Şimdi Ara

silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Karşılıksız Firma #Vip Çocuk
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resul069 -- 7 Ocak 2015; 18:36:37 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Kim bu sahtekar nikini paylasda bizde bilelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebabil__

Kim bu sahtekar nikini paylasda bizde bilelim

yeni bir üye vardı bugün bende çek alacaktım

illede nesine.com dan istedi parayı bende banka eft yaparım dedim ver bilgilerini. Vermedi bende hayırlısı ozamn dedim.

arkadaş açıkladıktan sonra yazacağım bende kim olduğunu...
  • Leatshu gibi bisey

• quote:

Orijinalden alıntı: mentalaritmetik

quote:

illede nesine.com dan istedi parayı bende banka eft yaparım dedim ver bilgilerini. Vermedi bende hayırlısı ozamn dedim.

hocam arkadas yeni üye olmuş onu anlarımda siz 2004 uyesısınız ve yeni üye olmuş birisiyle neden işlem yapmak istediniz ki hadi onuda geçelim neden yeni üye olmuş birisi ile önce ödeme şeklinde işlem yapmak istediniz ki.

• Aklima da gelmedi degil. Nesine.com mus hiz aradim dedim mus no var resimler var mesajlar var dedi yollayin mesaj olarak bize donus yapariz bizden olmasa bile savciliga basvurun dedi

• Öncelikle Gecmiş olsun ama savcılıga başvur ufak tefek deme gecen arkadaşın birinin başına gelmiş savcılıga dilekce vermiş agır cezada yargılanmış burada paylaştı gördüm arkadaşı tebrik ettim.. Benim fikrim ihmal etme..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankizmir

quote:

Orijinalden alıntı: mentalaritmetik

quote:

hocam arkadas yeni üye olmuş onu anlarımda siz 2004 uyesısınız ve yeni üye olmuş birisiyle neden işlem yapmak istediniz ki hadi onuda geçelim neden yeni üye olmuş birisi ile önce ödeme şeklinde işlem yapmak istediniz ki.

Kaç yılında üye olduğum önemli değil. Ben bu zamana kadar kimseden böyle birşey görmedim, kimseyede yapmadım. Hakkında bilgi sahibi olmadığını birini nasıl, direk dolandırıcı şüphesiyle yaklaşırsın soruyorum sana sen yapabilirmisin. Ben amacım belli ÇEK satın almak ha bunun forum nezlinde kuralları vadır. her zaman için İLK ÖNCE HAVALE, SONRA KARGO. Diğer teferruatlar sana kalmış. Güvenmiyorsan kendini sağlama alacaksın. Ya GET, ya KİMLİK bilgileri ibrazı ne biliyim işte. Sonuçta ben yaptım Banka bilgisi istedim arkadaş çekindi. Orada anladım zaten sıkıntılı olduğunu bende hayırlısı dedim kapattım muhabbeti.
     silinsin

• Açık serefsiz. Profilini de buldm sanal ortamda

• birincisi herkes girip bakabilir ö.mesaj yazamıyorum forumdn aldıgım engelden dolayı ikincisi özel mesajlarımdada görüleceği gibi forumda2 ticaretimdaha olmuş ve olumlu sonuçlanmıştır bu konuyu açan şahsiyetede hesabı verilmiş ancak hesabı aldıgı halde burda edepsiz laflar edip hakarette bulunmuştur özel mesaj yazamadığım haldede mesaj beklemektedir kendisi :) sanırım ilk kez ticaret yapması böyle heyecanlar yaratıyor kendisinde
  • ayrıca kimsenin parası bizde kalmamıştır nesine.com dan bizi arayıp iade edilmesi konusunda aradıklarında onaylayıp arkadaşın ücreti geri gönderilmiştir kendisiyle ticaret yapmak gibi bir niyetimizde olamaz bu saatten sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resul069

Leatshu gibi bisey

sizede gelince hocam kendi kendinize gelin güvey olmayın her lafa atlayacağım diye burda yukardan bakıp olaylara hakim olmadan boş konuşmayın mümkünse.
  • Verdiginiz hesabtan goruntu atar misiniz ?? 100/20 almadim ben 1000/222 icin para odedim yanlis hesap verdiniz. Buradan İlk kez ticaret yapiyorum ben **** satiyorum biz de hic boyle olmuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.