Şimdi Ara

SİLİNSİN (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocam tavrınız yanlış bence KAPAK olsun nedir ya çocuklar gibi.
    Biz sadece metinde bir tane cortana lafı geçmiyor dedik metine bakarak yorum yaptık ya şimdi Türkçe cortana yoksa çıkmazsa mahcup olacaksınız.
    Yani size burda kimse madalya takmıyor sonuçta.
    Gelirse bende çok sevinirim gerçekten.
    Ama tavrınız yanlış .net

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur01651

"UPDATE 10/13: All Language Packs are now available including Language Packs for Windows Insiders in Russia and Turkey."

Nerenizle okuyorsunuz anlamadım... Yeni güncelleme, önümüzdeki haftaya gelecekti, al geldi!!!

şaka mı yapıyorsun yoksa gerçek mi yazıyorsun anlamadım ama şu yoğunlukta mesajın beni güldürdü. Allah senden razı olsun.

Ben gözüm ve beynimle okuyorum ve tercüme edip yazıyorum. Asıl sen ingilizceyi NERENLE öğrendiysen, yanlış öğrenmişsin, baştan başla....
  • cadde19 kullanıcısına yanıt
    "başlığı değiştirde millet mutlu olmasın sallama bir haber daha doğru düzgün çeviri yapamıyorsun birde google translate bile öyle yazıyor diyorsun"
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

"UPDATE 10/13: All Language Packs are now available including Language Packs for Windows Insiders in Russia and Turkey."

Nerenizle okuyorsunuz anlamadım... Yeni güncelleme, önümüzdeki haftaya gelecekti, al geldi!!!

şaka mı yapıyorsun yoksa gerçek mi yazıyorsun anlamadım ama şu yoğunlukta mesajın beni güldürdü. Allah senden razı olsun.

Ben gözüm ve beynimle okuyorum ve tercüme edip yazıyorum. Asıl sen ingilizceyi NERENLE öğrendiysen, yanlış öğrenmişsin, baştan başla....

Valla ben de okuyorum okuyorum ulan nerede yazıyor cortana türkçe olacak bulamıyorum. Yok öyle bir şey şu anda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

"başlığı değiştirde millet mutlu olmasın sallama bir haber daha doğru düzgün çeviri yapamıyorsun birde google translate bile öyle yazıyor diyorsun"

Hocam adam doğru söylemiş ve kapak olsun falan demen yine de yanlış.

Ayrıca cortana ile alakalı bir şey yok yazıda. O normal yeni yapının dil paketi.

• Zorla yazdırıyorsunuz ama ne diyim, geçmişi unutuyorsunuz, rusçayla beraber gelecekti, geldi. Kaynaktaki yeniliklere bakarsanız cortana nın olduğunu görürsünüz, Office için türkçe sürüm gelecekmiş boyle mi anlaman lazım. Resim attım rusçaya geldiğini gösteren ( az önce ben ss aldım ), şimdiden görmek isteyen varsa dili ve bölgeyi ingilizce alsın ek özelliklerden türkçeyi cortana yı yüklesin ( o şekilde de yükleneceğini umuyorum ). Uzatmayın artık. Ben size güzel bi haber veriyorum siz neler söylüyorsunuz. Bekleyin görün o zaman ne diyim.
  • Dereyi görmeden paçayı sıvamak buna denir. Başlığı değiştirin. Cortana filan ortada yok , sadece dil paketi 10565 sürümüyle uyumsuzluk yapmış onun dil paketi gelecekmş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulbirbaska İ kullanıcısına yanıt
    bana uyumsuzluk gösterdiği yeri atarmısın, ben mi kaçırıyorum? eksik mi okuyorum lütfen gösterin ?
  • quote:

Zorla yazdırıyorsunuz ama ne diyim, geçmişi unutuyorsunuz, rusçayla beraber gelecekti, geldi. Kaynaktaki yeniliklere bakarsanız cortana nın olduğunu görürsünüz, Office için türkçe sürüm gelecekmiş boyle mi anlaman lazım. Resim attım rusçaya geldiğini gösteren ( az önce ben ss aldım ), şimdiden görmek isteyen varsa dili ve bölgeyi ingilizce alsın ek özelliklerden türkçeyi cortana yı yüklesin ( o şekilde de yükleneceğini umuyorum ). Uzatmayın artık. Ben size güzel bi haber veriyorum siz neler söylüyorsunuz. Bekleyin görün o zaman ne diyim.

Hocam burda size kimse şahsınıza hakaret ya da küfür etmiyor.
    İyi kötü ingilizcesi olanlar metini çeviriyor ve meşhur soruyu soruyor,

Soru ; Metinde cortana nerde yazıyor ya diyor ?
    Sizde sadece Türkçe lafını görüp kapak olsun diyorsunuz ayıp.
    Yemin ederim bende çok isterim Türkçe muhabbet etmeyi ama metinde cortana kelimesi yok.
    Siz bir yükleyin deneyin varsa biz de birlikte sevinelim.

• quote:

Beni niye alıntıladınız bu mesajda anlamadım.
    Konuyu sanki ben açmışım gibi.

kapak lafımın size olmadığını anlatmak içindi.
  • quote:

kapak lafımın size olmadığını anlatmak içindi.

Yanlış anlaşılma oldu sanırım bence konuyu silinsin olarak değiştirmeyin aktif hale getirin ki bizde takip edelim.
    Özür dilerim eğer yanlış bir cümle kullandıysam şahsım adına.
    Bizi de haberdar eder misiniz eğer gelirse ?
    Teşekkür ederim.

konu mesajımdada bahsettiğim gibi yeni konu olarak pc bölümünde açacağım, yanlız insiderla yapı yükseltmesi yapamıyorum ( güncelleme bulmuyor, 10565 sürümüne yükseltemiyorum ) şu an onunla uğraşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7D66DD504 -- 14 Ekim 2015; 14:09:28 >
  • quote:

konu mesajımdada bahsettiğim gibi yeni konu olarak pc bölümünde açacağım, yanlız insiderla yapı yükseltmesi yapamıyorum ( güncelleme bulmuyor, 10565 sürümüne yükseltemiyorum ) şu an onunla uğraşıyorum.

Alıntılarsanız gelişmelerden sevinirim.

• Arkadaşım cortanaya türkçe falan gelmedi okuduğunu anlamıyorsun bir de trip atmışsın konuyu kirletiryorsunuz falan diye. Cortana falan geçmiyor o yazıda. Verdiğin linkte in aşağıya cortanaya ink desteği geldi sadece türkçe yok.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.