Şimdi Ara

silindi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
3.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: celciuss1453

quote:

Orijinalden alıntı: erntrkmen

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Scania serisi.

Nedenini çok fazla . Sana şöyle diyim rampa çıkarken motor gücü yüksek oldugu için rahat inerken rötarder oldugu için rahat konfor süper asalet var daha ne istiyosun ki :) 2 tane dezavantajı var 1) Yakıtı fazla (bence motor gücüne kıyaslarsak fazla değil) 2) önden kırkayak oldugu için 120 nin üstüne cıkınca direksiyonu sıkı tutman gerekiyor ayrıca sormak istediğin bir konu varsa cevaplayabiliirim.

Modellerini Alabilirmiyim?

ben g420 ye biniyorum 2012.

r ler de fena değil ama diger arkadaşlardan duyduguma göre r kabin daha yüksek oluyor dışarıdan g ye göre daha güzel gözüküyor ama virajlara giriyoken sıkıntı cıkarıyor diyorlar ben g420 yle viraja cok rahat giriyorum.Bu arada eger 0 düşünüyosan 400-440 modelleri cıktı.440 lar otomatik olması gerekiyor.Bence 400 lük düz vites al daha iyi yada 2012-2013 g420 al temiiznden kafan rahat bin.Yorumlara baktıgıma göre axor önermişler.Axor 3240 güzel araçtır.Fakat parçaları uzun ömürlü değil benim araç 170 binde daha balata degiştirmedim.Axorcu bi arkadaş var arabası 120 binde 2 defa balata değiştirdi.Yalnız şunuda belirtmekte fayda var axor un parçarı ucuzdur scania nın pahalıdır ama kalitelidir o kadar parayı gözden cıkardıysan al bi scania rahat kafayla bin.Başka sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Mesela Axorunki Kaç Scanianınki Kaç Bilmiyorum Aklım Takıldı...

Fiyat mı ?

Evet.

ben 2012 de 0 aldım . 248 milyar a kupayı aldım.

axor da tahminin 200-220 civarıdır kupa.

Kupa 248 Milyarmı! 248 Liramı Milyarmı Arabamı Alıyon Kupamı?

:) işte kasasız çıplak araç 248

Ah.. Onun 13-14 Milyarda Kasası Var 262 Milyar Ah Kaç Yıl Senetle Alıcamda...

o kadar para veremezsen cargolara bmc lere bak kardeş ne diyeyim

O Paranın Yarısına Cargo 2520 Alırım Babamda Var Dayarım Döşerim O Araba Scaniadan Kral Olur.

haaa şimdi orda dur.''Dayarım döşerim scania dan kral olur'' yazmıssın. Cargoyla ki bu 2520 :) scania yı kıyaslıyosan dicek bişey bulamıyorum bu arada scania ya hiç binmediğin belli

Binmedim. Cargo'ya Bindim Ama İyi Araba Ama Scaniadan Kral Olurda Abartmışım Ama Gerçekten Scania Asaletli Araba.

• quote:

Orijinalden alıntı: rorita

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Scania serisi.

Nedenini çok fazla . Sana şöyle diyim rampa çıkarken motor gücü yüksek oldugu için rahat inerken rötarder oldugu için rahat konfor süper asalet var daha ne istiyosun ki :) 2 tane dezavantajı var 1) Yakıtı fazla (bence motor gücüne kıyaslarsak fazla değil) 2) önden kırkayak oldugu için 120 nin üstüne cıkınca direksiyonu sıkı tutman gerekiyor ayrıca sormak istediğin bir konu varsa cevaplayabiliirim.

Modellerini Alabilirmiyim?

ben g420 ye biniyorum 2012.

r ler de fena değil ama diger arkadaşlardan duyduguma göre r kabin daha yüksek oluyor dışarıdan g ye göre daha güzel gözüküyor ama virajlara giriyoken sıkıntı cıkarıyor diyorlar ben g420 yle viraja cok rahat giriyorum.Bu arada eger 0 düşünüyosan 400-440 modelleri cıktı.440 lar otomatik olması gerekiyor.Bence 400 lük düz vites al daha iyi yada 2012-2013 g420 al temiiznden kafan rahat bin.Yorumlara baktıgıma göre axor önermişler.Axor 3240 güzel araçtır.Fakat parçaları uzun ömürlü değil benim araç 170 binde daha balata degiştirmedim.Axorcu bi arkadaş var arabası 120 binde 2 defa balata değiştirdi.Yalnız şunuda belirtmekte fayda var axor un parçarı ucuzdur scania nın pahalıdır ama kalitelidir o kadar parayı gözden cıkardıysan al bi scania rahat kafayla bin.Başka sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Mesela Axorunki Kaç Scanianınki Kaç Bilmiyorum Aklım Takıldı...

Fiyat mı ?

Evet.

ben 2012 de 0 aldım . 248 milyar a kupayı aldım.

axor da tahminin 200-220 civarıdır kupa.

Kupa 248 Milyarmı! 248 Liramı Milyarmı Arabamı Alıyon Kupamı?

:) işte kasasız çıplak araç 248

Ah.. Onun 13-14 Milyarda Kasası Var 262 Milyar Ah Kaç Yıl Senetle Alıcamda...

o kadar para veremezsen cargolara bmc lere bak kardeş ne diyeyim

O Paranın Yarısına Cargo 2520 Alırım Babamda Var Dayarım Döşerim O Araba Scaniadan Kral Olur.

haaa şimdi orda dur.''Dayarım döşerim scania dan kral olur'' yazmıssın. Cargoyla ki bu 2520 :) scania yı kıyaslıyosan dicek bişey bulamıyorum bu arada scania ya hiç binmediğin belli

Bence de scaniada bir asalet var mesela yolda aval aval bakıyorum ben benim gibi olan çok insan vardır eminim

Yani :)

• Doğru
  • quote:

Doğru

Gerçekten ha geçen yolda bi streamline gördüm e5te bakıp kaldım 480 isi truncu tam bi servet bunların türkiyeye geldigini bile bilmiyodum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stadhouder -- 22 Nisan 2014; 22:28:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rorita

quote:

Doğru

Gerçekten ha geçen yolda bi streamline gördüm e5te bakıp kaldım 480 isi truncu tam bi servet bunların türkiyeye geldigini bile bilmiyodum

Gerçekten Bakarken Hayran Kalıyorum
  • scania kadarı yoktur arkadaşlara katılıyorum ama dedikleri gibi para kazanmak istersen mercedese bak ondada 3240 tavsiyemdir 3228 alanlar sadece tonaz farkından 3228 alıyor 3240 ile3228 arasında 1 ton çivarında tonaz farkı var takacagın kasaya göre 3 aşagı 5yukarı 22 ton ve üstü atabilirsin 3228 e ama rampada 3240 kadar rahat gidemezsin bilgin olsun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.