Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
1.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 Silinsin
    Silinsin lütfen
    Fiyat : 1 TL Miktar : 5 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• fiyatları ?
  • yega kullanıcısına yanıt
    ilgilendiğiniz kartı yazarsanız pm atarım.
  • forum kuralları gereği fiyat berlirtmek zorundasınız.
  • Powercolor Hd6950 ekran kartı eklendi.
  • Msi Gaming R9 290X 4GB Eklendi Ekran kartı Tertemiz çok az kullanılmış sıfıra yakın temizlikte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rediceman -- 17 Şubat 2018; 15:52:13 >
  • letgoda 1200tl aynı ürün, farklı sitelerdede çok daha uyguna bulmanız mümkündür r9 290x' i.
  • Ozaman letgo ya yada farklı sitelere yönel bence ilanı neden kirletiyorsun...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enesbaygut

letgoda 1200tl aynı ürün, farklı sitelerdede çok daha uyguna bulmanız mümkündür r9 290x' i.

Letgo'ya git sende tutanmı var. Diger ucuza satılan kartın mining'den çıkmadığını nereden biliyon kefilmisin ayrıca alıcı değilsen satışı niye karalıyorsun belki alıcı ile pazarlık yapıcam
    Birde ürünü ortakmı aldık acaba satarken sanamı sorucaktım fiyatını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UMRDGR

Msi Gaming R9 290x Gtx 780 performansına yakın bir kart. Ayrıca yüzde yüz yükte 370w gibi deli elektrik harcayan bir kart. 1500 TL istemek neyin kafası

1500 TL'ye forumdan GTX 1060 6GB alabiliyorsunuz kat be kat daha performanslı ve full yükte sadece 120w elektrik tüketiyor. Biraz ufak atın baride civcivler yesin

https://www.youtube.com/watch?v=2z-NV9JH9v8

Benimki satıcı kafası ama seninki sütlü köpüklü kafası.
    Teknik bilmiyorsan konuşma duyanda kartı takınca santral bağlıcam sanır yapılan işe göre watt harcar oyunda 30watt'da harcar 370'de yapılan işe göre harcama anlık değişir.
    Milletin donanım avukatımısın ne alcagına karar veriyorsun boş insan.

• Şu üsluptan sonra senden kart alacak arkadaşları da tereddütte bırakıyorsun.

Sen nasıl serbest piyasaya göre GTX1060 fiyatına R9 290X satıyorsan, İlan da her türlü yoruma açık olduğu için forumdakilerde istediği şekilde yorumlar.

İyisiyle kötüsüyle yorumlar gelecektir. Önemli olan bu yorumlara karşı gösterdiğin tavır. Gözüken o ki kötü yorumlara tahammül edemeyen birisin.

Bu yüzden ya bu tip yerlerde ilan vermeyeceksin ya da ilanlarını yoruma kapalı yapacaksın.

Şahsen bende diğer arkadaşa katılıyorum ve artık mining denen illetten kimse kartı uçuk fiyata satamayacak ki fiyatlarda gözle görülür bir düşüş başladı zaten.

Artık çok rahat 1300TL bandında GTX1060 3G ler satılıyorken seninkisi biraz keriz avına çıkmak olmuş.

Ne diyelim, bol satışların olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Shelton1392 kullanıcısına yanıt
    Böyle kekolar bu forumda hep vardı ve maalesef olacaklardırda. Bunlar klavye faresi..Sizi gidi fareler sizi Fırsatçılık bile değil yaptığı komiklik :) Bir keriz bile bu adamdan kart almaz. yani o karta 1500 tl vermesi imkansız :)

Kartın max ederi 400 tl'dir oda kutulu temiz ise
  • quote:

Böyle kekolar bu forumda hep vardı ve maalesef olacaklardırda. Bunlar klavye faresi..Sizi gidi fareler sizi Fırsatçılık bile değil yaptığı komiklik :) Bir keriz bile bu adamdan kart almaz. yani o karta 1500 tl vermesi imkansız :)

Kartın hakkı 400 değildir. Madencilikte kullanılmamış ise görünüşe göre de temiz gözüküyor. 800-1000TL arası bir piyasası vardır.

Şayet ben Şubat ayında madenciliğin yaygın olduğu zamanlar 2 adet Sapphire Tri-X OC R9 290X i 2100TL den vermiştim. Bu ürünün hakkı bana göre ne 400TL dir, ne de 1500TL dir. 400TL ölücülüğe girer, 1500TL ise keriz avına çıkmaya girer.

Yine de 2.el OEM piyasası serbest piyasa olarak adlandırıldığı için isterse arkadaş 2000TL'ye de fiyat biçebilir ama o fiyatlar dediğim gibi keriz avı olup gerçek değerleri yansıtmamaktadır.

İlanı da daha fazla kirletmemek adına bu son mesajımdır.

Satıcı arkadaşında fiyatını revize ettiği sürece satamayacağı kartlar değildir.

İyi satışlar dilerim.

• Shelton1392 kullanıcısına yanıt
    1100 TL ye garantili MSI RX 480 Gaming X SATILDI forumda geçen hafta. Bu kartın performası GTX 780 seviyesindedir ve ederide odur. 800 TL bile çok fazla..
  • quote:

1100 TL ye garantili MSI RX 480 Gaming X SATILDI forumda geçen hafta. Bu kartın performası GTX 780 seviyesindedir ve ederide odur. 800 TL bile çok fazla..

Bu forumda daha nice kartlar satıldı. 1100TL'ye dediğiniz kartlarda satıldı ama 900-1000TL bandında GTX1050ti lerde satıldı. Önceden de belirttim 2.el piyasası tamamen serbest piyasadan ibaret. Ha bu kart 1100TL'den satıldı bu kartın piyasası artık 1099TL den yukarısı değildir demek yanlıştır. Böyle bir algı saçma olup eğer ki sistem bu şekilde işleseydi art niyetli kullanıcılar yedek hesaplar açarak 600-700TL'ye sahte RX470-480 ilanları açıp satıldı diyerek "Bak 600TL'ye RX470 ler satılmış artık bu kartın ederi 600TL den fazla değildir" diye saçma açıklamalar ile piyasayı karıştırabilirdi.

Bana göre kartın ederi hala 800-1000TL bandındadır. Belki 700TL bandına da arada bir ilan bulunabilir.

Kartın performansına gelecek olursak tamamen RX480 ile denk performanstadır, GTX780 den daha iyi olup GTX780ti dengidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shelton1392 -- 23 Mart 2018; 14:56:28 >

• UMRDGR kullanıcısına yanıt
    Bir kişi 1100 tl'den verdi diye herkes o fiyattan verecek öglemi diger 1100 üstü alanlarda keriz sana göre.fırsatcı, işbilmez şark kurnazlıgı yapıyorsun diger yazılarımda yazdığım gibi sen tam bir boş insansın.

Kartı ortak almadık para hesabını yapmakta sana düşmez isteyen teklif verir alır.Bu kelimeyi anlayamıyacak kadarda beyinde hücre yok malesef.
    Alıcı değilsin ölücüsün utanmadan sıkılmadan hala yazı yazıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shelton1392

Şu üsluptan sonra senden kart alacak arkadaşları da tereddütte bırakıyorsun.

Sen nasıl serbest piyasaya göre GTX1060 fiyatına R9 290X satıyorsan, İlan da her türlü yoruma açık olduğu için forumdakilerde istediği şekilde yorumlar.

İyisiyle kötüsüyle yorumlar gelecektir. Önemli olan bu yorumlara karşı gösterdiğin tavır. Gözüken o ki kötü yorumlara tahammül edemeyen birisin.

Bu yüzden ya bu tip yerlerde ilan vermeyeceksin ya da ilanlarını yoruma kapalı yapacaksın.

Şahsen bende diğer arkadaşa katılıyorum ve artık mining denen illetten kimse kartı uçuk fiyata satamayacak ki fiyatlarda gözle görülür bir düşüş başladı zaten.

Artık çok rahat 1300TL bandında GTX1060 3G ler satılıyorken seninkisi biraz keriz avına çıkmak olmuş.

Ne diyelim, bol satışların olsun.

Ben peygamber deyilimki kötü yoruma elbet kötü cevap vermek hakkım var. Kaldıki boş insanlarla ugraşmayı hiç sevmem.
    ilanda 1500'de yazarım 2000'de tertemiz kart kaldıki kim oraya yazdığı fiyattan satıyor herkez kafasına göre fiyat pazarlıgı yapıyor 2- hafta önce gtx 460 sattım kargosuda benden gitti 90 tl geldi forumda 180 tl isteyen var ben adama kardeşim ben 90 'a sattım kimsin sen demedim kimsenin böyle bir hakkıda yok.

Kartları satmadan önce tabii araştırma yapıyorum. youtube bakmak kafi r9 290x miningcilerin aradıgı bir kart gtx 1080 performansında 80-90watt güçte 30mhs etheryum çıkaranlar var.
    1200 tl teklif verenler kerizmi. Bu çabaların ve karalamaların hepsinin altında ucuz kart kapma çirkefligi var.

• quote:

Keko senin gibi yazı yazan egitim ve kültür seviyesinde olan insanlar için kullanılacak kelime. Ucuz mining kart aramaya çıkmış tarla faresi gibisin.Kimin neye kaç lira vericegi senin küçük beyinin almayagı bir mesele.Geldigin yere geri dön lütfen.

• Ucuza kart kapma çirkefliği derken umarım beni de dahil etmemişsindir.

Üstteki mesajlarımı dikkatlice okuduysan madenciliğin hala kazanç bıraktığı zamanlar Sapphire Tri-X OC R9 290X x2 kartları toplamda 2100TL den sattım. Kartın tanesi 1050TL'ye geldi ve o zamanlar hala kartlar kazanç bırakıyordu.

O zamanlar günlük 15-20TL kazanlar şimdi 5-6TL zor kazıyordur. Bu dönemde bu kartları madencilere satmak hele ki bu forumda satmak çok zor. İmkansız demek istemiyorum ama aşırı zor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UMRDGR kullanıcısına yanıt
    Cahil olduğun yazılanlardan belliydi birde beceriksizligde tescillendi. Hadi başka kapıya.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.