Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
5
Favori
1.608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 silinsin
    Silinsin
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara,Pursaklar Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Pm göbderildi
  • Ürün satıldı yarin kargolanıcak
  • ürün tarafımca alınmıştır kargo bekleniyor
  • üründe bir sıkıntı oluştu satıcıdan haber bekleniyor!
  • arkadaş pazartesi günü bana çalışır durumda olan bir 4790k veya paramı iade etmez ise sahtekardır buradan duyurulur... gerekli açıklamalar pazartesi yapılacak tel no isim hesap n herşey verilecektir .
  • eek03 kullanıcısına yanıt
    dolandırdı mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Problemini anlatir misiniz hem bizde dikkatli oluruz

• KralRindo K kullanıcısına yanıt
    Hocam aldıpım işlemci çalışmadı 3 farklı anakart ramle denedim çalışmadı hiç bi şekilde ürünü kargoladım bi türlü kargoyu alamadı arkadaş yarın son gün eger bana para iadesi yada sağlam bir 4790k işlemci göndermezse dolandırıcıdır bütün forumda paylaşacagım gerekli bilgileri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam işlemci farklı anakart ve ramlerle denedim çalışmadı geri iade ettim ürünü yaklaşık 2 haftadır kargodan alamadı arkadaş yarın son gün bana i7 4790k işlemci veya paramı iade etmezse forumda gerekli bilgileri paylaşacagım

Tamam biz yinede kendisine karsi dikkatli olalim

• Ikı hafta nedır hocam dalga mı gecıyor dolandırıcı ıste dupeduz calısmayan ıslemcı satmıs ıkı haftadır senımı pesınde dolandırıyor aklı sıra paylasın gıtsın gıdın savcılıgada basvurun ıkı hafta ya hıcmı bı gun musaıt olup alamıyor bu nasıl pervasızlık dolandırıcı dırek baska bısey cıkmıyor!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatiht44 -- 8 Nisan 2019; 4:23:11 >
  • 40 yılın başı düzgün fiyatlı bi 4790 oda dolandırıcı çıktı.

• Arkadaş 20 mayıs 2019 tarihinde para iadesi yapacak o güne kadar bekleyecegiZ artık

Hocam ya bana bi 1000 tl gonderebılır mısınız ya 20 mayısta belki başka mayısta ödeyebilirim ama olurmu?

• fatiht44 kullanıcısına yanıt
    Hocam yapacak bişey yok arkadaş sözünde durmayacaksa kendi bilir bu dünyanın birde öbür tarafıda var verdiği söz bu yönde vermeyeceksen başta söyle uğraşmayalım dedim 20 mayısta paranızı göndereceğim dedi

Inşallah gönderir rahatlarsınız ben 1100 tl dolandırıldım bı tecrube oldu gectı ıste ne sıkıntılar cektım o serefsızler yuzunden mahkemeye verdım de adelet gelsın dıye cıkmaz ayın son carsambasını beklıyoruz sız en azından 20 mayıs ınsallah adını batırmaz öder geçmiş olsun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: eek03

Hocam yapacak bişey yok arkadaş sözünde durmayacaksa kendi bilir bu dünyanın birde öbür tarafıda var verdiği söz bu yönde vermeyeceksen başta söyle uğraşmayalım dedim 20 mayısta paranızı göndereceğim dedi
    ucuz etın yahnisi olmaz kardesım dikkat etseydın keşke
    cok geçmiş olsun inşllah paranı geri alabilirsin 20 mayıs nedir şaka gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eek03

senın okadar yazmana ragmen buraya yorum yazmıyor baska konualara yorum yazmaya vakti var slklntlı oldugu kesin
  • UNXP7SS kullanıcısına yanıt
    Hocam yapacak bişey yok bekleyeceğim olmazsa bu dünyanın öbür tarafıda var forumda hesap bilgileri isim vs veririm herkes ona göre dikkat eder

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.