Şimdi Ara

Şifre Değiştirmek isteyenler içeri !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bırakın şu oyunu ya Şire değiştirmek için çekilen ızdıraba bak . Sen yazıcaksın ama onlar cevap verecek mi bakalım
  • quote:

Orjinalden alıntı: IkabusI

Ya ben cafeden aldım yardımcı olurmusunuz ?? Cafeciye ne demem lazım _??

Clickandbuy üye adını isteyeceksin oda sana bir mail adresi verecek ve o mail adresini ticketta belirtilen yerlere yazacaksın Clickandbuy kullanıcı adı ve aktivasyon maili aynı şeydir sadece dediğimi alman yeterli olacaktır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _SoulGem_
    c&b sitesinden son aldıgın Premium ctrl v yap

c&b sitesi ne soyler misiniz ?www.knightonlineworld.com'dan mı ogreniyoz yardım pls ronark hack yedim
  • www.clickandbuy.com premiumu sana kim aldıysa on sor o bilir.
  • acil cvp pls bende değiştircemde bu emaile aktivasyon mesajı falan geliomu ben emailin şifresini unuttumm da ????
  • Kesn ler nasıl değiştiriyor ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ICrazyNovaI

acil cvp pls bende değiştircemde bu emaile aktivasyon mesajı falan geliomu ben emailin şifresini unuttumm da ????

Dostum şifreni bir mail şeklinde email adresine gönderiyorlar.
    şifreyi bulmalısın.
  • oldu sağol ama bulmam imkansız gibi bişey bu ticketta zaten yeni şifreyi yazıyoruz ya o emaile gelen mesajta bunu onaylıyomuyuz ben direk bu yeni şifre yazdığımla denesem yarın falan aktive mesajımı gelior yane emaile ?
  • Yararlı bilgi saol...
  • Soulgem bi soru sormuştumda ?

-
    - -
    - -
    - -
    - -
    ----- ----
    - -
    - -
    - -
    - -
  • Pek sanmam değiştireceklerini
  • ben 4 -5 tane pre aldım sade sonuncu ksn kod u var elimde deiştirebilrmiyim onla şifreyi çar hack yedi de :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheM

Kesn ler nasıl değiştiriyor ?

Dostum ben c&b ile aldığım için kendim yaklaşık 45 dakika uğraşarak bu ticket'e hazırladım Kesn hakkında bir bilgim yok Şifre % 100 c&b hesabı kullananlar için değişiyor zaten foruma sizlere yararlı olsun diye bu topici açtım.
  • Arkadaslar ben de 2 charın sifresini bu sekilde degistirdim.ANCAKKKK eger 1 den fazla premium aldıysanız yada soyle soyleyim.Char icin Power Up Store dan 1 den fazla kredi kartı ile alısveris yaptıysanız butun kartların bilgilerini vermeniz gerekmektedir.Yani mesela daha once bi kez pay-pal dan 1 kez de click and buy dan premium aldıysanız hem click and by id nizi (bu mail adresi deil 9 rakamlı bi sayıdır.mail adresi olmadan da degistiriyorlar ama siz yine de ayrıca mail adresini de yazın) ve paypal e mail adresi ile paypal da kullandıgınız kartın son 4 rakamını yazmanız gerekiyor.sadece click and buy bilgileri ile sifre degismiyor maalesef.Sırf bu yuzden 1 tane 71 lvl 1 tane de 63 lvl warrior un sifresini degistiremiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: San_Juan

Arkadaslar ben de 2 charın sifresini bu sekilde degistirdim.ANCAKKKK eger 1 den fazla premium aldıysanız yada soyle soyleyim.Char icin Power Up Store dan 1 den fazla kredi kartı ile alısveris yaptıysanız butun kartların bilgilerini vermeniz gerekmektedir.Yani mesela daha once bi kez pay-pal dan 1 kez de click and buy dan premium aldıysanız hem click and by id nizi (bu mail adresi deil 9 rakamlı bi sayıdır.mail adresi olmadan da degistiriyorlar ama siz yine de ayrıca mail adresini de yazın) ve paypal e mail adresi ile paypal da kullandıgınız kartın son 4 rakamını yazmanız gerekiyor.sadece click and buy bilgileri ile sifre degismiyor maalesef.Sırf bu yuzden 1 tane 71 lvl 1 tane de 63 lvl warrior un sifresini degistiremiyorum.

ona şöyle bir çözüm var kardeş.yeni bir üyelik alıyorsun herhangi bir kredi kartıyla
    daha sonra bu kartın bilgilerini gösterilen yerlere giriyorsun mailine zaten geliyor premium tarihi, Bilgileri,
    Fiyatı vs.vs..
    bunları yerli yerince yazarsan değişiyor şifren.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SoulGem_ -- 2 Mayıs 2007; 18:56:49 >

• quote:

Orjinalden alıntı: _SoulGem_

quote:

Orjinalden alıntı: San_Juan

Arkadaslar ben de 2 charın sifresini bu sekilde degistirdim.ANCAKKKK eger 1 den fazla premium aldıysanız yada soyle soyleyim.Char icin Power Up Store dan 1 den fazla kredi kartı ile alısveris yaptıysanız butun kartların bilgilerini vermeniz gerekmektedir.Yani mesela daha once bi kez pay-pal dan 1 kez de click and buy dan premium aldıysanız hem click and by id nizi (bu mail adresi deil 9 rakamlı bi sayıdır.mail adresi olmadan da degistiriyorlar ama siz yine de ayrıca mail adresini de yazın) ve paypal e mail adresi ile paypal da kullandıgınız kartın son 4 rakamını yazmanız gerekiyor.sadece click and buy bilgileri ile sifre degismiyor maalesef.Sırf bu yuzden 1 tane 71 lvl 1 tane de 63 lvl warrior un sifresini degistiremiyorum.

ona şöyle bir çözüm var kardeş.yeni bir üyelik alıyorsun herhangi bir kredi kartıyla
    daha sonra bu kartın bilgilerini gösterilen yerlere giriyorsun mailini zaten geliyor premium tarihi vs.vs..
    bunları yerli yerince yazarsan değişiyor şifren.

Anlatamadım galiba daha once biz cafeden premium almıstık 1 sene oldu nerdeyse cafe kapandı sahibini bulmak mumkun deil yani.pay-pal ile almıstı zamanında.O premiumu aldıgımız paypal e-mail adresi ve kredi kartının son 4 rakamını vermeden sifre degistirmiyorlar maalesef.Hele 71 lvl olan charı dusunun.Yaklasık 180 $ harcamıs arkdasım cogu cafeden yada baska ark.larından son 2 premium ve cash benm kartımdan ama sifre degistirmiyorlar eksi premiumların bilgileri olmadan.

• --------------------------------------------------------------------------------

S.a arkadaşlar söylediklerimi yerli yerince yaparsanız şifreniz 24 saat içinde değişiyor aynı yöntemle 2 charımın şifresinide değiştirdim..

I am …nick…. from ..server adı ... server. Here is the information you need. Account id …id yazılacak….. server ..server adı ....Last 4 digits of credit card …kredi kartı son 4 hane... clickandbuy id ....c&b id si..... my clickandbuy user name is …cb ye aktif oldugun mail adresi…..Secret question answer is …gizli soru cevabı...

I want to change my password and secret questions answer.My old password is …eski parola….My new password can be …yeni parola…..My new secret question's answer can be …yeni gizli soru…. .I want to change my informations this style.

a part of my click and buy account

Thank you for your relation.I am waiting your answer.ty now

bu hazırladıgım ornek deki gerekli boslukları kendi bilgilerinizle doldurup siteye log in olduktan sonra ''destekleme bileti gonder '' tıklıyoruz daha sonra da ''Submit ticket'' tıklıyoruz yeni açılan sayfada ''submit a ticket'' tıkladıktan sonra açılan sayfada Ticket type dan ''Account information chang'' tıklıyoruz daha sonra asagı dogru sırası ile ;
    character ismi,,
    char ın blundugu server adı,,,
    Password change tıklıyoruz,,
    premium aldıgımız hesabın hangisi oldugunu seçiyoruz C&B ya da KESN gibi,,
    PASSWORD CHANGE...

Artık hack'e önlem olarak şifre değişimi bu şekilde olacak sanırım.. _________________________________________________(cok boktan olur o zaman cunku pıreyı ıntcıye aldırıyoruz )_____________

• quote:

Orjinalden alıntı: nestor16

--------------------------------------------------------------------------------

S.a arkadaşlar söylediklerimi yerli yerince yaparsanız şifreniz 24 saat içinde değişiyor aynı yöntemle 2 charımın şifresinide değiştirdim..

I am …nick…. from ..server adı ... server. Here is the information you need. Account id …id yazılacak….. server ..server adı ....Last 4 digits of credit card …kredi kartı son 4 hane... clickandbuy id ....c&b id si..... my clickandbuy user name is …cb ye aktif oldugun mail adresi…..Secret question answer is …gizli soru cevabı...

I want to change my password and secret questions answer.My old password is …eski parola….My new password can be …yeni parola…..My new secret question's answer can be …yeni gizli soru…. .I want to change my informations this style.

a part of my click and buy account

Thank you for your relation.I am waiting your answer.ty now

bu hazırladıgım ornek deki gerekli boslukları kendi bilgilerinizle doldurup siteye log in olduktan sonra ''destekleme bileti gonder '' tıklıyoruz daha sonra da ''Submit ticket'' tıklıyoruz yeni açılan sayfada ''submit a ticket'' tıkladıktan sonra açılan sayfada Ticket type dan ''Account information chang'' tıklıyoruz daha sonra asagı dogru sırası ile ;
    character ismi,,
    char ın blundugu server adı,,,
    Password change tıklıyoruz,,
    premium aldıgımız hesabın hangisi oldugunu seçiyoruz C&B ya da KESN gibi,,
    PASSWORD CHANGE...

Artık hack'e önlem olarak şifre değişimi bu şekilde olacak sanırım.. _________________________________________________(cok boktan olur o zaman cunku pıreyı ıntcıye aldırıyoruz )_____________

intciden c&b hesabı kullanıcı adını alabilirsen hiçde B*k'dan olmaz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.