Şimdi Ara

silinebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
2
Favori
2.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pitlord

fiyatlar bomba al 2 sene kullan nasıl olsa 2 sene sonra dolar artacak aldığın fiyata sat :) nede olsa burası Türkiye

burası ağlama topiğimi anlamadım. fiyat artışlarının şuçlusu ben miyim yoksa faizi düşürerek enflasyonu düşüreceğini sanan asrın ekonomistleri mi.

ayrıca beni kardaymışım gibi bir hava yaratıyorsunuz. kar da filan da değilim.

aynı mantık 500 küsür dolara ekran kartı almayıp parayı bir kenara atsam kurdan en az 500 tl karım olurdu. bugün o 500 tl ile bir tane 1050ti alabilirdim ekstradan. kalan parayla da yine ikinci el 980 ti alabilirdim. kartı 1.5 sene önce alıp kasaya takmanın bedelini ödedimiş oldum bir tane 1050ti parası ile.
  • Piyasayı ne satan nede ölücüler belirler sadece alıcılar belirler bakalım kaçtan alıcı bulacaksın .
  • bence kartın fiyatı gayet normal. eski kur ile filan karsılastırmalar cok geyik olmus.. bu forumda herkes ne nekadar ediyor bunu cok iyi biliyor. kart fiyatlarından ciddi bir artıs oldugu zaten onceden biliniyor. bu adam extra bir fiyat yazmamıs fiyat gayet bence normal. suları bulandırmak hos değil. acil ihtiyacı olan 1000 lirayada kart satar. sonra onu ornek gösterip sen cok demissin burda 1000 liraya kartlar satıldı derler. bence düsündugunuz fiyatları arkadasa özelden belirtmenizdir.zaten size olumlu yada olumsuz cevap verecektir.. hayırlı satıslar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djtato

bence kartın fiyatı gayet normal. eski kur ile filan karsılastırmalar cok geyik olmus.. bu forumda herkes ne nekadar ediyor bunu cok iyi biliyor. kart fiyatlarından ciddi bir artıs oldugu zaten onceden biliniyor. bu adam extra bir fiyat yazmamıs fiyat gayet bence normal. suları bulandırmak hos değil. acil ihtiyacı olan 1000 lirayada kart satar. sonra onu ornek gösterip sen cok demissin burda 1000 liraya kartlar satıldı derler. bence düsündugunuz fiyatları arkadasa özelden belirtmenizdir.zaten size olumlu yada olumsuz cevap verecektir.. hayırlı satıslar.

bu başlıkta mantıklı bir yorum görmek güzel, teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlan güzel. satıcı en iyi şekilde açıklamış.
    bu ,ilan açıldığından berı takıpteym.
    1 pm ve teklıf sundum.
    2 cı Pm mıde bu gece attım.
    gerı donersenız olumlu yada olumsuz sevınırım.
    iyi satışlar dilerim.
  • bende ciddi alıcıyım bu karta ödemelerimi bekliyorum.
  • 1070 ve 980ti hakkında yaklaşık aynı performansı alırsınız. %2-4 arası 1070 total performansta ağır basar. Oyunlarda CSgo BF4 Lol %3-5 fps farkı ile 980ti bir tık önde olur. Onun haricinde ikiside güzel kart. Fiyat 1400-1500 civarı zaten bu kart için makul. Bunu tercih etmeyen gider yine 1400-1500 civarı 1070 alır. Hayırlı satışlar kardeşim güzel kart. Alan arkadaşada hayırlı olsun.
  • Bu kartın doğru dürüst bir fotoğrafı yok mu?
    Karanlıkta sadece üst kenarları çekilmiş..
    Sırf koyduğun fotoğraf tarzından dolayı almak istemez insanlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: _NorthWind_

Bu kartın doğru dürüst bir fotoğrafı yok mu?
    Karanlıkta sadece üst kenarları çekilmiş..
    Sırf koyduğun fotoğraf tarzından dolayı almak istemez insanlar....

evet pc üzerinde kart kendini göstermiyor ama ben de sök tak yapmak istemedim. daha açık bu var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • silinebilirsilinebilir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.