Şimdi Ara

Silindi=)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [TAB]ip -- 19 Eylül 2010; 19:55:04 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: ScORphY

Cevaplandı

• çekilişden çıktı diyorsun da, sanalpazar dan sana özel indirimle 49 liraya almış olmayasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gök-han

çekilişden çıktı diyorsun da, sanalpazar dan sana özel indirimle 49 liraya almış olmayasın?

49 liraya mı neredeymiş o Oradan alabilirsiniz hatta link koyun herkes alsın 10mpx kamera 49 lira güldürmeyin beni=)

• Arkadaşlar doğru söylemiş..Fakat çekilişten kazanmadığımı söyleyen insanlara şunu söylemek istiyorum..Birini yalanlamak bu kadar kolay olmamalı..Bu Tusdatanın çekilişiyle kazanıldı HP dizüstü kazananda var sanalpazar onu da veriyor mu..Hem nie o siteden alıp çekilişten kazandım diyeyim..Sevgili Whisky ben de katılayım demiş çekilişe ilk önce dershaneye 7.800 tl vermen gerekiyor bir de tıp öğrencisi olman.. Ağzımı bozmak ve hakaret etmek istemiyorum fakat emin olun ban yemek olmasaydı boş durmazdım

• quote:

Orijinalden alıntı: kutalmis

Arkadaşlar doğru söylemiş..Fakat çekilişten kazanmadığımı söyleyen insanlara şunu söylemek istiyorum..Birini yalanlamak bu kadar kolay olmamalı..Bu Tusdatanın çekilişiyle kazanıldı HP dizüstü kazananda var sanalpazar onu da veriyor mu..Hem nie o siteden alıp çekilişten kazandım diyeyim..Sevgili Whisky ben de katılayım demiş çekilişe ilk önce dershaneye 7.800 tl vermen gerekiyor bir de tıp öğrencisi olman.. Ağzımı bozmak ve hakaret etmek istemiyorum fakat emin olun ban yemek olmasaydı boş durmazdım

49 lira neredeymiş güldürmeyin beni diyorsun.

https://www.sanalpazar.com/kampanya1.php

ayrıca senin çekilişten kazandığına inanmadığımı nereden çıkardın? Sadece nereden kazandığını merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

quote:

Arkadaşlar doğru söylemiş..Fakat çekilişten kazanmadığımı söyleyen insanlara şunu söylemek istiyorum..Birini yalanlamak bu kadar kolay olmamalı..Bu Tusdatanın çekilişiyle kazanıldı HP dizüstü kazananda var sanalpazar onu da veriyor mu..Hem nie o siteden alıp çekilişten kazandım diyeyim..Sevgili Whisky ben de katılayım demiş çekilişe ilk önce dershaneye 7.800 tl vermen gerekiyor bir de tıp öğrencisi olman.. Ağzımı bozmak ve hakaret etmek istemiyorum fakat emin olun ban yemek olmasaydı boş durmazdım

ayrıca senin çekilişten kazandığına inanmadığımı nereden çıkardın? Sadece nereden kazandığını merak ettim.

Yahu yapma yazdığın bi önceki mesajı silmişsin..Nerde o çekiliş bende kazanayım demişsin..Bende sana nerde olduğunu söyledim..Gelip kayıt yaptırmak istersen dershaneme beklerim..100 milyona satıyorum,kutusunu bile açmadım..sıfırı en düşük 131 başka yerde..Neyse saygı çerçevesinde kapatmak istiyorum konuyu..İyi forumlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: «WhiSKy»

quote:

Yahu yapma yazdığın bi önceki mesajı silmişsin..Nerde o çekiliş bende kazanayım demişsin..Bende sana nerde olduğunu söyledim..Gelip kayıt yaptırmak istersen dershaneme beklerim..100 milyona satıyorum,kutusunu bile açmadım..sıfırı en düşük 131 başka yerde..Neyse saygı çerçevesinde kapatmak istiyorum konuyu..İyi forumlar

İlan başlığını değistirip sildiğin için yazdığım yazının gereksiz olduğunu düşünüp sildim. Tam olarak neredeymiş o bende kazanayım diye bir şey yazmadım. Her neyse ilan kapanmış zaten. Dershane devirlerini geçeli 12 yıl oldu sağol almiyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.