Şimdi Ara

SIFIR KM GOLF ALACAĞIM. KARAR AŞAMASI? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
5.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yaşadığınız şehir İstanbul gibi bir yerse manuel yorabilir. Onun dışında gayet alınabilir bir araç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2019 1.0 dsg comfortline kasım ayında 157-158 civarına satıldı ve tükendi. 2020 model 153 bine falan gelmez. Her modele yaptıkları indirim oranı değişiyor en az indirimi comfortline'a yapıyorlar. 2019'da satılan araçlar çok daha düşük kurdan giren araçlardı bu fiyatlara verebildiler. Şu an bayilerin alacakları araçlar güncel kurdan gelecek çünkü ellerinde araç kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apocalypto33 -- 18 Ocak 2020; 19:2:55 >
  • Araç hazırsa git al hocam hiç bekleme.Sonra alamazsın çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ajinton

Türkiye'nin acı tablosu aşağıda arkadaşlar, bu aracı ben 10 gün önce gemideyken 133.900 TL'ye opsiyonladım. Daha aracım gelmedi. Bu hafta için teslimat yapılacak nasipse,

bunların bazıları bilerek verilen ilanlardır. sana 140 liraya sıfır diyecek 130a elindeki 2. eli satacak. kasıtlı açılmış ilan olabilir.

• ReaLGz kullanıcısına yanıt
    280b tl ye 2.el son kasa mersedes e180 alırım. golf ü a180 i bırak...
  • Hem 2020
    Hem dsg
    Hemde comf donanım farkına 15 bin tl istiyorlarsa düşünmeden beklerim.

• bir an önce al..
  • Benim yorumum 2019 olanı almanız fiyatta iyi gibi geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ajinton

araç aldınız mı merak ettim?
    kapora verdim, işlemler başladı nüfus cüzdanı vs. gönderdim. cayacaklarını sanmam

Alıntıları Göster
    Caymazlar, caymazlar.
    Ben dediğim gibi 2018'de 2017 model, yine bayide kalmış 1.18i düşürdüm. aldığım aracın bire bir aynısı 2018 model olan ile 20.000 TL fark vardı. Satarken de düşüğe satacağım muhtemelen ama yine de ilk alımda cebimden ne kadar az çıkarsa o önemli benim için. Zaten aracı binmek için aldım. Allah korusun önemli bir durum olmadıkça da uzun süre binmeyi planlıyorum. O yüzden 2. eldeki düşük olabilecek fiyatı dikkate almadım. (zaten o zamanda misal usd ya da altın alındığında, o farkı günümüz itibarı ile çıkarmış oldu para)

• cabriyo kullanıcısına yanıt
    hocam 280le 250 arasında 30k var az para değil Zevk meselesi tabi ben a180d tercih edebilirdim. Ama 280lere çıkabiliyorsak 2018 model X1 alırım.
  • 2020 modeli Mart öncesi bulursan 1 dakika düşünme gözü kapalı al

• Merhaba,

2019 Model 1.0 Midline Plus Manuel Beyaz - Dijital Klimalı ve Far Yağmur Sensörü Kararan Dikiz Aynası - Bende 135.000 TL opsiyonladım, araç yolda gelmesini bekliyorum. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

hocam 280le 250 arasında 30k var az para değil Zevk meselesi tabi ben a180d tercih edebilirdim. Ama 280lere çıkabiliyorsak 2018 model X1 alırım.
    a ya 19 gün bindim, e ye 3 ay bindim. emin ol 250 lirayı bir araya getiren adam için 30 çok değil. heleki 30 daha vermenin karşılığında zirve bir araca bineceksen. e den daha iyisi zaten s320. yani milletvekili olmadığı sürece e alan son noktayı koymuş olur. a alsan x1 alsan seni e kadar uzun yıllarca tatmin etmez. tabi zevk meselesi aynı paraya nissan kaşkai alanda var honda civic alanda var.
  • acele etmen karına olacak
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.