Şimdi Ara

silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

tek konudan takip için benzer sayfalar silinmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi giftajans -- 25 Nisan 2016; 21:18:44 >

• Sorular oldukça güzel, açıkçası tekrarlanan soru görmedim.
    İlk 13 soruya kadar geldim puanım 1300 sıralamam 23 .
    1300 ü geçemediğimde puanım artmıyor, android tabanlı bir yazılım olduğundan hile olmaz biliyorum.
    Gerçekten Hediye vereceklermi bakalım.Eğer dedikleri gibi her ay 500 kişiye hediye verirlerse bu yarışma çok tutulur.İş yerinde bile rekabet oluşturdu.
    Ben 1300 yapana kadar her gün en az 20 defa oynuyorum desem yalan söylememiş olurum.
    Genel kültürümü geliştiriyorum, inanıyorum yakında 1.liğe kadar çıkacağım.
    Alman ceptelefonu markasının giftajans a böyle bir uygulama yaptırarak hediye verdirtmesi süper olmuş.Hediyeler etkili olacaktır.Benim mp3 garanti ama hedefim 1.lik kork benden 1. VEZİROĞLU :-)
  • Hile olduğu aşikar. Bakın şimdi oyun içinde maxsimum 2500puan alınabiliyor 30 puanda paylaşım ile alırsak 2530 hadi diyelim mail ile davette aldık kişi başı 2 puanda o 2532 olsun. GÜNCEL LİSTEDE 3000 PUANLA BİRİNCİLİKTE OLAN ŞAHIS İÇİN MANTIKLI HESAPLAMA YAPALIM 3000-2530=470 Şimdi mail ile 235 kişi ekleyecekci bu şahıs 2puandan * 235 =470 olsun oyunda zaten toplasan 500 kişi yok şuanda. O zaman 235 ini birinci kişimi ekledi. İlgili GİFT AJANS HESAP VER OXİRON REKLAM YAPALIM DERKEN İTİBAR KAYBETMEYİN...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.