Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Cihaz Xiaomi Mi Note 2 tanıtıldığında Miui Türkiye Forum adminleri tarafından bizzat çinden satın alınmıştır. Lansman sonrası satışa sunulan ilk cihazlardan biridir. Telefon 2,5 senedir bendedir ve titizlikle kullanılmıştır. Bootloader kilidi açıktır ve güncel Global Miui 10 sürümü yüklüdür. Güncelleştirmeleri otomatik olarak alır.

Cihaz alındığından beri Luphie Alüminyum çerçeve (Görselde eklidir), Arkasına karbon ve önüne ekran filmi ile kullanılmıştır. Geçtiğimiz sene sonlarında batarya performansındaki azalmadan dolayı bataryası değiştirilmiştir. Orjinal bataryası da yanında verilecektir. Müzik dinlerken bazen ses kısılması yapmasından (Kulaklıkta hiç yapmıyor.) dolayı orjinal hoparlöründen satın almıştım rahatsız olan değiştirebilir,yanında verilecektir. Kutusu, Kitapçığı, şarj aleti ve kablosu ile birlikte yanında; ekran filmi ve Alüminyum çerçeve ile birlikte hediye edilecektir. Alıcısını üzmeyecek Snapdragon 821 İşlemcili, 5.7" Büyüklüğünde 2 yandan eğimli Amoled Ekrana sahip ve 4000 mAh bataryası olan güzel bir cihazdır.

Şirketin almış olduğu Huawei cihazı kullandığım için yaklaşık 5 aydır kutusu içinde yatıyor. Umarım ihtiyacı olana gider. Sorusu olan mesaj yada telefon yolu ile dilediği zaman iletişime geçebilir. Ümraniye'de ikamet ediyorum, ofis taksimde İstanbul içi elden teslim tercih ediyorum. Fiyatı öldürmeden sembolik bir pazarlık yapabilirim. Şimdiden alıcısına hayırlı olsun.

Silinebilir

[simage][/simage]

Silinebilir

Silinebilir

Silinebilir

Silinebilir

Silinebilir

Silinebilir

Silinebilir

Silinebilir

Silinebilir

Silinebilir

Silinebilir

Silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakkopowa -- 7 Temmuz 2019; 16:7:28 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Forum dışı satıldı, silinebilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.