Şimdi Ara

SİLİNEBİLİR, BECEREMEDİM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
7
Favori
1.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhabalar.orta halli bir öğretmen lisesinden mezunum, 3. kez sınava girecem. ygs de 30 bindeydim tıp fakültesi istiyorum. lys günlükleri açan arkadaşlardan herhangi birinin konusuna da yazabilirdim ama son zamanlarda trollerin üst konuları meşgul etmesi beni rahatsız etti. ama onlarla ilgili bişeyler yazıp popüleritelerine katkıda bulunmak istemiyorum. her neyse dediğim gibi tıp fakültesi istiyorum her gün buraya girip güncelleme yapacam. son bir ayda neler yapabileceğimi hem kendim görmek istiyorum hem de bu saatten sonra o sıralamayla bir şey yapamazsın diyenlere göstermek istiyorum. ayrıca sonraki senelerdeki kardeslerimizn de faydalanmasını istiyorum. mat2 bitti biyoloji bitti fizik sakat kimya fena değil.. dershaneye denemeden denemeye gidip evde ders çalısacam.herkese başarılar. isteyen arkadaslar konuma ortak ta olabilir burda sohbet te edebilir soracağı varsa da sorabilir farklı konular açarak üst konualrın hep moral motivasyon ders çalısma konuları olmasını da sağlayabilir.unutmayın her başarı başarana kadar bir hayaldir ve hayatta en büyük zevk başkalarının yapamzsın dediğini yapmaktır.trolleyenler küfür yemeyecektir kızların oldugu bir forumda yapamayız bunu zaten annelerine akşama kadar sövülmesine rağmen rahatsızlk duymayanlar benden işitecekleri sözlerden de rahatsız olmak bir yana amaçlarına ulaşıp huzursuzlk çıkarabildikleri için memnun olacaklardır.sonuç olarak görmezden gelinecekler. herkese kolay gelsin.

--YAPTIKLARIM 2. MESAJDA..

matematik netim sorular açıklandığında saydığımdan 8 tane düşük gelmesi üzerine (kaydırma yaptığımı tahmin ediyorm) 30 bindeym :( hukuk yazdm, hepinizin hakkında hayırlısı..benim gibi aksilik yaşamamışsınızdır umarım..kalan hayatınızda bol şans.yolunuz bahtınız açık olsun

--ADMİNLER KONUYU SİLSİNLER LÜTFEN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan2144 -- 17 Temmuz 2015; 4:07:01 >

--fizik sakat olduğu için her gün düzenli 3 saat fizik çalışacam düzelene kadar.. düzelecektir eminim.
    --biyoloji bi süredir çalışmıyorum bir tekrar yapıp mayısın 20 sine kadar soru çözecem, sonrası deneme
    --mat2 bitti soru çözecem bu ay haziran başında deneme başlayacam..
    --kimya dersnetteden ilerleyip soru çözüyorum
    --geometri de çok sağlam değil ama getirisi yok bana yine de onu da kasacam.
    --gece 3:30-sabah 8:00 arası uyuyacam. gün içinde de 1 saat kestirecem. sınav için gerçekten emek vermiş olmak istiyorum.
    gelişmeleri kaydedecem görüşmek üzere :)

1. gün
    --biyoloji baştan sona tekrar edildi, 4 deneme çözüldü
    --kimya reaksiyonlarda enerji bitti
    --smdi de dersnettede dersm var 11 e kadar sürecek.
    --bu arada elektrik alan, potansiyel bitti, 3 e kadar soru çözüp, bir bölüm de supernaturalla kendmi ödüllendirip uyuyacam :) yarın aksam görüşmek üzere.

2. gün
    --misafirim vardı boş geçti..

3. gün
    --biyoloji 300 soru çözüldü
    --17-23 arası dersnette olacam.
    --gece de mat2 denemesi çözüp(2 tane) uyuyacam. görüşmek üzere :)

4. gün
    --biyoloji sistemlerden 350 soru çözüldü
    --şu an dersnettedeyim
    --gece yine 2 mat2 denemesi çözüp uyuyacam..görüşmek üzere :)

5. gün
    --2 tane denge geometri denemesi
    --biyoloji sistemler 200 soru
    --sinir sistemi ve duyu organları tekrarı
    --akşam 4 saat fizik
    --gece türev integral soru çözümü..

6. gün
    --Elektriksel Alan
    --Elektriksel Potansiyel
    --Sistemler Genel tekrar
    --Şimdi 4 saat dersnette
    --1 fizik denemesi
    --1 geometri denemesi

10. gün
    --Kimyasal reaksiyon hız ve denge+testler (güvender)
    --Özel tanımlı fonksiyon ayrıntılı tekrar+ 6 test
    --Biyoloji denge 1. deneme (24,75 net)
    --Şimdi 6 saat dersnettede olacam
    --Gece de sabah namazına kadar (00:00-03:30 arası) dalgalar çalışacam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan2144 -- 17 Mayıs 2015; 17:16:41 >

• Benim mat da türev geo yorumu ve integral hariç bitti ama sürekli unutuyorum seriler vs. Zamanında 3 kitaptan çözmüştüm oysakş bu unutkanlığı ne çözer teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes3435

Benim mat da türev geo yorumu ve integral hariç bitti ama sürekli unutuyorum seriler vs. Zamanında 3 kitaptan çözmüştüm oysakş bu unutkanlığı ne çözer teşekkürler

haklısın çabuk unutuluyo, benim limit türev integral için genel tavsiyem her gün 30 dk da olsa bu 3 konudan soru çözülmesi.. özellkle mesela unuttuğun kısımla ilgili tesrlerden çözebilirsin. ama en kötü ihtimal gün aşırı çöz yoksa denemede gelnce unuttuğun için yapamıyosn emeğin boşa gitmiş gibi hissediyosun. tekrar öğrencinin dostudur :) başarılar
  • hasan2144 kullanıcısına yanıt
    38 bindeyim mezunum tıp istiyordum ama bu çalışma beni çok yordu tıp fakultesini kaldirabilir miyim bilmiyorum zaten cok zeki bir insan da değilim yani kendime de pek guvenemiyorum bu yıl dershaneye gitmiyprum ve gunumun tamamı evde sıkılınca TV esra falan izlerim ama bu aralar bir motivasyon bozukluğu var uzerimde programim agir oldu galiba her dersten deneme arti bir konu alarak gidiyorum bazı konularında Unuttuğumu farkettim onlari da tekrar etmeye calisiyorum çok soru cozmeye calisiyorum ama hem biraz yavasim galiba hem de gun kisa geliyor sabah 7.30 da uyanmaya gayret ediyorum ama iste bazen yetişmeyince program uyku vaktimi gecebiliyorum bu yüzden de sabah uyanmak zor oluyor hedefim tıp idi baslarda ama simdi erciyes dis daha cazip inşallah gelir çok rahatlicam valla ama branşlar için neler onerirsin 3. Senenmis bilgilendirirsen iyi olur

• hocam benimde kimya sakat düzeltmem gerekiyor. Organik tepkimeler bilmiyorum, önerebileceğin video anlatım var mı?
  • Matmazell kullanıcısına yanıt
    bir sınır yoksa hiç sınır yoktur matmazel, yani hedef küçültme.. insanın bir kinetik bir de içinde bulunan ve ancak motivasyon yoluyla ortaya çıkan potansiyel bir enerjisi vardır.. o potansiyel enerji ortaya çıktığında ne mi olur.? aptal bir üniversite sınavından değil de tarihten örnek vermek gerekirse 313 müslüman bedirde 1000 e yakın mekkeliyi öldürdü.. içindeki enerjiyi ortaya çıkarmaya yani motivasyonunu yüksek tutmaya bak, tıp çok zor değil..

branşları için ne önerirsin demişsin bişey önerecek durumda olmadığımı düşünmekle beraber ne yaptığımı söyleyeyim arkadasımdan yazıcısını ödünç aldım 4 sefer katuşunu doldurup 4 000 sayfa her dersten her yayının denemesini çıkardm.. farklı soru tipleri görmek adına her yayın çözülmeli.. her yayından kastım kalitesini ispat edenler bunlardan bazıları: fem kapsül, esen, karekök, palme. ayrıca denge denemelerini de kendi paramla aldım. zaten denemeye alıştın mı yayın dayanmaz o yüzden konularını erkenden bitirip deneme çözmeye bak derim. başarılar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yandexio

hocam benimde kimya sakat düzeltmem gerekiyor. Organik tepkimeler bilmiyorum, önerebileceğin video anlatım var mı?

dersnette üyesiyim ben oktay hoca süper anlatıyo, youtubede vardı videoları ama tepkimeler var mı bilmiyorum :/ onun dışında güvender k.a. kimya süper buluyorum.. yardımcı olabilir kitap bazında fikrimce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan2144

arkadaşlar merhabalar.orta halli bir öğretmen lisesinden mezunum, 3. kez sınava girecem. ygs de 30 bindeydim tıp fakültesi istiyorum. lys günlükleri açan arkadaşlardan herhangi birinin konusuna da yazabilirdim ama son zamanlarda trollerin üst konuları meşgul etmesi beni rahatsız etti. ama onlarla ilgili bişeyler yazıp popüleritelerine katkıda bulunmak istemiyorum. her neyse dediğim gibi tıp fakültesi istiyorum her gün buraya girip güncelleme yapacam. son bir ayda neler yapabileceğimi hem kendim görmek istiyorum hem de bu saatten sonra o sıralamayla bir şey yapamazsın diyenlere göstermek istiyorum. ayrıca sonraki senelerdeki kardeslerimizn de faydalanmasını istiyorum. mat2 bitti biyoloji bitti fizik sakat kimya fena değil.. dershaneye denemeden denemeye gidip evde ders çalısacam.herkese başarılar. isteyen arkadaslar konuma ortak ta olabilir burda sohbet te edebilir soracağı varsa da sorabilir farklı konular açarak üst konualrın hep moral motivasyon ders çalısma konuları olmasını da sağlayabilir.unutmayın her başarı başarana kadar bir hayaldir ve hayatta en büyük zevk başkalarının yapamzsın dediğini yapmaktır.trolleyenler küfür yemeyecektir kızların oldugu bir forumda yapamayız bunu zaten annelerine akşama kadar sövülmesine rağmen rahatsızlk duymayanlar benden işitecekleri sözlerden de rahatsız olmak bir yana amaçlarına ulaşıp huzursuzlk çıkarabildikleri için memnun olacaklardır.sonuç olarak görmezden gelinecekler. herkese kolay gelsin.

Senin gibi insanları forumda görmek güzel.

Allah yardımcın olsun kardeşim,inşallah hak ettiğin yere gelirsin.Bizede dua et

Her hangi bir konuda yardıma ihtiyacın olursa pm atman yeterli.

Dershaneye suan için gitmediğin için,hani olur da video falan izleyip halletmek istersen bir mesaj uzağındayım.Bilmeni isterim

• Samet25 kullanıcısına yanıt
    güzel mesajın için de samimi dileklerin için de çok teşekkür ederim :) tamam yardım gerektiğinde rahatsız edicem :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan2144

güzel mesajın için de samimi dileklerin için de çok teşekkür ederim :) tamam yardım gerektiğinde rahatsız edicem :)

Tamam her zaman :))
    Bak ben ne yapıyorum biliyor musun dengenin biyo kimya ve fizik lerini teknofem den cozuyorum ama kimya çok zor geliyor geliyor fiziği de dengedeki 30 sorunun önemli gelenleri genelde 25 üstünü yaziyom hep sorusu ile birlikte anlayacagim şekilde yaziyom inşallah faydası olur zaten çözümleri de var ama kimya biraz sıkıntı gün içinde de branslardan soru cozuyorum karekok mat deneme ve kapsül geo cozuyorum

• cok mantikli konusmussnn be kardesim.
    .ayni durumdayiz..bnde tip istiyorum
    .ama senn kafa yapini yakalamam lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: mevlana torunu

cok mantikli konusmussnn be kardesim.
    .ayni durumdayiz..bnde tip istiyorum
    .ama senn kafa yapini yakalamam lazim

içinedeki enerjiyi açığa çıkar, yani motive ol, hedefine klitlen ve çalış; başaramama diye bir seçenek yok.. kolay gelsin :)

quote:

Orijinalden alıntı: Matmazell

Bak ben ne yapıyorum biliyor musun dengenin biyo kimya ve fizik lerini teknofem den cozuyorum ama kimya çok zor geliyor geliyor fiziği de dengedeki 30 sorunun önemli gelenleri genelde 25 üstünü yaziyom hep sorusu ile birlikte anlayacagim şekilde yaziyom inşallah faydası olur zaten çözümleri de var ama kimya biraz sıkıntı gün içinde de branslardan soru cozuyorum karekok mat deneme ve kapsül geo cozuyorum

çok iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan2144 -- 6 Mayıs 2015; 21:50:47 >

• Samet25 kullanıcısına yanıt
    eywallah hocam.senin de bir şeye ihtiyacın olursa, elimizden ne gelirse, her daim burdayız :)
  • son 37..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasan2144 -- 7 Mayıs 2015; 17:37:48 >
    Kardesim kolay gelsin bende tip istiyorum bir sey soracam bu uyku isini nasil hallediyorrsun? Bide sabah kalkmak zor olmuyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insallah hazirandan sonra doktor adayi olarak görürüz... Allah zihin açıklığı versin.

Kardeşim dersaneye gitmiyecem yazmışsın . Peki yapamadığın soruları kime soruyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih591

Kardesim kolay gelsin bende tip istiyorum bir sey soracam bu uyku isini nasil hallediyorrsun? Bide sabah kalkmak zor olmuyor mu?

anneme söylüyorm uyandırıyor beni o uykusundan beni uyandırmak için uyanınca ben de ona kıyamayıp ikinci bi kez gelmesine sebebiyet vermemek adına uyanıyorum.. kapımda barfiks demiri var bikaç kez asılıyorm camı açıp dısarıya bakıp biraz soluklanıyorm bi de kahve içtim mi bir şey kalmıyor :) bi de sayılı gün sonuçta..işkencede bile olsan bitecek anlayışına sahip olmaya uğraşıyorm :)

quote:

Orijinalden alıntı: scdewils

Insallah hazirandan sonra doktor adayi olarak görürüz... Allah zihin açıklığı versin.

çok teşekkür ederim, Allah size de gönlünüze göre versin :)

quote:

Orijinalden alıntı: 1stwarrior

Kardeşim dersaneye gitmiyecem yazmışsın . Peki yapamadığın soruları kime soruyorsun ?

soru bankası veya denemelerden çözümlü olanları tercih ediyorum..dvd veya internet çözümlü olanları çözüyorm şu sıralar, haftada bir gün sorularımı toplayıp dershaneye de gidiyorum çözümlü olmayan olursa veya anlamazsam; arkadaslarıma da söyledm derece sınıfndan herkes o gün bana ayrıcalk yapıyor sorularımı çözdürüp eve dönüyorum :)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.