Şimdi Ara

SIFIR KUTUSUNDA GARANTİLİ !!! Sapphire Ati HD5870 1GB GDDR5 650 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
63
Cevap
0
Favori
3.677
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Ekran Kartı >> SIFIR KUTUSUNDA GARANTİLİ !!! Sapphire Ati HD5870 1GB GDDR5 650 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    342 Mesaj
    Katılım Zamanı
    11 Nisan 2006

Durum
    Forumda değil

Rakamı kafadan attım yahu amma takıldınız faturasız ürünler düşük gider bilinen gerçektir. Toptancı son kullanıcıdan ürünü almaz satıcı ise fatura isterse ne yapacaksınız? Çözüm almıyor mesela.
    |
    |

Katılım Zamanı
    20 Kasım 2008

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Yazmış olduğun kelimelerde açık açık haklı olduğunu göstermeye çalışmaktasın ama ne yazıkki haksızsın !!! Nedeni ise zaten aldığım yerde fiyatı 850 TL iken ben sana sıfır garantili cihazı 635 TL'den verdim. Bu demek oluyorki ben gereğinden fazla fiyat indirmişim. Sen üstüne üstelik kalkıyosun ve 300 TL düşük bir fiyat yazıyorsun ve ölücülük yaptığın belli olunca ise rakamı kafadan attım diye cevap yazıyorsun. Kusura bakma ama hiç inandırıcı değilsin , şu saatten sonra ise kesinlikle muhattabımda değilsin.
    |
    |

HighVoltage (anakart)
    sefaklc (anakart+ram+işlemci)
    caadas (ram)
    Hears ( Türkcell internet paketi)
    iquana (ram)
  • Yüzbaşı
    641 Mesaj
    Referanslar: 63

Katılım Zamanı
    27 Kasım 2007

1 Not
    hpsiburada üzerinden yapılan alış-verilerde fatura garanti belgesi vs. şart değil çünkü üyenin aldığı herşey sistemlerinde kayıtlı ve arıza durumunda arıza formu talep ediyorsun dolduruyorsun onlarda sana bir kargo kodu veriyorlar sende anlaşmalı kargoyla kodu bildirerek ücretsiz gönderiyorsun.nitekim bende öyle olmuştu ürünün ne garanti belgesi nede faturası vardı ama gönderdim kabul ettiler ve arıza giderilemeyince sıfırını yolladılar.
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.