Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PC Meraklısı Görkem -- 16 Ekim 2020; 18:38:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• haqueim H kullanıcısına yanıt

• haqueim H kullanıcısına yanıt

• Kendi Konularımızı Görme konusunu başlattı (3 sa. önce) Kendi konularımızı nasıl görüyoruz ? Mesaja git »İ5 4590 İÇİN EKRAN KARTI ÖNERİSİ konusunu başlattı (dün) Merhaba arkadaşlar 2.elden i5 4590 aldım. Güzel bir ekran kartı ile oyun oynamak istiyorum. Benim iş Mesaja git »2020 Yılında 1155 Pin Bir Anakarta Kaç ₺ Ödenir ?(Ödenmeli) konusunu başlattı (5 gün önce) Merhaba 1155 Pin sistem toplayacağım 2.el
    Letgodan 100 tl ye P67 foxconn gördüm. Sizce nasıldır ? A Mesaja git »Haksız Yere Ban Yedim 😡 konusunu başlattı (1 hafta önce) Abi Şu pakaji denen bebeye m*l dedim diye(ki doğru) ban yedim. Tamam hakkımdır yedim güzelce.
    Ama so Mesaja git »Olmuyor Arkadaşlar Olmuyor... konusunu başlattı (2 hafta önce) Ne yapsam ne etsem hayatımı mutlu üretken ne istediğini bilen şekilde yaşayamıyorum. Çöp gibi ölmekt Mesaja git »Sıkıntılıyım , Soruları Aliym konusunu başlattı (2 hafta önce) Evt. Problemliyim .soru sorun Mesaja git »ELEKTRİK FATURASINI EV SAHİBİNE YIKTIM konusunu başlattı (1 ay önce) Evt arkadaslar bizim saf bi ev sahibimiz vardı aboneliği üstümüze almadık bu sayede kullandığımız el Mesaja git »HUAWEİ MATE 20 LİTE BATARYA PROBLEMİ konusunu başlattı (2 ay önce) Herkese merhaba 1 yıldır Huawei Mate 20 Lite kullanıyorum. Cihazın ilk zamanlardaki şarj durumu çok Mesaja git »Ryzen İşlemci Öneriyor Musunuz ? konusunu başlattı (2 ay önce) Orta segment bir sistem toplayacağım. İlk başta kısa süre apu kullanıp sonra ekran kartı takmayı düş Mesaja git »Ekran Kartının Takıldığı Pc Biosa Girmiyor konusunu başlattı (4 ay önce) Herkese merhaba Oem Rx 460 ekran kartım var ve bu kart pc de takılı olduğunda bios açılmıyor Pc siya Mesaja git »

bunlar var

• https://forum.donanimhaber.com/search_verification.asp?author=fx57&phrase=&criteria=AND&sortMethod=d&timeframe=%3E&timefilter=0&forumid=cat_4&topicreply=topic&message=both&language=single&top=1000&minRank=0&submitbutton=+Tamam+

yukarıdaki linke tıkla, fx57 isimli kullanıcının açmış olduğu konular görünür. açılan ekrandaki kullanıcı adı kısmına istediğin kullanıcının adını yaz, oradan görebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum bunları nasıl kendim görebilirim peki

• 01001101 kullanıcısına yanıt
    Bu çıktı Silinsin

• PC Meraklısı Görkem kullanıcısına yanıt
    tarayıcını masa üstü görünümüne geçir. DH'in mobil web sürümünde bu verdiğim sayfa mevcut olmayabilir.

ya da senin kendi kullanıcı adınla ilgili bir sorun olabilir. senin kullanıcı adında türkçe karakterler var. onlar sorun yapıyor olabilir. adında türkçe karakter bulunmayan bir kullanıcı adı ile dene bak çalışacaktır.
  • 01001101 kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı adımı değiştiremiyorum ben ya şifremi fln bilmiyorum galiba gmaille girdm

• quote:

Orijinalden alıntı: PC Meraklısı Görkem

Kullanıcı adımı değiştiremiyorum ben ya şifremi fln bilmiyorum galiba gmaille girdm
    yanlış anladın sen beni. senin kendi kullanıcı adın değişmeyecek. o sana verdiğim linke tkladığın açılan sayfada kullanıcı adı yazılan bir metin kutusu var. o kutuya istediğin kulalnıcının adını yazmakta özgürsün. bunu diyorum.

eğer sayfa açılmıyosa, dediğim gibi, masaüstü sürümünden gir.

bende masaüstü sürümünden açılıyor o sayfa, ve oradaki metin kutusuna istediğim kullanıcının adını yazarak istediğim kullanıcının açmış olduğu mesajları görebiliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayfa açılmıoki başta sana attığım şey çıkıyor masaüstünden nasıl girebilirim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.