Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cross Thread -- 20 Kasım 2020; 0:35:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sen gibi artisleri çok gördük :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • esatfx kullanıcısına yanıt

Senden bin kat daha iyiyim diye beni kıskanıyorsun. Benim peşime takılmandan belli.   

• Cross Thread kullanıcısına yanıt
    Hayalini bile kuramayacagin bölümde okuyorum ve benden bin kat iyisin aynen

• esatfx kullanıcısına yanıt

Bölümün kalite ile hiçbir alakası yok. Ağrı İbrahim Çeçen de tıp okuyan bir adam, Boğaziçi işletmede okuyan bir adamdan daha kaliteli ya da zeki değildir. Mesleklerin kalitesi diye bir şey yoktur. Kendini ne kadar geliştirdiğin ile alakalı. Sen 60 lık 70 lik dayıların ve teyzelerin gazına gelip tıp bölümünü tanrı olmak zannediyorsun. Bizim kültürümüzde bu böyle. Evet insanları iyileştirdiğiniz için kutsal bir meslek. Ama tanrı değilsiniz. Övünülecek bir şey yok tıp okumakda. Yabancı ülkelere gitsen seni sallamazlar bile. Sadece ülkemizde böyle bu. Doktorlar kendini bir şey zannediyor. Sen de onlardan birisin konuşmana bakılırsa. Ben Türkiye'deki çoğu doktordan daha bilgiliyim bir çok konuda. Doktor olup da ingilizce bilmeyen var, düzenli kitap okumayan var. Sosyal olmayan ve kendini geliştirmeyen var. Tıp hiçbir şeyi kanıtlamaz. 15 bine kadar girilebiliyor. Hatta 20 binlere çıktı. 20 binin içinde başka tonlarca bölüm var. O yüzden fazla gaza gelme. Benimle yarışa girmene gerek yok. Anladım beni kıskanıyorsun ama boşver, kendine başka bir rol model bul. Ben seni banladım çünkü. Bye

• Cross Thread kullanıcısına yanıt
    UDOWLDOXKEOFKD gecen gün eem kzandim diye hava atiyodun 300 bine kadar giriliyor o bölüme artist kendi laflarinla celişiyosun kaç yaşına gelmissin boş geziyosun yok dgs ile deniyim yok yks ile deniyim o tren kacali çok oldu

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.