Şimdi Ara

silinsin (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Olum tarik bu kadar uzulcegini bilmiyordum lan. Tamam kardesim guvenimi geri kazandin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş hem adamı kodlayıp hem de gidip uzun uzun niye adını yazıyorsun.Kardeşin dediğin adamı başta X diye belirtmişsin zaten bide niye yazının içinde kardeşim dediğim adam(x) yapıyorsun.Ulan finallere çalışıyordum sinir bastı.Neyse bi sigara yakayım.
  • Diğer türlü de x kimdi y kimdi karışacaktı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta0

Diğer türlü de x kimdi y kimdi karışacaktı.

Yazıda anlam bütünlüğü yok.Mesela Zden bahsetmesen daha iyiymiş.Anladığım kadarıyla arkadaşına şaka yapayım demişsin fakat o ciddiye almış kısaca.Bunda büyütecek bir şey illaki barışırsınız.
  • Yaşayamam edemem deme kardeş ben 1 senedir kardeşim dediğim kişiyle konuşmuyorum yalnızlığa alıştım gerçekten ama eski günleri özleyeceksin faceye fln fotoğraf attığında üzülüceksin (ben bunu sadece eski sevgiliniz yapınca olur sanıyodum ama kardeşim dediğin kişi yapıncada aynı şekilde üzülüyormuş insan )
  • Arkadaşın karı gibi trip atmış kardeşim sen neden canını sıkıyon ortamına takıl bütün herkesle aran bozulmadı ya kardeşinede durumu güzelce bir daha izah et ama köpek gibi yalvarmanın alemi yok sıkma canını.

• Y degildir o, gerisini biliyorsunuz

• Arkadaşın bunalımda olabilir birkaç gün süre ver sonra yüz yüze konuş. Birbirinizi kaybetmemeye çalışın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamamını okudum ben de çok olmadı 5 belki 6 ay önce yakın bir arkadaşımla tartıştım. Kız meselesi değildi ama neyse. Çok kafana takma bence. Karışmak pek istemem ama böyle arkadaş olmaz olsun diyeceğim. Cümleyi tam kuramadım ama olmasa da olur diyebileceğim gibisinden. Yani çok takma kafanı dağıtmaya bak olayı çözmekle uğraşma bir şaka varsa bişey varsa 3-5 güne kalmaz haberin olur. Tam bağını kesme şaka falan değilse aranız tam açılır ama ne bileyim dizi izle film izle 3-5 gün boyunca bu konuyu açma pek sonunda birşey çıkmazsa da sorarsın artık.
    Üzüldüm durumuna kolay gelsin ne diyeyim.

• yönetici arkadaşlardan rica silinsin.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.