Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
70
Favori
18.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elrichohenheim -- 30 Temmuz 2017; 16:8:21 >

• Hayırlı olsun hocam başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xKronos -- 22 Ağustos 2016; 14:43:59 >
  • Hocam çok ortak yanımız var insallah ikinci senemizde hedeflediğimiz yeri kazanırız.
    Şimdiden kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xKronos kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elrichohenheim -- 30 Temmuz 2017; 16:8:37 >
  • onelastchance kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elrichohenheim -- 30 Temmuz 2017; 16:8:50 >
  • kolay gelsin ben de giriyom bu sene inş itü bilg!!!

Edit:gidemedim!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C5852A8F -- 30 Temmuz 2017; 16:49:26 >
  • İnşalaah . Sizede kolay gelsin. Asla pes etmeyin hocam
  • Hatalarımız aşağı yukarı aynı. Geçen senenin tecrübesiyle bu sene sıkıntısız atlarız umarım.
  • Umarım. Pdfleri de ekledim isteyen olursa atarım
  • Kendimi okuyorum zannettim bir an nasil bu kadar benzer hatalar yapmisiz

• WWalker kullanıcısına yanıt
    Her öğrenci Liseyi Tadacak gibi. Çoğu öğrenci mağlesef benim gibi . Sebebi 3 sene sbs ye hazırlayıp her senenin sonunda liseye geçersen rahatlarsın diyenler yüzünden gerçekten rahatladık. Kimse bize Lise zordur çok çalışın baştan sıkı tutun demedi en azından kendi adıma diyim .
  • Sen gelde bunu bana sor, sbs 486 idi ygs de 100k oldum mezunum simdi.lysye oylesine girdim zaten.benim hatamda cok ygs calismakti 100k gelince dagildim.

• inşallah kazanırsın ,başarılar yoldaş
  • Hocam başarılar, linki alabilir miyim?
  • Birey Kimya C ve Birey Biyoloji C'den memnun musun?
  • Smokines kullanıcısına yanıt
    Hocam ayrıntı soruyorlar eksik olduğum yerleri görmemi sağlıyor . YGS LYS kimya biyoloji zirve noktası olarak alınabilir bir kitap hem dikkat eksiğimi çözüyor hemde bilgi eksiğimi mağlesef piyasada pek çok boş kitap var ama bu onlardan değil
  • saol yoldaş senide tıpta görmek isteriz
  • WWalker kullanıcısına yanıt
    hocam aynı kaderi paylamışmısız sizde temel gayet sağlamdır . Sıkı çalışırsanız cok daha iyi yaparsınız
  • Udemy MAT arşivide buraya atıyorum. Özelden ulaşırsanız atabilirim linkini
  • Notebook'u görünce keşke benim de olsa dedim :) Video dinlemek için başka odaya gidiyorum hep. Bu arada kolay gelsin hocam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Focke-Wulf -- 22 Ağustos 2016; 17:03:50 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.