Şimdi Ara

SIFIR James Donkey 512gb m2 ssd

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Yalova İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    İncehesapdan satın aldığım James donkey 512gb m2 NVMe SSD 6 aylıktı zaman zaman pc ssd yi görmüyordu res atınca düzeliyordu bende garantiye gönderdim Sıfırını gönderdiler bende başka modele geçmek istediğim için satıyorum istediğim fiyat : 530 TL

SIFIR James Donkey 512gb m2 ssd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0h3m -- 7 Haziran 2020; 1:18:4 >

• incehesap gaming gecesinden mi aldınız acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat çok yüksek, zaten neredeyse her cuma sıfırı 530 TL civarına satılıyor. Forumdaki diğer ilanlara göre hiç cazibesi yok bu ürünün. Fiyatınızı alıcıyı cezbedecek şekilde indirmeniz satışı hızlandıracaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 4 Haziran 2020; 18:47:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatakdag4545

incehesap gaming gecesinden mi aldınız acaba ?
    Hayır blackfriday indirimlerinde aldım sorun çıkaranı şimdi garantiden Sıfır gönderdiler daha bu gün
  • AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt
    Emin olun ki bildiğiniz ve bilmediğiniz tüm oem satış sitelerinin ilanlarını sadece ssd olmayacak şekilde her gün inceliyorum şüpheniz olmasın ciddi alacak biri çıkarsa pazarlık sunnettir
  • cuma gecesi ince hesapda indirim oluyor ordan 525 e alıp 600e satmak filan heyecan arayan insan çok : )
  • cengizhan5334 kullanıcısına yanıt
    ben ordan 525 mi almışım bak bakiyim ne yazmışım yukarıya konu kirleterek heyecan arayan asıl sensin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0h3m

ben ordan 525 mi almışım bak bakiyim ne yazmışım yukarıya konu kirleterek heyecan arayan asıl sensin :)
    faturasını paylaşırsanız şeffalığınızı görelim .. 525 olmaz 530 kastınız buysa :))) 600 den satılan ürün değil..
  • cengizhan5334 kullanıcısına yanıt
    Sana birşey ispatlamak zorunda mıyım. buraya her konu açan kişi sizin gibi dh kirleticileriyle uğraşacaksa işimiz var lütfen daha çok konumu kirletme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya hocam black friday de 330 tl den bende aldım aynı ürünü, hala da kullanıyorum. Olay kaç paraya aldığınız değil, her cuma sabit olarak 525 liradan satılan bir ürün bu. Biraz daha makul bir fiyatla rahatlıkla satabilirsiniz fakat bu haliyle kimseyi cezbetmez.
  • ben bunun 1TBlığını 590 liraya almıştım zamanında, tekrar indirim yapsalar da tekrar alsak :)
  • 400 yap alayım kral

• Satıldı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.