Şimdi Ara

silinsin (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.087
Cevap
55
Favori
238.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ok ye basınca sanal klavye çıkıyor sag altta . var

kablosuz baglanmak için

gelişmiş seçenekleri gösteri tıkla

modem şifreni gir

statik seç

1-- ip adresi ve geçit yazıları sılık gozukur

orada yazdıgı gb yazdıgında baglan aktif olucak basıyorsun baglanıyorsun

Tercih Edilen DNS: 195.46.39.39
    Diğer DNS Sunucusu: 195.46.39.40

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 9 Temmuz 2014; 16:32:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

ok ye basınca sanal klavye çıkıyor sag altta . var

kablosuz baglanmak için

gelişmiş seçenekleri gösteri tıkla

modem şifreni gir

statik seç

1-- ip adresi ve geçit yazıları sılık gozukur

orada yazdıgı gb yazdıgında baglan aktif olucak basıyorsun baglanıyorsun

Tercih Edilen DNS: 195.46.39.39
    Diğer DNS Sunucusu: 195.46.39.40

Çok teşekkürler. Demekki adresleri doldurmuyormuşum.
    Bİr de digitürk playdeki yarım listeye ve bazı yerlerdeki ekrandan taşmaya açıklık getirirseniz sevinirim. Benim tv 720p olduğu için g4 miniden 720p 50 hz seçtim. Ama taşıyor.
  • Arkadaşlar ben Next Machina 3D ve Atlanta Smart G4 Mini arasında kaldım ikiside 350 TL ve birisinde freeshare var birisinde yok ama android, atlantanın yapacakları hakkında epey bir bilgi sahibi oldum android olması iyi gibi ama ben birde ikisinide kullanan arkadaşlar varsa HD ve SD görüntü kaliteleri hakkında bilgi verebilirlerse memnun olurum, birde bana hangisini önerirsiniz bir türlü gözümü karartıp alamadım evdeki makinada bozuk 9 gündür tv izleyemiyorum :) Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Yüzdeye vurursak %59 Atlanta %41 Next'den yanayım şuan artırın yüzdemi lütfen. :) Hayırlı ramazanlar iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyvazali

Arkadaşlar ben Next Machina 3D ve Atlanta Smart G4 Mini arasında kaldım ikiside 350 TL ve birisinde freeshare var birisinde yok ama android, atlantanın yapacakları hakkında epey bir bilgi sahibi oldum android olması iyi gibi ama ben birde ikisinide kullanan arkadaşlar varsa HD ve SD görüntü kaliteleri hakkında bilgi verebilirlerse memnun olurum, birde bana hangisini önerirsiniz bir türlü gözümü karartıp alamadım evdeki makinada bozuk 9 gündür tv izleyemiyorum :) Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Yüzdeye vurursak %59 Atlanta %41 Next'den yanayım şuan artırın yüzdemi lütfen. :) Hayırlı ramazanlar iyi forumlar.

n1 den %11 indirim + %11 paraf + avantajix i unutmayın.
  • quote:

Arkadaşlar ben Next Machina 3D ve Atlanta Smart G4 Mini arasında kaldım ikiside 350 TL ve birisinde freeshare var birisinde yok ama android, atlantanın yapacakları hakkında epey bir bilgi sahibi oldum android olması iyi gibi ama ben birde ikisinide kullanan arkadaşlar varsa HD ve SD görüntü kaliteleri hakkında bilgi verebilirlerse memnun olurum, birde bana hangisini önerirsiniz bir türlü gözümü karartıp alamadım evdeki makinada bozuk 9 gündür tv izleyemiyorum :) Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. Yüzdeye vurursak %59 Atlanta %41 Next'den yanayım şuan artırın yüzdemi lütfen. :) Hayırlı ramazanlar iyi forumlar.

selam eyvazali

bıldıgınız uzere machına androıd degıl kabılıyetlerı next fırmasının destegıne baglıdır
    androıd deyıp gecmeyın aklına gelen dızı fılm oyun kıtap belgesel herseyı ızler okursunuz
    xbmc dlna mıracast ozellıklerı var
    free ıptv var 3d ozellıgı tvde varsa derınlıkte işe yarar smart g4 modelındede var

3d tv kullananlara sormak lazım kac tane 3d fılm ızledınız

117 cm ve 130 cmlık tvlerde goruntu eklendı

dün gece bir muşterımden 150cmlık tvde kullandıgını tatmın edıcı goruntuyu aldıgını soyledı bende resımlerını ıstedım eger verırse eklerım yada mesajı gorup kendı eklerse sevınırım

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P26430149

• pphammer kullanıcısına yanıt
    dtplayım yok bakamıyorum bazı kanallar yayın 4:3 16:9 verıyorlar

yenı uydu ıle kanalların cogu 16:9 formatına gecıceklerse sız

menu kurulum ekran video aspect ratio dan autoya alın duzelsın yada ekran boyutunu ayarlayın
  • quote:

dtplayım yok bakamıyorum bazı kanallar yayın 4:3 16:9 verıyorlar

yenı uydu ıle kanalların cogu 16:9 formatına gecıceklerse sız

menu kurulum ekran video aspect ratio dan autoya alın duzelsın yada ekran boyutunu ayarlayın

tahmininiz doğruymuş. ekran boyutunu ayarlayınca düzeldi.
    kanallarda taşma yoktu sadece dt play menulerinde vardı.
  • quote:

quote:

selam eyvazali

bıldıgınız uzere machına androıd degıl kabılıyetlerı next fırmasının destegıne baglıdır
    androıd deyıp gecmeyın aklına gelen dızı fılm oyun kıtap belgesel herseyı ızler okursunuz
    xbmc dlna mıracast ozellıklerı var
    free ıptv var 3d ozellıgı tvde varsa derınlıkte işe yarar smart g4 modelındede var

3d tv kullananlara sormak lazım kac tane 3d fılm ızledınız

117 cm ve 130 cmlık tvlerde goruntu eklendı

dün gece bir muşterımden 150cmlık tvde kullandıgını tatmın edıcı goruntuyu aldıgını soyledı bende resımlerını ıstedım eger verırse eklerım yada mesajı gorup kendı eklerse sevınırım

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P26430149

Benim Tv 3D destekli doğru söylüyorsun izlediğim film sayısı 10'nu geçmez. Kaldıki normal yayınlara benim TV derinlik veriyor ama gerçek 3D gibi olmuyor asla onun için 3D özelliğini es geçtim işime yaramaz benim 3D özelliği. Onun haricindeki yazdıklarınızıda değerlendiricem Teşekkürler Yorumlarınız için elimde Klavyeli olan kumandadan da var aslında bir arkadaştan kalmıştı o kumanda bununla şekil görüntü aynı ama buna olurmu onu bilmiyorum. Kumandasız alıp denemem lazım önce.

• Söylemekten utanıyorum. Normal kumandada sağ alt köşeden çıkan fare işaretçisini kaybettim.
    edit: kendiliğinden geri geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 9 Temmuz 2014; 17:30:58 >
  • Bu cihazı eski pc monitörüme bağlamak istiyorum ses sorununu nasıl halledeceğim? Cihazın kendi hoparlörü var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-android-hibryd-full-hd-uydu-alici-P26430147

Bunu alıyorum kararımı verdim sonunda umarım pişman olmam. fatihmc senin firmadan alıyorum bestuydu sizin galiba anladığım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LanceVance

Bu cihazı eski pc monitörüme bağlamak istiyorum ses sorununu nasıl halledeceğim? Cihazın kendi hoparlörü var mı?

bence almayın crt monıtorde ufakta olsa bır lcd alamıyormusun
    crt monıtorde memnun olmazsın hdmı vga konvertorler var ve kablo almanız lazım
    uydu alıcılarda höperlor olmaz
  • harici harddiske sadece imedia erişti. mxplayer, kmplayer erişemedi. Onların da erişmesini isterdim.
    Pcden kanal düzenleme programı pek iyi değil. dm500 deki dreamboxedit süperdi.
    Sende suc yok hocam aldigin yer yuklememis

mxplayere bir kere video klasorunu gostermen gerekiyor daha sonra kendi gecer
    yarin eklerim
    Km playere gerekyok mx player yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 9 Temmuz 2014; 23:58:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 12 Temmuz 2014; 17:59:09 >
  • internet tarayıcı hız testi

kanal geçiş hız testi

ip tv ve server hız testi

internetten hd film izleme testi

internetten video izleme testi

ürünün stabilite testi

yukarıda yazan birçok testi yapıp videoya aldım aklında soru işaretleri olanlar için çözüm olacaktır
    bana göre üründeki internet tarayıcı hızı dahil mükemmel
    bu videoyu izledikten sonra şu kötü bu olmuyor sözlerine aldırmayın onlar yapamayanlardır
    alan ve alacak olan herkese hayırlı olsun.

https://www.youtube.com/watch?v=vbf1bWrMuOo&feature=youtu.be

• arkadaşlar ellerinize sağlık bende bunu alacağım galiba uydudan çok android özelliğini kullanacağım gibi me geliyor

bir kaç sorum olacaktı

1- otg kablosuyla kablosuz klavye mouse kullanabilirmiyiz tabletlerde olduğu gibi (2 takım set var boşa gitmesin ) :-)

2- ıp tv nedir biz de kullanabilecek miyiz free mi ücretlimi

3- cccam, mgcamd, newcamd nedir bizde kullanabilecekmiyiz free mi ücretlimi

4- tüplü tv için av kablosu varmıdır tos değil tüplü tv de sadece 2 giriş var biri scart diğeri av

daha öncede sorular sormuştum aydınlatmıştınız

şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi askiseven -- 10 Temmuz 2014; 8:02:35 >
    selam elıne saglık
    pphammer papeneser ıle beraber bu dokumanları bır toparlarsak
    ılk mesaja eklıyelım bulması kolay olsun dıger arkadaşlarımızda faydalansınlar
  • quote:

selam elıne saglık
    pphammer papeneser ıle beraber bu dokumanları bır toparlarsak
    ılk mesaja eklıyelım bulması kolay olsun dıger arkadaşlarımızda faydalansınlar

yazdıklarımı bir araya getireyim. O zaman eklersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: askiseven

arkadaşlar ellerinize sağlık bende bunu alacağım galiba uydudan çok android özelliğini kullanacağım gibi me geliyor

bir kaç sorum olacaktı

1- otg kablosuyla kablosuz klavye mouse kullanabilirmiyiz tabletlerde olduğu gibi (2 takım set var boşa gitmesin ) :-)

2- ıp tv nedir biz de kullanabilecek miyiz free mi ücretlimi

3- cccam, mgcamd, newcamd nedir bizde kullanabilecekmiyiz free mi ücretlimi

4- tüplü tv için av kablosu varmıdır tos değil tüplü tv de sadece 2 giriş var biri scart diğeri av

daha öncede sorular sormuştum aydınlatmıştınız

şimdiden teşekkürler

1. otg ye gerek yok. Kablosuz fare ve klavyenin alıcısını g4 e tak.
    2. iptv internet üzerinden yayın izlemek demek. Menusunde istediğin tür iptv yi ekle, kanal izler gibi izle değiştir.
    3. Evet. cccam ücretli bir hizmet türü.
    4. tüplü tv sarı, kırmız, beyaz üçlü kablo ile veya ucuna scart dönüştürücü takarak izlenebilir.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.