Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Sıfır Muvo2 4gb. ve Zoom Usb adsl modem

4
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Sıfır Muvo2 4gb. ve Zoom Usb adsl modem
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    92 Mesaj
    Katılım Zamanı
    31 Temmuz 2005

Durum
    Forumda değil

Henuz pakedi açılmamış kutusunda iki yıl garantili creative muvo2 4gb. satılıktır. 240ytl.

Zoom Adsl Usb modem. Yakın bir arkadaşım kullandı. 4 portlu aldığı için şu an boşta kutusu hariç tüm içeriği (kılavuz, cd, splitter) ve 1.5 sene garantisiyle. Fiyatı 60 ytl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canyol -- 25 Eylül 2005, 21:55:41 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

09 Mayıs 2005

selam
    muvo2 Ankarada izmir caddesinde sıfırı ve iki yıl garantilisi 220 ytl
    sadece örnek olsun diye verdim
    |
    |
    Msn : m.a.g@msn.com l-l=l-l Alış-Veriş Yaptıklarım l-l=l-l kyorhanİstanbul - Meneme2002Ankara -RabesantrataBursa - Residentİzmit - Unformatİstanbul - AdministratorÜrgüp - XSamsun - Yarasa125Ankara - Sktemİstanbul - KültiginAnkara - FotifotiElazığ - Seres76Ankara - MCSA_Haspectrumİstanbul - Cod ve Cigabyteİstanbul - HainevlatokkesAnkara - H2OAnkara - MekinciogluAnkara - Amdfanaticİstanbul - OmsekuEskişehir - Bahadir_badoİstanbul - Arbiterİstanbul - Gøød chãrlotteBilecik - OrayAnkara - Muho06Ankara - Eskobar35İzmir - Tem29Antalya - BresyuBursa - Scarabİstanbul - Darth Vader RSi ve Cliorsiİstanbul - LogerAnkara - WoxedAnkara - AsyapageAnkara - RamadaneBursa - HederahelixEskişehir - Elektronik_BeyinAnkara - CraNiuM__Ankara -
  • Çavuş
    92 Mesaj
    Katılım Zamanı
    31 Temmuz 2005

Durum
    Forumda değil

O kadar ucuzuna rastlamadım ben piyasada 270- 280 ytl. diye biliyorum. bahsettiğin 1.5 gb lık modeli olabilirmi ?
    |
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

09 Mayıs 2005

|
    |
    Msn : m.a.g@msn.com l-l=l-l Alış-Veriş Yaptıklarım l-l=l-l kyorhanİstanbul - Meneme2002Ankara -RabesantrataBursa - Residentİzmit - Unformatİstanbul - AdministratorÜrgüp - XSamsun - Yarasa125Ankara - Sktemİstanbul - KültiginAnkara - FotifotiElazığ - Seres76Ankara - MCSA_Haspectrumİstanbul - Cod ve Cigabyteİstanbul - HainevlatokkesAnkara - H2OAnkara - MekinciogluAnkara - Amdfanaticİstanbul - OmsekuEskişehir - Bahadir_badoİstanbul - Arbiterİstanbul - Gøød chãrlotteBilecik - OrayAnkara - Muho06Ankara - Eskobar35İzmir - Tem29Antalya - BresyuBursa - Scarabİstanbul - Darth Vader RSi ve Cliorsiİstanbul - LogerAnkara - WoxedAnkara - AsyapageAnkara - RamadaneBursa - HederahelixEskişehir - Elektronik_BeyinAnkara - CraNiuM__Ankara -
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    dostum bjkmag haklı piyasadan kalkıyo artık çoğu mağaza satmamaya başladı muvo2
    çoğu yerde 240-250 civarında fiyat
    |
    |
1
Reklamlar
sohbet
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,171
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.