Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o1adana01 -- 12 Mart 2018; 16:59:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bitcoin düştü hocam ondandır :)
  • Benim şansıma heralde hocam

Bu arada istanbuldan aracı ayarladım İstanbul'daki ler alabilir ama ona da biraz para vermem gerekir zam yapmiyorum ama ondan dolayı fiyatta indirim yapamam

• o1adana01 O kullanıcısına yanıt
    Hocam neden uğraşıyosun ki aracıya para vermek ile. Rica et forumdaki referanslı bir arkadaştan emin ol seve seve yardım ederler.
  • Valla satilsin diye her türlü kolaylığı sağlamaya çalışıyorum ama maalesef kimsenin umurunda değil heralde az kaldı zaten ilanı çekmeme

• Hocam 3000'e sıfır 1070 satsan atlarlar ama 3100'e 1080 olunca ıh. 3300'den satıyordum evga 1080 sc artık sıkıldım. Çektim ilandan ve açtım kendim kullandım. Tavsiye ederim. Bütün piyasaya okkali bir küfür et ve kutuyu aç. O yeni baskı devre kokusunu içine çek. Hayat bu.İşte bu.
  • Haklısın hocam az kaldı zaten şu hafta sonuda geçsin öyle yapacam heralde

• aç kendin kullan hocam artık şunu bu fayattan alan olmaz sıfır fiyati black friday de hepsiburadan da 2000 tl idi 24 kasım da bizde bekleriz ancak piyasa düzelsin die mındar ettiler iki oyun zevkimiz vardı
  • Öyle yapacağım da zaten en son merak ettim hocam bu fiyattan alan olmaz demişsiniz hangi fiyattan alan olur ??? Yani piyasa belli ürün belli ben anlamadım

• 1070 1080 e göre daha iyi çünkü mining için. 1080 eth kazamıyor hocam. 1080ti olsa ayrı. Yani miningciler için çok tercih edilen bir kart değil maalesef o yüzden satamıyorsunuz. Ayrıca msı armor pek tercih edilen bir model değil ısınma sorunu oluyor fanları gaming x kadar kaliteli değil o model de pek tercih edilmiyor. Oyunculara satabilirsiniz o kartı kolay kolay mining yapan biri o parayı vermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canavarcafer -- 17 Şubat 2018; 21:0:42 >
  • Hergün 10 defa girip iç çekerek ilanınıza bakıyorum hocam hayırlı satışlar

• Allah razı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: _İZ BIRAKAN_

Hergün 10 defa girip iç çekerek ilanınıza bakıyorum hocam hayırlı satışlar

Çok ta iç cekmenize gerek yok hocam soran arkadaş var ama önce kargo sonra havale dediği için tereddüt ediyorum.

• Bende de öyle bir durum referansınız olmayınca çekiniyorum ama 3000 tl de bi karta vermekte istemiyorum açıkcası yaklaşık 1 mamaşıma denk geliyor

• Vallahi referansin bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum.Sonucta referans demek kefil demek değil ama burada o muameleyi görüyor heralde bundan sonra yaptığım her alışverişte referans isteyeceğim bende

• Aslında referansı yüksek olupta neler neler yapanlarıda gördük ama.yinede referanssız olmuyor dün dolandırıldı birisi yine forumda hemde polisi dolandırdı adam referansızdı

• quote:

Orijinalden alıntı: _İZ BIRAKAN_

Aslında referansı yüksek olupta neler neler yapanlarıda gördük ama.yinede referanssız olmuyor dün dolandırıldı birisi yine forumda hemde polisi dolandırdı adam referansızdı

Ya arkadaş anlamıyorum ne cesaret varmış ya polisi dolandırmak ne demek ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.