Şimdi Ara

silinsin...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 16 Aralık 2017; 18:41:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gülene Aklini kiraya vermeyenlerde, Aklını Erdoğana kiraya vermiş. Feto vurun dedi vurdular. Sizde Erdoğan öl desin ölelim diyorsunuz. Arada bir fark göremiyorum ben. Tek fark şahıslar farklı. Birisi Demokrasi açığı ile seçilmiş. Diğeri Din üzerinden götürmüş işi. RTE o konuda avantajlı hem demokrasi hem dini kullanıyor.
  • Gülene Aklini kiraya vermeyenlerde, Aklını Erdoğana kiraya vermiş. Feto vurun dedi vurdular. Sizde Erdoğan öl desin ölelim diyorsunuz. Arada bir fark göremiyorum ben. Tek fark şahıslar farklı. Birisi Demokrasi açığı ile seçilmiş. Diğeri Din üzerinden götürmüş işi. RTE o konuda avantajlı hem demokrasi hem dini kullanıyor.

• Ee çocuğunu fetö okullarında okutan memurlar atılıyor bu nası iş

• Zamaninda FETO & Erdogan isbirligini taclandirmak icin damat almislar iste bunu, simdi de malum evlilik konusundan dolayi baslarindan atamiyorlar tabi. FETO'nun okullarinda okuyup da o zihniyetin getirdigi esaretten kurtulan cok kisi yok. Bu eleman (damat) hala FETO'cu da olabilir.

Rte buna nasil guveniyorsa artik..
  • Aaaaaa cok sasirdim yaaaa

• O zaman milyonlar suçlu..hizmet ile hatta muhafazakarlık ile yakından alakası olmayan bir çok genç fem "de kursa gitti.

• şaşırdık mı??

bu çakma dincilerin alayı üçkağıtçı.. al birini vur ötekini,bunlardan cacık olmaz.
  • hepimiz ölümlüyüz
  • Özgür özel gibi adamlar lazım bu ülkeye

• Özeti şu, ben ve benim gibiler kendini beşere teslim etmedi.

Ama bizden ve benden alt seviye olanlar aklını ve bedenini beşere teslim etti.

Cezalarını çekmeli...

• Bosuna 2013 oncesi sonrasi, cumhurbaskani, bakan, vekil diye ayirmadan fetoyle en ufak baglantisi olan kamudan ihrac edilmeli siaysi olarak yasaklanmali, gerekli cezalari almali diye soylemiyoruz.

Bosuna akp=feto demiyoruz.

Bunlar gun gibi ortada olan seyler.

Olan siyasi gucu olmayana, damat olmayanlara oluyor. Adam fetoyle alakasi olmasa bile bir bankaya para gonderdi diye hapse atiliyor, isinden oluyor ama bankayi kuranlara, acanlara ses etmiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulkede muhalefet yokki. Man belgesi falan ugrasacagina, her kürsüye ciktiginda Fetocu Damat vurgusu yapsa (ki Feto okulundan mezun oldugu sabit, ona sahte diyemiyor lar) cok daha büyük etki yapar.

• Sadece Berat Albayrak mı ? Melih Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'te, Samanyolu koleji mezunu!

Daha kim bilir kimler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 16 Aralık 2017; 0:21:6 >
  • Eee sırf annesinin evine yakın diye emekli maaşını Bankasya'ya aldıran öğretmeni niye açığa aldınız?
  • Bakan hazretleri nasıl bakan oldu acaba

• Millete, 'fetö okulunda okudum' şoku.

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonbornx

Kaynakta yalan haberin 1 numarası olan bir gazete gerçek gazete bile değil benim gözümde paçavra paçavra. tamamen yalan ve algı operasyonu haberlerinden biri daha tabikide hedefleri 23 yaş altı ergenler. bunların tek yaptıkları yalan haberlerle algı operasyonu yapmak o kadar..ama boşa uğraşıyorlar bu halk asla chp yi iktidar yapmayacak bunuda unutmayın gençler....

Bakan kendisi kabul etmiş o okullarda okuduğunu, daha ne ?

Al bak aşağıda hükümet yanlısı sayılabilecek Türkiye gazetesi'nin birebir aynı haberi

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/gundem/527724.aspx

• furandor kullanıcısına yanıt
    ben gitmedim.acaba niye?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.