Şimdi Ara

silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scandinavia -- 21 Ocak 2017; 23:10:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kardeşim aynı bilgisayar şu anda kucağımda sana ondan yazıyorum gta5 yüksek grafik ayarlarında taş gibi kaldıryor tek bir sorunu var fan sesini fazlasıyla duyuyorsun oyun oynamak için alıyorsan gönül rahatlığıyla al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulaş158

kardeşim aynı bilgisayar şu anda kucağımda sana ondan yazıyorum gta5 yüksek grafik ayarlarında taş gibi kaldıryor tek bir sorunu var fan sesini fazlasıyla duyuyorsun oyun oynamak için alıyorsan gönül rahatlığıyla al

Başka oyunlarda durumlar nasıl hocam?

Bir de çok ısınıyor mu?

• Scandinavia kullanıcısına yanıt
    farcry4 ,pes 2017 .battlefield 1 bunlarda hiç bir problemim yok zaten bunları oynuyorum sana tavsiyem aldığın gün W10 yükseltmen W8.1 geliyo çok dandik çok olmasada ısınıyor kardeşim
  • Dostum Toshiba'yı ben de çok severim, normal koşullarda fena sayılmaz derdim ancak Toshiba bilgisayar sektöründen çekilme kararı aldı. Her ne kadar satılmış olan bilgisayarlara destek vereceğini söylese de bu eskisi kadar sağlıklı olmayacağını gösterir.

Güzelim Toshiba bilgisayar sektöründen çıktığı için diğer markaların farklı modellerine gözatmanı öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDenier

Dostum Toshiba'yı ben de çok severim, normal koşullarda fena sayılmaz derdim ancak Toshiba bilgisayar sektöründen çekilme kararı aldı. Her ne kadar satılmış olan bilgisayarlara destek vereceğini söylese de bu eskisi kadar sağlıklı olmayacağını gösterir.

Güzelim Toshiba bilgisayar sektöründen çıktığı için diğer markaların farklı modellerine gözatmanı öneririm.

hocam cevabın için teşekkür ederim. başka bir notebook gelicek artık. bunu değiştirdik.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.