Şimdi Ara

Silinsin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
5.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Kelise

15 yasinda cocuga zevklerin ve renklerin tartisilmayacagini anlatmam mi gerekiyor simdi
    renkler ve zevkler tartisilmaz. ama yasimin kucuklugunu soyleyerek asagilamaya calismissin. ben de cevabini verdim. dota objektif olarak daha fazla strateji gerektiren daha zor oyundur, lol daha fast-paced bir oyundur. cogu profesyonel lol e-sporcusu dota'dan gecmedir, elwind gibi. neden? lol'un pazari daha iyidir, daha basit oldugu icin daha fazla kisi oynar, daha fazla kisi takip eder. ama en onemli sebebi cok daha basit oldugu icin, dotada zorluga alistiklari icin cocuk oyuncagi gibi gelir.

normal, gunde bir saatini falan ayiracak oyuncuya kesinlikle lol hitap eder. cunku daha gundelik bir oyundur ve basittir. lol'de mikro objektifler yok gibidir. bunun yaninda bi de dotaya bak, bounty runes falan.

bir moba oyuncusu icin
    dota 2 > lol
    gundelik siradan oyuncu icin
    lol > dota 2

bu zevk meselesi degil, zorluk meselesi bence. dota cok daha eglenceli bir oyun. iki oyunu da oynadim. art style'i konusmuyorum bile dota ezer atar.
    -

@red-veronica

ya, sen benim moba oynayamayacagimi kastetmissin. ben de oynayabilirim oynuyorum dedim. kudurmussun diyorsun. bana saldiran sizsiniz yemin ederim biraz objektif bakin ya, bu konuyu baslatan tamamen sizlersiniz. kimseyle problemim sikintim yok ne kudurmasi yemin ederim. ha klavyenin arkasina siginiyorsun reelde olsa boyle seyler diyemezsin diyeceksiniz simdi, yoo derim gayet de.

-

@kurt gibi açım

hocam kisi benim de icmiyorum ki ben sigara, fotograf cekinme amacli arkadasimin paketinden alip geri koyduk onu tesekkur ederim hocam

• Tövbe bu tip o bakış üff çivi olsan çakılmassın Seni müzeye koysam 1000 kişi toplarsın imam seni görse allah böyle bişey yaratmaz değip ateist olur uzaya çıksan seni uzaylı sanarlar o derece kötü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Başbilen

Tövbe bu tip o bakış üff çivi olsan çakılmassın Seni müzeye koysam 1000 kişi toplarsın imam seni görse allah böyle bişey yaratmaz değip ateist olur uzaya çıksan seni uzaylı sanarlar o derece kötü.
    sag olun hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D44AF58B1

Bu mesaj silindi.
    burnum buyuk hocam da kafami sordum normalmis...
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    hocam acikcasi ben burnumu seviyorum ama herkes buyuk ve yamuk ve kotu bir burun diyor... moralimi bozmuyorum yine de
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    hocam kizlar genelde gelip benle konusuyor ya o yuzden problem olmuyor da burnumu seviyorum ben ya, tontis bi burnum var
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    tesekkur ederim hocam
  • Bu konular yasaklanmalı. Psikolojisi zayıf insanlar buradaki olumsuz yorumlardan etkilenebilir, daha yeni bir kızcağız intihar etti dış görünüş kaynaklı yorumlar nedeniyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Casablanca

Bu konular yasaklanmalı. Psikolojisi zayıf insanlar buradaki olumsuz yorumlardan etkilenebilir, daha yeni bir kızcağız intihar etti dış görünüş kaynaklı yorumlar nedeniyle.
    hocam ben her turlu yorumu almaya hazirlanarak actim acikcasi bu konuyu, o yuzden problem degil.
  • iwantedtobekind İ kullanıcısına yanıt
    Kardeşim sen umursamazsın, diğeri kafasına takar. Gereksiz konular bunlar.
  • imcici veled tipin var ama ortalama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.