Şimdi Ara

Silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
6.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlgili tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DanChiSao -- 15 Ekim 2014; 23:23:50 >

• Genel olarak hoş bir ortam yaratmışsın perdeleri merak ettim de onların da fotolarını koyabilecekmisin ?

Ayrıca oda da Tv Yatak vs. göremedim onlar baska oda da mı ?

Ekleme z5500 larin arkasınfaki lambaları nereden ve kaca aldın söyleyebilirmisin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nonprohibere -- 17 Ağustos 2013; 3:33:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hazard98

Genel olarak hoş bir ortam yaratmışsın perdeleri merak ettim de onların da fotolarını koyabilecekmisin ?

Ekleme z5500 larin arkasınfaki lambaları nereden ve kaca aldın söyleyebilirmisin ?

Perdeler jaluzi olarak aratırsan bulabilirsin.Aslında ondan biraz daha farklı şuan olarak farklı perdeler var yani normal tül olarak şuan resmini çeksem bile bahsettiğim perdeler bunlar değil tabiki , evet odayı 4 duvar olarak düşünürsen

1 duvarda : Büyük Posterin olduğu duvar önünde 2 li deri koltuk
    1 duvarda : akvaryumun olduğu duvar
    1 duvarda : masanın olduğu duvar
    1 duvardada : 1 kişilik tekli baza

tabiki bazanın orasını çekmedim.
    bu oda yalnızca bana ait olduğu için tv ihtiyacım yok salondaki digiturk ve lcd çok çok işimi görüyor çünki.
    ama illada odada film izlemek istersem z5500 ve 23" hp pavilion 23xi model ips monitörüm var oda yeterli oluyor benim için.
    ışıklandırma karaköydeki elektronikçilerin olduğu 2 pasaj var tranvay duraklarına yakın oraya girersen çok çeşit led aydınlatma sistemi sunacaklardır önüne.

ortalama ( hatırladığım kadarıyla ) 2 metre almıştım 14 tl ye mal oldu + telefon kablosu ( led kontrolleri için ) oda metresi 0,50 kuruş dan odanın büyüklüğüne göre değişicektir.

Aslında fotoğraflar tam olarak yansıtamamış gerçekten çok sade ve temiz bir oda oldu içeri girdiğinde içini kararmıyor ve gereksiz nesne pek bulunmuyor + olarakda hobi için balıklarımla uğraşıyorum.Yani odanın dışına çıkartmamak için hem iş ( web yazılım ) hemde hobi için güzel bir ortam oldu sanırım .Sadece ihtiyaca yönelik kitap , bilgisayar , ses sistemi , sinema için deri koltuk , çalışma masası , spor için dambıllar ( saklı kenarlarda ) vb gibi ihtiyaçlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DanChiSao -- 17 Ağustos 2013; 5:23:44 >

• Akvaryumun gece aydınlatmasını yapmaya başlarken bir video çekmiştim ( ışıkları kapatıp gece nasıl göründüğünü gösteriyorum ) :http://www.youtube.com/watch?v=H1_djKemgfU
    daha sonra biraz daha akvaryum içine alternatif ekledim ( low , medium , high ve renk seçeği, konsept olarak )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DanChiSao -- 17 Ağustos 2013; 5:34:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spyc0mpil3

quote:

Genel olarak hoş bir ortam yaratmışsın perdeleri merak ettim de onların da fotolarını koyabilecekmisin ?

Perdeler jaluzi olarak aratırsan bulabilirsin.Aslında ondan biraz daha farklı şuan olarak farklı perdeler var yani normal tül olarak şuan resmini çeksem bile bahsettiğim perdeler bunlar değil tabiki , evet odayı 4 duvar olarak düşünürsen

bu oda yalnızca bana ait olduğu için tv ihtiyacım yok salondaki digiturk ve lcd çok çok işimi görüyor çünki.
    ama illada odada film izlemek istersem z5500 ve 23" hp pavilion 23xi model ips monitörüm var oda yeterli oluyor benim için.
    ışıklandırma karaköydeki elektronikçilerin olduğu 2 pasaj var tranvay duraklarına yakın oraya girersen çok çeşit led aydınlatma sistemi sunacaklardır önüne.

ortalama ( hatırladığım kadarıyla ) 2 metre almıştım 14 tl ye mal oldu + telefon kablosu ( led kontrolleri için ) oda metresi 0,50 kuruş dan odanın büyüklüğüne göre değişicektir.

Aslında fotoğraflar tam olarak yansıtamamış gerçekten çok sade ve temiz bir oda oldu içeri girdiğinde içini kararmıyor ve gereksiz nesne pek bulunmuyor + olarakda hobi için balıklarımla uğraşıyorum.Yani odanın dışına çıkartmamak için hem iş ( web yazılım ) hemde hobi için güzel bir ortam oldu sanırım .Sadece ihtiyaca yönelik kitap , bilgisayar , ses sistemi , sinema için deri koltuk , çalışma masası , spor için dambıllar ( saklı kenarlarda ) vb gibi ihtiyaçlar.

Sağ ol cevaplar için ayrıca şimdi tekrar baktımda şu arhadan sarkan z5500ın kablosu içinde bir kablo kanalı falan düşünürsen daha iyi görünebilir.

İyi forumlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Spyc0mpil3

quote:

Sağ ol cevaplar için ayrıca şimdi tekrar baktımda şu arhadan sarkan z5500ın kablosu içinde bir kablo kanalı falan düşünürsen daha iyi görünebilir.

İyi forumlar.

rica ederim onlar için kablo toplayıcılar var gri masanın altındaki beyaz kısmın arkasında kalıyor hiç kablo gözükmeden.

• üsten sarkan kablo için söylemiştim tek kablo pek hoş durmuyor da
  • quote:

üsten sarkan kablo için söylemiştim tek kablo pek hoş durmuyor da

he evet orası biraz sırıtmıştı , kablo kanalı aklıma geldi ama kaba durur diye o kabloyu beyaz kabloyla değiştirdim ben oda çok iyi durmadı gerçi ama sırıtmasını engelledi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DanChiSao -- 17 Ağustos 2013; 15:15:36 >
  •  Silinebilir.

Böyle bir şey de iyi olabilir
  • quote:

Silinebilir.

Böyle bir şey de iyi olabilir

evet evet böyle bişey uygun olur fakat çok açık ya orayı kaba dururmu acaba yada oraya 1 lcd panel koyup arkasına saklıyım ?
  • Olabilir

(LCD panel derken neyi kastettiğini tam olarak anlayamadım )
  • quote:

Olabilir

(LCD panel derken neyi kastettiğini tam olarak anlayamadım )

Silinebilir.

Tam o araya gelicek şekilde rafların arasına ve altına sığacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DanChiSao -- 17 Ağustos 2013; 15:21:57 >
  • Anladım .Olabilir

EKLEME

Silinebilir.

bu resimde duvardaki yazılar duvar kağıdı deseni mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nonprohibere -- 17 Ağustos 2013; 15:25:07 >
  • hem kabloyu saklamak hemde daha büyük bir televizyon ve oyun konsolu için güzel durabilir.
  • Genelde pc mod isi yapanlar odalarini mor vb isiklarla ve gereksiz esyalarla bogucu hale getiriyorlar . ( Bana gore) Sizinki gayet nezih rahatlatici bir ortam olmus.Ben cok begendim

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Furkan61~

Genelde pc mod isi yapanlar odalarini mor vb isiklarla ve gereksiz esyalarla bogucu hale getiriyorlar . ( Bana gore) Sizinki gayet nezih rahatlatici bir ortam olmus.Ben cok begendim

teşekkür ederim dostum saolsın, bu fotoğraflar odayı upgrade etmeye başladığımın başındaydı son fotolarını keşke çekseydimde atabilseydim.
  • Takibimde konu banada fikir olusturabilir bekliyorum hocam fotograflari.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Furkan61~

Takibimde konu banada fikir olusturabilir bekliyorum hocam fotograflari.

tamamdır dostum , yeni halini aynı konu içinde güncelliycem.
  • Masanın fotoğrafını da ekleyebilecek misin ? altında herhangi bir şey var mı merak ettim de
  • quote:

Masanın fotoğrafını da ekleyebilecek misin ? altında herhangi bir şey var mı merak ettim de

Yeni düzenlemede eklerim onlarıda masanın altında

prizi masanın en arkasına en üst koydum gözükmüyor.Masada ortalama 1.10mt civarı.derinlik 50 cm.
    bu prizin 2 data 3 topraklı 2 normal priz olanı ( arttırılabiliyor ). Resim temsili bendeki priz çapraz köşeye tam oturuyor yatay şekilde.

Silinebilir.

z5500 bass ve şuan bilgisayar kasası var.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.