Şimdi Ara

silinebilir (SATILDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superBULUT -- 6 Aralık 2018; 0:30:19 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Mrb enson kaca olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 olursa hemen alırım nerdeyse 750 tl ye gittigidiyor satıyor 1150 tl %15 indirim veriyor birde kart 100 tl veriyor 800 civarı bir rakama iniyor

• MahmutBey06 M kullanıcısına yanıt
    Bu sizin yaptığınıza tanım bulamıyorum. Ölücülük mü desem terbiyesizlik mi karar veremedim.

Mal benim malım istediğim fiyata satarım.

ucuz bulduysan git ordan al.

pm den farklı teklif yapıp sonra atıp tutmak nedir?

• Rüyamı görüyorsun pm den ne teklif etmişin ayıp ayıp iftira atma bari

• MahmutBey06 M kullanıcısına yanıt
    4 Eylül 2017 de sadece bu konuya yazmak için üye olmuş olduğunuz ve başka bir yerde mesajınızın olmaması.

ilk mesajınızın Mrb enson kaca olur

ikinci mesajınız 500 olursa hemen alırım nerdeyse 750 tl ye gittigidiyor satıyor 1150 tl %15 indirim veriyor birde kart 100 tl veriyor 800 civarı bir rakama iniyor

bana bu dediğiz teklifi yani gg de oluşan şeyi gerçekleştirin ben bir tane daha alayım.

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/kuvings-b6000s-slow-juicer-kati-meyve-sikacagi-297418796

• Bırak onu bunu pm den sane ben ne teklifi yaptım onu yaz. Iftira attin iftira senin amacin satmak felan degil burda millete iftira atmak icinde birazcik Allah inanci varsa bu iftiran icin hakkim helal degil. Benim ilk defa üye olmamla ne alaka. Gittigidiyor da üyeligim den dolayı indirimim var. Ama sen 500 de desen almam artık hayrını gör

• 1199 ×%15 indirim le 1019 tl oluyor buna kartın %10 bonus veriyor sana edermi 900 tl
    Sen 750 diyorsun garatiside kalmamış(6ay) bir urun onun yerine 150 tl fazla veririm garantili bir urun alırım yazdıklarımı ıyi oku gg 750 veriyor demedim.

• Yalan satilmamis ayni ilani sahibinden de vermis sanirim bu arkadas dolandirici

KUVINGS B6000S WHOLE SLOW JUICER
    http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-elektrikli-ev-aletleri-kucuk-ev-aletleri-kuvings-b6000s-whole-slow-juicer-476164468/detay

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.