadd/?fref=ts
  • iSro bitti hocam vakit kaybı olucağunı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.