Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 21 Mart 2019; 21:41:27 >

• Merhaba,
    WT48Y860TR modelinden bir bayinin elinde 10 adet zam gelmeden önce aldığı mal yoktur, hevesinizi kırmak gibi olmasın fakat bu modelden bulamazsınız o şekilde :)
    Şuan güncel bayide nakit olarak duyacağınız fiyat: 5.500,00 Tl, bayinin alış fiyatı da 4.827,00 Tl dir.

Kast ettiğiniz şey proje alımı ise o zaman da en az 30 adete proje fiyatı veriyor BSH, kalan 20 adeti ne yapacak bayi, 2.si tüm ürünlerin tek bir binaya teslimatı halinde projeye giriyor ayrı ayrı adreslere de yollayamazlar açıkcası.

Son olarak önerim; WT45W562TR modeline bakmanız. arada nakitte 700 tl gibi bir fark ödeyeceğiniz model A+++ fakat o tek artısının size 700 tl yi sağlaması ömrünü alır =)

Havale ile Ankara teslim fiyatlar (veya herhangi bir şehir)
    WT48Y860TR 5200
    WT45W562TR 4500
  • shopsiemens S kullanıcısına yanıt
    bu modeli WT48Y860TR 5200 tl tek kişi olarak istediğim bayiden alırım ankarada hepsi sinek avlıyor yok bayi şu kadara alıyor hikayelerini geçin ayda 100 tane beyaz eşyayı satamıyor

sizi dediğiniz gibi olsa
    bayi alışı : 4827 tl diyelim
    satışı : 5200 tl
    kar : 373 tl
    373 tl x 100 tane = 37300 tl eder (Yüklü miktarda zarar) Birde 100 tane satamadığını düşün Türkiyedeki %95 bayilerin hepsi kapanır

Bir ürün en az 3 te 1 veya 4 te 1 fiyatına üretilir bunun dışında her türlü zarar

bayi dediğiniz fiyata her ay zarar eder (avm de 20 - 25 bin kira olsa + spotaj + kdv + geçici vergi + elektrik + doğalgaz + su + yemek + patron dahil 5 kişi asgari ücret gösterse her ay yüklü mevla içeri girer kimse kimseyi kandıramaz herkes neyin ne olduğunu biliyor)

8000 tl lik tvyi 5500 tl aldığımızda yok o fiyata satamazlar bana gelişi 5800 tl dedi 4800 tl ye alan da oldu

Sizin Siemens WT7XH990TR 5200 tl ye bir arkadaşa sattığınızı biliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 5 Mart 2019; 17:11:2 >

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Öncelikle size merhaba diyerek konuya girdim saldırır gibi giriş yapmışsınız hocam, kimseye hikaye anlatmıyorum siz bir iddada bulunmuşsunuz ben de bunun olamayacağını size söyledim bu kadar. ben de bir bayiyim bunu da biliyorsunuz sanırım =)))

Adam malı 12. ayda bu kadar adet alıp köşeye attıysa ki uç nokta ürünlerde salak olması lazım böyle bişey yapması için siz ancak ozmn daha düşük fiyata verebilir.

Bu bayi bundan 100 tane satsa Türkiye'de efsana olur, almadığı malı satamadığında neyin zararından bahsediyoruz???

AVM'deki bir bayiye, marka zaten ayrıca kira ve eleman maaşı desteği verir o dediğiniz öyle olmuyor hocam detaylarını bilmediğiniz bir şeye kendinizce yorum yapıyorsunuz da İzmir Agora'da 50.000 Tl dükkan kirası var =) bu adam o kirayı sattığı mallardan elde etmeye kalksa alacak o kadar kişiyi nereden bulacak; artık herkesin elinde telefon ve fiyat araştırıyor.

Neyse ben size olamayacağını söyledim, olursa güzel tabi. Ama boşa ümit bağlayıp da insanları da arkanızdan sürüklemeyin. Önce gidin bir bayiye 10 tane alacağım diyerek bir teklif alın, diyinki x bayiden teklif aldım evet oluyor arkadaşlar hadi alalım...

Ortada bir teklif yok, siz diyorsunuz ki alırım yaparım verirler. Adamın elinde o maldan eski maliyetle alınmış stoklu varsa verebilir, yoksa yukarıda yazdığım baki.
    Amacım tartışmak falan değil; benim işim bu dürüstçe söylediğim için bazı şeyleri iş yapabiliyorum zaten. Alışık değilsiniz tabi biz satıcının doğru söylemesine hocam size kızmıyorum sakın yanlış anlamayın beni de.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shopsiemens -- 6 Mart 2019; 9:11:33 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.