Şimdi Ara

Şifreli Kanalları İzleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
2.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ucuz maliyetli en fazla 160TL ye kadar bir uydu alıcısı almayı planlıyorum fakat bu uydu alıcısında Da Vinci Learning Animal Planet ve Discovery Science gibi şifreli kanalları izlemek istiyorum

İnternetten araştırdığımda her türlü bu kanalların izlenildiğini fakat bu işlemlerin yapıldığı uydu alıcılarının (tavsiye edilenlerin) 300TL den başladığını gördüm pek çok alışveriş sitesinde şifreli kanalları açtığı söylenen uydu alıcıları çok makul fiyatlara satılıyor ayrıca 12 ay CCcam Server hediyesi olduğu yazıyor bunlar gerçekten açarmı ilerde sıkıntı çıkartırmı ?

Bana 160TL ye kadar mümkünse Linux tabanlı uydu alıcısı önerirseniz (tabii varsa) çok mutlu olurum

Daha önce hiç bu şekilde uyduya yazılım atma vb olaylarına girmedim bu konuda yardımcı olacak arkadaş varsa şimdiden teşekkürler

Biss Key CCcam Server vb nedir anlaşılır bir şekilde fazla detaya girmeden yazarmısınız

İyi formlar...

• tüksatta tek bir kanal çözemezsin .
    linux dreambox 500 clon 50 tl bulursu fakat sadece SD yayın açar kaldı ise .
    300 tl ikinci el enigma2 bulursun . alayı ekmeğini yemiştir . değmez .
    160 tl satılanların hiç birisi linux değil ama deneyim yaşamak için yeterli .
    televizyonun 100cm geçmiyorsa işe yarar .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.