Şimdi Ara

Silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
3.520
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bu markanın kamerası kötü olmuyor. Mi serisinin zaten guzel, redmi serisinde ise note 5 pro , a2 lite ön kamerası goreceli olarak iyi telefonlar ama redmi 5 plus ın sensorü, note 4 te kullanılan kamera olması lazım. Ön kamerası yetersiz gercekten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Mi max2 kullaniyorum cunku hocam. Buyuk telefon tercihimdir. Onun icin oyle dedim

• Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Xiaomilerin geneli böyle hocam kalitesiz bataryaları var. Xiaomi mi5 ve redmi note 3 pro kullandim . Hepsinin 1 senede bataryası aşırı derecede düştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Sayomi iyi de 500 tane model cikartti. Ne nedir belli degil. Redmi5 plus mantikli geliyor simdilik bana. Ha ben almam o ayri. Ama alinir tabi. Hayirli olsun diyeyim hocam.
    Canın mı sıkılıyor hocam

• cosark kullanıcısına yanıt
    Ne gibi anlamadim?

• MTK işlemcili telefona para vermeyi, hele de 1200 lira vermeyi aklımdan bile geçirmem...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55_42 kullanıcısına yanıt
    Ben de 5 plus 32 almıştım şarj fena değildi, j7 prime'dan iyidi en azından. Kamera yönünden Prime ile fark yok denebilir ama genele vurdugumda daha iyi bir tel. Bugün A2 geldi memnunum şimdilik fakat şarj ilk etapta üzecek gibi duruyor, emin değilim. Redmi 5 plustan sonra

Muiu eksikliğini hissetmiyorum benim için hayati değildi.

• Redmi 5 plus ile 3g de üzerinde gelen miuirom ile 9 saat ekran, pie Rom ile 10-11 saat ekran süresi alıyorum. Alacağınız cihaz en a2 lite yada redmi 5 plus olsun. 4000 mah altı telefona hiç bulaşmayın.
    Edit: konudaki telefon 720p ekran sanırım. Mtk ve 3000mah. Bu telefon tam bir fiyasko. Çerçeveye ne demeli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 3 Aralık 2018; 0:15:45 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.