Şimdi Ara

Siğil Tedavisi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
3
Favori
98.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, (Allah'ın izni ile)kesinlikle 3 günde sonuç alacağınızdan emin olduğum ve kendimin de 1,5 sene doktor tedavisi ile hiçbir sonuç alamadığım siğil tedavim için en kesin yöntem: SARIMSAK... Siğiller üzerine, özellikle de siğilin anası olan üzerine sarımsak sürün... İster ezip üzerine bağlayın, ister sarımsağı elinize alıp keserek sürekli siğil üzerine sürün... Hatta becerebilirseniz, siğile önce zarar verip kanatın ve sarımsağın içine daha kolay işlemesini sağlayın... Hayatım boyunca kurtulamayacağımdan emin olduğum siğilllerim üçüncü günde yok oldu bu yöntemle... Ne kadar ve ne sıklıkla diye sormayın, bilmiyorum. Ben sadece kullanıcılardan birisi idim ve ben TV seyrederken akşamları birkaç saat boyunca, birkaç dakika ara ile siğil üzerine ezilmiş sarımsak sürmüştüm. Ama devasa siğillerim üçüncü gün kalktığımda yok olmuştu.

Sadece "besemele" çekip sarımsağı sürün, hepsi bu kadar...

• Mutlaka dua edilmelidir ve duanın tesiri de vardır kuşkusuz ama bu konuda bir yandan dua ederken (sözlü dua) diğer taraftan da şifamızı talep etmeli ve aramalıyız ( fiili dua)

Bu arada siğil tedavisi konusunda aradığınız herşeyi bulabileceğiniz bir siteyi bildireyim.

Bu sitede özellikle bitkisel siğil tedavisi ile ilgili blogda çarpıcı bilgiler yer alıyor.

Dilerseniz bir göz atın >> SiğillerinTedavisi.Com için tıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisever -- 30 Mayıs 2013; 16:23:54 >

• selam arkadaşlar;

Siğilleriniz,benleriniz ve et benlerinizden utanıyormusunuz?Kendim bizzat kullandım.Beğenmezseniz geri iade yapabilirsiniz.Bahsettiğim şey kesinlikle bir ilaç,bir doktor reçetesi vb. değildir.Bahsettiğim şey sadece bir kitaptır ve içinde siğillerinize şifa olan meyve sebze vs. yazıyor.Bi göz atın derim kaybedecek bişeyiniz yok.Buradan bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackman12 -- 23 Temmuz 2012; 16:35:06 >
  • bende siğillerden çok çekiyorum sağ elimin üstünde 2 parmaımdaydı baş parmağımada attı birçok kez okuttum, incir sütü sürdüm geçmedi 4-5 ay önce dondurma yöntemini denedim 2 seans gittim fayda etmeyince bıraktım ama bıraktıktan sonra birden çok çoğaldı şimdi tekrar doktora gittim doktor seansları yarına kesmemelisin dedi 4-5 seansda geçer dedi inşallah geçer geçmesini çok istiyorum el sıkışmaktan bile utanıyorum
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaos25 -- 16 Aralık 2015; 21:23:08 >
  • Siğillerden kurtulmanın yöntemi kesinlikle doğadadır. Siğillerin türüne göre siğil tedavi yöntemleri değişmektedir. Yaptığım araştırmalar sonucunda bir çok kişi siğil tedavi yöntemleri sayesinde siğillerinden kurtulmuştur. İsterseniz sizde bir göz atıp araştırmasını yapabilirsiniz.
  • Diğer Siğil konusuna da aynısını yazdım buraya da yazmak istedim

Herkeze çok geçmiş olsun benimde parmağımda siğil vardı bi ilaç kullandım 1-2 aya geçti ama 1 buçuk yıl sonra siğil tekrar çıktı aynı yerde yanında biraz.Çok büyük değillerse eczanede 5 tl ye satılan ilacı tavsiye ederim 1-2 aya geçiriyo ama sonra tekrarlıyo maalesef bitkisel yollarla bi çözüm ararsanız bir daha tekrarlamamasını isterseniz burasını incelemenizi tavsiye ederim.

Siğil Nasıl Geçer

Herkeze acil şifalar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AyhanBoz -- 29 Eylül 2013; 14:21:21 >
  • merhaba arkadaşlar genital siğil yani hpv virüsü için kesin çözüm tedavisini buldum ben kullandım çok şükür kurtuldum belki genital siğil den kurtulmak isteyenlere yardımcı olabilirim düşüncesi ile yazmak istedim googlede doğal tedavi uzmanı mehmet özkan yazarsanız tedavi eden uzmana ulaşabilirsiniz 15 günde kurtuldum tahlil yaptırdım temiz çıktı aşı oldum tekrar bulaşmaması için inşallah yardımcı olabildim selamlar
  • Siğillerinizden artık tamamen sonsuza kadar kurtulabileceksiniz. Buradan siğil tedavis için yardım alabilirsiniz.
  • kendi yöntemimi kaleme aldım kesin çözüm 5-6 kişi üzerinde olumlu sonuç aldım.
    http://sigilin-dogal-ilaci.blogspot.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayarcini

kendi yöntemimi kaleme aldım kesin çözüm 5-6 kişi üzerinde olumlu sonuç aldım.
    http://sigilin-dogal-ilaci.blogspot.com/

Merhabalar,
    Siğil olayı benim de başımdan geçti. İncir sütü öneren arkadaşa katılıyorum. Annem sürmemi önerdi ancak ben doktorun önerdiği asidi sürerek geçirmeye çalıştım ama sonuç alamadım. Hatta asidi sürerken küçük parmağımdaki siğilin etrafına kaçırdığımdan deride yanmalar oldu. Son hadde de annemin dediğini yapmaya karar verdim. Baharda incir yaprağı veya henüz olgunlaşmamış incir meyvesinin kopardığınıda bir kaç damla incir sütünün aktığını göreceksiniz. Bu sütü günce bir, iki günde bir olmak üzere siğilin üzerine damlatın ve mümkün mertebe uzun süre bekleyin. Benim durumumda ne zaman kaybolduğunu anımsamıyorum bile. Bir hafta olabilir veya daha kısa

Bilginize

• bu konuda wartner siğil ilacı'nı önerebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blazeirs -- 9 Eylül 2013; 10:15:12 >
  • siğillere son diye bir kitap var belki işine yarayabilirhttp://ekgelirimkani.org/sigillerden-kurtulmak-icin-dogal-tedavi-yontemi/
  • Siğiller için hazırlanmış bitkisel yolları anlatan bir kitap var kesin yardımı olacaktır bir derim BURADAN BAKABİLİRSİN
  • Kesin sonuç veren bu ürünü kullanabilirsiniz. Ürünün adı Histofreezerwww.sigililacihistofreezercryo.com adresinden alınabiliyor.
  • Rabbim hepinize şifa versin inşallah. Ben incir ağacında bulmuştum şifamı inşallah sizlerde bulursunuz.
  • Kesin bir tedavi yöntemini vereceğim. Forumu baştan sona kadar okumadım. Belki benim yöntemimi yazanlarda olmuştur.

Öncelikle temiz bir A4 kağıdına zeytin yağının sürerek şeffaf hale getitiyorsunuz.
    3-4 diş sarımsağı kabuklarından soyuyorsunuz.
    Bu sarımsakları z.yağlı kağıda koyup sarıyorsunuz.
    Sonra kağıdı yakıyorsunuz.
    Sarımsaklar çok hafif pişecek.Kağıt kül olduktan sonra sarımsakları çıkartıyorsunuz. sarımsakları küllerden arındırın.
    Sarımsakları ezip siğilin olduğu yere koyup bezle bağlıyorsunuz.
    1 GÜN İÇİNDE DEVASA SİĞİLLERİN KAYBOLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ.
    NOT: Çok kaşıntı yapacak 1 gün sabredin. Siğili olan bütün arkadaşlarımı böyle tedavi ettik.
    Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musty_braves -- 17 Kasım 2013; 12:48:22 >
  • arkadaşlara katılayorum siğillere en iyi çözüm incir sütü dür.. bendede 3-4 tane ellerimde vardı incir sütünü sürdüm hepsi geçti..
  • osmanli18 O kullanıcısına yanıt
    selam benım de elımde 7 tane sıgıl var bende eczaneden dedıgın ılacı aldım ve surdum ışe yarıyor ama sorun su etrafına da degdı ve cok kotu yaktı sende de aynı sorun oldu mu napmam gerekıyor yardım lutfen
  • mstf96 M kullanıcısına yanıt
    quote:

Verrutol'ün siğil etrafındaki normal deri ile temasından sakınılmalıdır. Kullanım süresi içinde aşırı irritasyon görülürse kullanıma ara verip doktora başvurulmalıdır.

Prospektüsü okuyun ve irritasyon fazlaysa bir cildiye hekimine görünün.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.