Şimdi Ara

şifreli yayınları bedava izleme bi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşım eve gelen arkadasım uydu alıcımızda usb oldugunu ve biss fln girip bedava kanallar izleyebileceğimi söyledi bu konuda daha fazla bilgi verebilecek arkadaşlar lütfen yarım uydu alıcımı skytech 12010 hd uydu alıcısı acill yardım saolun şimdiden

• sera444 kullanıcısına yanıt
    Bedava izleyebileceğiniz kanallar zaten normalde bedava izlenebilen yani ulusal kanallar. Uluslararası yayın anlaşmaları gereği maç zamanları şifreye girmek zorundalar. biss şifresi de bu zorunluluğu karşılayan basit bir sistem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

Bedava izleyebileceğiniz kanallar zaten normalde bedava izlenebilen yani ulusal kanallar. Uluslararası yayın anlaşmaları gereği maç zamanları şifreye girmek zorundalar. biss şifresi de bu zorunluluğu karşılayan basit bir sistem.

serverler fln varmış herahalde flashdn yüklüyorumuşuz internete bağlıyormusuz
    bunun için usb değil ethernet girişi olması lazım. usb ile sadece login bilgilerini yüklersiniz. serverlar ücretlidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Boone

bunun için usb değil ethernet girişi olması lazım. usb ile sadece login bilgilerini yüklersiniz. serverlar ücretlidir.

bende internet girisi de var cihazımda free serverlar var ama giriş yapamıyorum neden acaba
    Üretici firmaya sormanız lazım.
  • free serverlar patlar yayınları garantisi yok o işin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.