Şimdi Ara

Silahima Enchant Basamiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar daha once nasil yaptim hatirlamiyorum ama silahin parlamasi icin enchant almistim direkt sag tikladigimda 'weapon enchantment' listesine eklemisti.
    Simdi ise aldigim enchant'a sag tikladigimda hangi silaha basmak istiyorsun diye el ibaresi cikiyor.
    Daha once nasil oldu da bu listeye eklendi birisi aciklayabilir mi lutfen?

• simdi transmog npc ye git ordan silahina basabilirsin, artfact silahlara basamiyorsun sadece normal silahlata illusion basabilirsin. enchant ve illusion (renk, effect) ayri simdi.
  • gizmo_x kullanıcısına yanıt
    artfact olan silahim suan transmog edilmis durumda
    Transmog edilmis olan mevcut silah fiziksel olarak elimde olmamasina ragmen 4 5 ay kadar once enchat almistim sag tikladigim gibi transmog ekraninda enchant listesinde aktif oldu.

Yani fiziksel olarka elimde olmayan silaha efektli guzel bir enchant basmistim
    Sence sorun nerede?
  • İllusion enchantlardan bahsediyorsan onu artık transmogcudan yapıyorsun. Transmogcuya git silahının altında scroll işareti görürsün ona tıkla sahip oldugun illusion enchantları görürsün ordan seçip yapabilirsin. Kastettiğin bu ise tabiki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Goruldugu uzere 10 tanesi kullanilabilir durumda digerleri olmadigi icin pasif
    Artfact olan kilica bu kilici transmog ettim ve ilk siradaki efekt her nasil olduysa tam hatirlayamiyorum efekt bu listeye eklendi.
    Ve son ekledigim efekt'i diger bazi kiliclar icin de kullanabiliyorum
    Yani tek bir enchant tek bir kilica ait degildi en son

Silahima Enchant Basamiyorum
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.