Şimdi Ara

SILINEBILIR /////// ALINIK AMD AM4 5800X veya 5900X

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD #AM4 AMD / Intel #AMD Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 SILINEBILIR /////// ALINIK AMD AM4 5800X veya 5900X

Silinebilir

4300 TL ye 5800x için forumdisindan alindi. Tr garantili. Merak eden ardakaslar vardi

İlan başlığında ki iki İşlemciden birini arıyorum

Farklı sitelerde aradığım fiyat aralığında buldum ancak referans vs güven sağlayamadım o yüzden önceliğim forum olacak

5900X max 4700TL

5800X max 4300 TL

Sıfır kapalı kutu amazon jp vs oncelikli olabilir, ardından kullanılmış garantili olanlar tercihim olacaktır.

İyi forumlar

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Evet | 30 Ocak 2022 Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Yazmayayım diyorum ama bu fiyatlar hangi alemde? 5900X'i 4700'e bulmayı düşünmek için bile iyi bir hayal gücü lazım.

• GhosTeS G kullanıcısına yanıt

Yazmasaydin ozaman hocam. Teklif verenle altin üstü konusulur. Malum sitelerde var ilanlar japonyadan alinma vs. Ararstirirsaniz görürsünüz. Ben onceligi forumda arıyorum hepsi bu. Zorlamayın kendinizi bence sizde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rockerroll kullanıcısına yanıt

Anlıyorum 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.