Şimdi Ara

Silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
65
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hagvild -- 26 Ağustos 2016; 21:39:40 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Bataryayi alip bosalma sorunu yasamayan olmaz ya. O batarya tak tele muhakkak bosalacak yani :))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tulgacan

Bataryayi alip bosalma sorunu yasamayan olmaz ya. O batarya tak tele muhakkak bosalacak yani :))

Hocam siz yapmayın bare :) Adam sıfır ürün satıyor alıyoruz bataryayı, şarj %100 deyken 5 dk sonra %50, 7 dk sonra %10 da, bu boşalmak değilde nedir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hagvild -- 26 Ağustos 2016; 15:48:03 >

• Sıfır batarya alirken pakette varsa tarihe bakmak daha iyi olur ama eski bataryada kesin ölü olacak demek değildir. Eminonunde Altinhan var Lidergsm var oraya git derdini anlatben uygun fiyata dermanin olurlar. Ben suan discovery 1 ile 3 batarya kullaniyorum soketim caliatigi halde asla sarja takmam yedek batarya sarj cihazi ile doldururum teldeki bittigi anda hemen yeni bataryayi takip yoluma devam ederim. Bir gun sarj bitti sarjsiz kaldim derdim olmadi, 2 bataryam surekli dolu, 2 si orjinal Gm birisi gionee yazanda, cok yogun kullandigim icin sabah taktigimi buyuk ihtimal 3 gibi degistiriyorum. Normaldir elden dusmuyorki cihaz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Tulgacan

Sıfır batarya alirken pakette varsa tarihe bakmak daha iyi olur ama eski bataryada kesin ölü olacak demek değildir. Eminonunde Altinhan var Lidergsm var oraya git derdini anlatben uygun fiyata dermanin olurlar. Ben suan discovery 1 ile 3 batarya kullaniyorum soketim caliatigi halde asla sarja takmam yedek batarya sarj cihazi ile doldururum teldeki bittigi anda hemen yeni bataryayi takip yoluma devam ederim. Bir gun sarj bitti sarjsiz kaldim derdim olmadi, 2 bataryam surekli dolu, 2 si orjinal Gm birisi gionee yazanda, cok yogun kullandigim icin sabah taktigimi buyuk ihtimal 3 gibi degistiriyorum. Normaldir elden dusmuyorki cihaz :)

Ahh ah ne zaman aşılcak şu şarj problemi :)

Teşekkür ederim hocam yerler için şuan değerlendirme aşamasındayım iki-üç kişi mesaj attı bekliyorum, dediğiniz yerlerede bakarım muhakkak. :)

• Aslında şarj problemini aşan 5000-6000amper li telefonlar var lakin tabi suan eldeki imkanlara bakmak gerekiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.